Niemiecka telewizja wyemitowała rasistowski skecz, w którym biały człowiek przetrzymywany jest w rezerwacie niczym zwierzę

Kategorie: 

Źródło: Kadr z YouTube

Niemcy przechodzą ze skrajności w skrajność. Dekady temu za czasów Adolfa Hitlera propagowano ideologię, według której naród niemiecki jest rasą panów i pozostaje jedynym przedstawicielem czystej białej rasy, a II wojna światowa była potrzebna, aby zapewnić sobie większą przestrzeń do życia - oczywiście kosztem innych państw. Z kolei dzisiejsze Niemcy stosują dokładnie odwrotną politykę, którą można nazwać białym ludobójstwem. Po sprowadzeniu milionów ludzi z Afryki i Bliskiego Wschodu, co również odbyło się kosztem innych krajów europejskich, Angela Merkel zmierza to wytępienia białej rasy i zastąpienia jej inną.

 

Nasz zachodni sąsiad przedstawia dziś patriotyzm oraz pielęgnowanie własnej kultury jako przejaw rasizmu, ponieważ to w oczywisty sposób uderza w politykę migracyjną i zagraża planom likwidacji białej rasy w Europie. Nie bez przyczyny niemieckie media piszą, że Polska jest rasistowska - nasz kraj wyraźnie sprzeciwia się islamizacji, co zauważył na początku lipca Donald Trump.

 

Jednak co innego Polska, a co innego Niemcy i Europa Zachodnia. Antybiały rasizm staje się coraz bardziej powszechny i odbywa się pod przykrywką pomagania imigrantom. Zresztą nienawiść do białych ludzi nie jest traktowana jako rasizm - o czym wielokrotnie mieliśmy okazję się przekonać.

 

Aby zrozumieć jak bardzo "postępowe" są Niemcy, wystarczy obejrzeć krótki materiał filmowy, który został wyprodukowany i wyemitowany przez nadawcę radiowo-telewizyjnego Südwestrundfunk (Southwest Broadcasting). Przedstawiono w nim Rezerwat Ariów, w którym żyje zagrożony wyginięciem gatunek białego człowieka. Na początku tego materiału lektor mówi, że imigracja i czynniki środowiskowe zagroziły populacji Ariów, dlatego powstał rezerwat, w którym będą mogli się rozmnażać. Zresztą na końcu pokazano scenę, w której mężczyzna rozmnażający się z białą kobietą wykonuje nazistowski salut.

Jeśli to był żart, to w bardzo kiepskim guście. Nie trudno sobie wyobrazić reakcji i oburzenia, gdyby w Polsce nagrano podobną scenę z udziałem murzynów i arabów zamkniętych w klatkach w zoo niczym zwierzęta. Niestety wizja wyemitowana przez niemieckie media może okazać się prorocza, jeśli islamizacja naszego kontynentu będzie kontynuowana wraz z promowaniem mieszania się ras i nienawiści do białych ludzi. W przyszłości biały człowiek może skończyć tak samo jak Indianie, którzy żyją w rezerwatach.

 

Ocena: 

Średnio: 5 (4 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Tomaszzzzzzzzz

To jst prawda i nie dotyczy

To jst prawda i nie dotyczy tylko Niemiec a całego świata. Poprzez imigrantów, promocję i wielką modę na mieszane związki, kradzież naszej kultury i zastępywanie jej inną zabija się białą rasę, niszcy się ją. A ja chcę być biała i moje dzieci by też były białe może wnuki będą ciemniejsze bądź żółte bądź czerwone i ok, ale niech to będzie wybór a teraz ten wybór się zabiera poprzez program. Pamiętajcie, że istnieje telegonia, i każdy partner seksualny kobiety zmienia jej dna na zawsze

Mix a tak naprawdę zdąża to do homogenizacji społeczeństwa a nie różnorodności.

Dlaczego boksery są brązowe i pręgowane? dlaczego są konie różnych maści i grzyw? dlaczego atakuje się współcześnie białego człowieka?

Portret użytkownika Leni R.

Taki scenariusz przewiduje

Taki scenariusz przewiduje dla nas sztuczna inteligencja. Ale bohaterami tego filmiku nie był cyborgi, ani żadne androidy. Nie wiem, co o tym myśleć. Ostatecznie eksperymentatorzy cieszą się, że ich nazi zaczął się rozmnażać. Czyżby Niemcy były dumne z powrotu do przeszłości?

Portret użytkownika BolesławTV

Co te cioty i nieuki pokazują

Co te cioty i nieuki pokazują za kłastwa? Przeciez u nich w Kalifacie ich kobiety są gwalcone przez "beżowych" dzikusów, a nie kopulują z białymi mężczyznami. Poza tym, podają się za Arian, a faktycznie są śmieciami genetycznymi żydów chazarskich, alemanów i kto wie kogo jeszcze. Ariami (Aryjczykami) nigdy nie byli i nie będą. Dowiodły tego badania DNA.  Niemcy to naprawdę durnie.

Portret użytkownika Akamai

Karny i durny naród niemiecki

Karny i durny naród niemiecki niech sobie nadal daje robić wodę z mózgu. 

A dla nas najważniejsza jet teraz repolonizacja mediów. Po zdradzie Dudy, który zniweczył szansę na dekomunizację "polskich" sądów PiS powinien jak najszybciej ograniczyć udział kapitału zagranicznego w „polskich” mediach.

Do maksymalnie 20-stu procent udziału.

Bo tak nachalnej antypolskiej propagandy jaka się teraz z nich sączy nie powstydziłby się sam Goebbels. 

My się jak zawsze wybronimy. A z nimi ch*j.

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika And

Pierw jest Bóg, potem praca.

Pierw jest Bóg, potem praca. Polacy też zasiedlali. Słynne "od morza do morza" i latali z mieczami po całej Europie.

Niektórzy mówią "hipokrytyczny jak Polak".

Wiele źródeł o tym czytałem, że Polacy mieli kiedyś zapędy do rozłażenia się po ziemi jakby była cała ich.

 

Niemcy widocznie teraz wolą żyć w rezerwacie więc stąd te reklamy.

Strony

Skomentuj