George Soros odznaczony "Orderem Wolności" za wybitny wkład w zmiany polityczne na Ukrainie

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Zaangażowanie znanego spekulanta, żydowskiego finansisty George'a Sorosa na Ukrainie, zostało docenione przez prezydenta Petro Poroszenkę, który odznaczył go Orderem Wolności. Ukraiński prezydent, podczas specjalnego spotkania z Sorosem, wyraził wdzięczność za jego długoterminowe wsparcie dla Ukrainy. W specjalnym dekrecie podziękowano mu za osobisty wkład w realizację reform społecznych i gospodarczych. 

 

Spekulant Soros, wspierający poprzez swoje organizacje inwazję Islamistów na Europę, jeszcze do niedawna pozostawał nieznany dla ogółu. Gdy ktoś stwierdzał, że George Soros miesza się do polityki krajów za pomocą instalowanych w nich fundacji czy stowarzyszeń, było to traktowane jako szalona teoria spiskowa. Jednak tak to już bywa, że takie teorie prędzej czy później okazują się prawdziwe i podobnie było z wszechwładnym Sorosem, którego istnienie i znaczący wpływ na politykę jest obecnie czymś oczywistym.

To właśnie Soros stał się elementem kampanii wyborczej na prezydenta Stanów Zjednoczonych, a publicznie wspominał o nim obecny prezydent Trump, który sugerował, że Hillary Clinton to jego kandydatka. Gdy ta przegrała to organizacje Sorosa były oskarżane o organizację protestów społecznych do złudzenia przypominających naszych protestujących z KODu czy kolejnych jego mutacji. 

Jeszcze do niedawna polski rząd i polski prezydent miał względem George'a Sorosa pogląd identyczny do tego zaprezentowanego przez Poroszenkę. W roku 2012 Soros odebrał z rąk prezydenta Bronisława Komorowskiego Krzyż Komandorski z Gwiazdą Orderu Zasługi RP. Laudacja dla spekulanta, którą wygłosił wtedy prezydent Komorowski, przypomina  tą ukraińską.

 

Obecnie wszechwładza Sorosa w Europie Wschodniej nieco podupadła. W Rosji już kilka lat temu zdelegalizowano organizacje pozarządowe powiązane z Sorosem. Jednak największym obecnie adwersarzem żydowskiego finansisty pozostaje Victor Orban. Jego droga do odzyskania Węgier z rąk Sorosa, również sprowadza się do uchwalania prawa utrudniającego finansowanie z zagranicy jego organizacji, takich jak będący kuźnią lewactwa Uniwersytet Środkowoeuropejski. Jednak w Polsce i na Ukrainie, nadal jest silny.

"Myślę, że polskie społeczeństwo zdało sobie sprawę że popełniło błąd nie głosując na poprzednią opcję polityczną ale na nielojalną opozycję. Polacy zagłosowali na nielojalną, antyeuropejską partię" – stwierdził ostatnio George Soros.

Mimo, że George Soros jest obecnie zadeklarowanym wrogiem aktualnych polskich władz, te nie robią nic z funkcjonującymi u nas ekspozyturami tego spekulanta marzącego o przeobrażaniu kolejnych społeczeństw wedle własnego uznania. Główną organizacją Sorosa w Polsce jest Fundacja im. Stefana Batorego, która hojnie wspomaga liczne lewicowe organizacje pozarządowe, nie rzadko aktywnie walczące z wolnością słowa zwaną w ich nowomowie walką z "hejtem i faszyzmem". Soros krytykuje otwarcie polskie spoleczeństwo sugerując wprost, że wybrało w wyborach nie tych, których on uważa za lojalnych względem niego. George Soros może zatem spróbować zmienić ten stan rzeczy wspomagając sprzyjajacych mu polskojęzycznych polityków, a na rewolucjach to zna się on jak nikt inny, bo przecież to właśnie za pomoc w przeprowadzeniu jednej z nich, odznaczył go obecny prezydent Ukrainy.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Komentarze

Portret użytkownika ąę

Jak nie wiadomo o co chodzi

Jak nie wiadomo o co chodzi-to chodzi o pieniądze. Ale również chodzi o żydowski "lebensraum", chociaż od niedawna państwo Israel stało się właścicielem sporego kawałka Patagonii (który za długi Argentyny przejął pewien żydowski geszefciarz)- to jednak Ukraina która posiada największy obszar czarnoziemów w EU jest bardziej atrakcyjna.Ale pieniądze to tylko środek do zdobycia dominacji, są też inne obszary niemniej interesujące starszych w wierze braci.Indoktrynacja ideologiczna  lub jak kto woli- robienie wody z mózgu i wmawianie słabszym na umyśle że tylko współpraca z tzw. ZACHODEM (który prawie w całości jest żydowską kolonią) może zapewnić pomyślny rozwój gospodarczy.Właściwie- to nie powinienem wspólczuć Ukraińcom (nie tylko za Wołyń) ale trudno jest pomóc społeczeństwu które nie ma żadnych cech społeczeństwa - w Polsce jest "inaczej"- w zależności od tzw. przynależności jedni twierdzą że jest wspaniale inni -że do d...y. Jednak to Ukraińcy przyjeżdżają do Lachów a nie na odwrót.Faktem jest jednak że zarówno z Polski jak i Ukrainy wyemigrowało za chlebem kilka milionów ludzi. Co prawda emigracja "za chlebem" trwa nie przerwanie od kilkuset lat ale to w Polsce w miescie Gdyni stworzono MUZEUM EMIGRACJI- wg autorów jest wspaniałym  powódem do dumy. Wracając do dzikich pól po których od wieków -jak pisał H.Sienkiewicz- włóczą się  " bandy hultajstwa" - być może jest to jakaś specyfika tych ziem i jej mieszkańców którzy zjawiali się tam jako zbiedzy pańszczyźniani i stworzyli Sicz Kozacką jako substytut państwa.

Portret użytkownika keri

Order za to że umarł -

Order za to że umarł - kapitalny pomysł. Taki order to należy się też tuskowi, bulowi, kopaczce, sik-orskiemu i innym POdłym zdrajcom.

Zapotrzebowanie na takie ordery jest przeogromne - po co kłamliwe mowy pożegnalne, że np. kanalia brzeziński był wielki (ch.j).

Portret użytkownika  kuba9131

Uważam że trzeba

Uważam że trzeba zdelegalizować organizacje Sorosa w Polsce. PiS na razie tego nie robi, ponieważ boi się reakcji TVN-u i Wyborczej, które są bądź co bądź niestety nadal chętnie oglądane.

Portret użytkownika debaucher

Naprawdę dobre!

Naprawdę dobre!
"W specjalnym dekrecie podziękowano mu za osobisty wkład w realizację reform społecznych i gospodarczych."
Tak się "zreformowali",że jakieś półtora miliona ludzi spierdoliło od nich przed nędzą.
Śmiać się,czy płakać?
Stawiam na pierwsze - śmiech to zdrowie!

Każdy ma z tego życia dokładnie tyle,ile SAM sobie weźmie.

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Portret użytkownika debaucher

Dzięki Evo! Również Cię

Dzięki Evo! Również Cię pozdrawiam!
"Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej."
Właśnie tak,wiara czyni cuda! Siła jest w nas samych! Nie oddawajmy jej nikomu!
P.S. Polskie rządy,czy "polskie" rządy? Cudzysłów robi niebagatelną różnicę...

Każdy ma z tego życia dokładnie tyle,ile SAM sobie weźmie.

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Strony

Skomentuj