Martin Schulz przyznaje, że protesty w Hamburgu nosiły znamiona terroryzmu

Kategorie: 

Źródło: Internet

Martin Schulz, były Przewodniczący Parlamentu Europejskiego, a obecnie główny konkurent Angeli Merkel w wyścigu o fotel kanclerski, porównał protestujących antyglobalistów i lewaków wywołujących zamieszki w Hamburgu do terrorystów. Jest to o tyle zabawne, że pan Schultz jest kojarzony z tym radykalnie lewicowym środowiskiem.

W Hamburgu doszłod o regularnej wojny domowej. Z lewakami starło się w ostatni weekend około 20 tysięcy policjantów. W walkach z protestującymi, którzy posunęli się do podpalania samochodów, okradania sklepów czy użycia koktajlów Mołotowa, kilkuset z nich zostało rannych. Trzeba podkreślić, że wiele tysięcy z protestujących wybrało metody pokojowe, jednak zgromadzona awanturnicza grupa ludzi o poglądach anarchistycznych i skrajnie lewicowych, była na tyle duża, że doszło do zamieszek na wielką skalę.

 

Zwykle usprawiedliwiający lewacką logikę przywódca SPD, Martin Schulz, powiedział, że w efekcie zdarzeń, protestujący nie mają prawa do jakiejkolwiek politycznej legitymizacji swoich czynów:

„Miało to cechy (zamieszki) charakterystyczne dla terroryzmu.Tak lekkomyślne potyczki to interes ludzi, którzy wzięli całe miasto na swojego zakładnika w sposób godny typowych terrorystów,”  - powiedział Schulz, którego partia podąża krok w krok za Angelą Merkel w sondażach.

Ma to krytyczne znaczenie, ponieważ lewicowy polityk nie chce być postrzegany przez przyzmat wydarzeńw Hamburgu a gwałtownośc zajść i skala zniszczenia porażają nawet lewackich ideologów. W sumie w trakcie protestów w Hamburgu aż 476 oficerów policji zostało rannych, a kilkuset protestujących aresztowano. Społeczeństwo niemieckie zareagowało gniewem na wydarzenia w Hamburgu, w efekcie czego Angela Merkel zobowiązała się do wypłaty odszkodowań dla wszystkich, którzy ucierpieli w efekcie tych zajść.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: Darmor
Portret użytkownika Darmor

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

nowi hitlerowcy NWO robią na

nowi hitlerowcy NWO robią na ludziach doświadczenia, na dzieciach też ! prowadzi się badania na szeroką skalę by wyprodukować dewiantów i wariatów ! "Amerykańska pediatra ostrzega, że „ideologia transseksualna” służy do wykorzystywania dzieci z „błogosławieństwem” społeczności medycznej. Wzywa do natychmiastowego zaprzestania eksperymentów z blokerami hormonalnymi podawanymi dzieciom przed okresem dojrzewania.W 2016 rMichelle A. Cretella, dziekan American College of Pediatricians, recenzowała publikację zatytułowaną „Gender Dysphoria in children and supression of debate”, w której  lekarze zakwestionowali nienaukową linię przyjętą przez kierownictwo instytucji medycznych w sprawie zabiegów podejmowanych u osób z zaburzeniami tożsamości płciowej.Dr Cretella ma za sobą lata praktyki w klinikach pediatrycznych, a przez ostatnie 12 lat była członkiem zarządu i badaczem American College of Pediatricians, a także przez ostatnie trzy lata – jej dziekanem. Zasiadała wreszcie w Radzie Dyrektorów Alliance for Therapeutic Choice and Scientific Integrity, która skupia lekarzy i specjalistów zajmujących się zdrowiem psychicznym, broni praw pacjentów do otrzymywania solidnej i etycznej psychoterapii w związku z zaburzeniami tożsamości seksualnej.Lekarka pisze, że przez ostatnie lata mogła obserwować zmianę opinii medyków odnośnie charakteru tożsamości płciowej. To, co kiedyś cały świat medyczny uznawał za chorobę psychiczną, obecnie część tej wspólnoty przekonuje, że nie jest już zaburzeniem, a co gorsza promuje zabiegi, które szkodzą dzieciom – głównym ofiarom „ideologii transseksualnej”. http://www.pch24.pl/wplywowa-pediatra-z-usa--ideologia-transseksualna-sluzy-wykorzystywaniu-dzieci-z-zaburzeniami-,52997,i.html#ixzz4makIBZNd

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika jacek19561

Pan Schultz(man) sądzi,że

Pan Schultz(man) sądzi,że durni wyborcy to kupią.

Naturalnie nie pochwalam niszczenia i podpalania.Jednak protesty przeciwko G20 i NWO są w 100% uzasadnione.Ta banda G20 reprezentuje tylko i wyłącznie interesy wielkich korporacji i banksterów.Młodzi nie widzą dla siebie perspektyw w "Ich" Świecie, więc protestują w jedyny dostępny(przebijający się przez fake news sposób).Ja to popieram.Tylko ogromny nacisk społeczny może coś zdziałać i zmienić tą obłędną politykę!

Portret użytkownika ono mat opeja

Syriues dziecko. Tak go

Syriues dziecko. Tak go zlapal lapacz cieni na szkle. Kazdemu sfotografowany gest mozna przypiac. Ale wiesz co, podbuduje cie. Naprawde, cos jest na rzeczy.... On cos kombinuje i ty z tego napewno zadowolony nie bedziesz.

Portret użytkownika inzynier magister

globalna szajka satanistów

globalna szajka satanistów sponsoruje masowe mordowanie, zobaczcie jakie cele im przyświecają, okazuje się że jednak to prawda z ich planem nowego hitleryzmu NWO ! "Na finansowanie zabijania dzieci nienarodzonych za granicą rząd w Ottawie przeznaczył 650 milionów dolarów, podczas gdy na pomoc głodującym w Sudanie Południowym, Jemenie, Nigerii i Somalii – mniej niż jedną piątą tej sumy, bo niespełna 120 mln. Piętnuje to przewodniczący kanadyjskiego episkopatu w liście skierowanym do minister spraw zagranicznych. Wcześniej Chrystia Freeland oświadczyła w parlamencie, że w sercu kanadyjskiej polityki zagranicznej leży „prawo kobiet do aborcji”.Biskup Douglas Crosby wyraził głębokie zaniepokojenie stwierdzeniem szefowej MSZ. Hierarcha wskazał, że podstawowe cele kanadyjskiej polityki zagranicznej są inne. To „międzynarodowy pokój, sprawiedliwość, wolność handlu, pomoc za granicą i globalna stabilizacja”."http://www.pch24.pl/zagraniczna-pomoc-kanady--wiecej-na-zabijanie-nienarodzonych-niz-dla-glodujacych,53000,i.html#ixzz4mXcBwzmm

walka duchowa trwa ! siły ciemności hitlerowskiego NWO cały czas atakują, naszą obroną modlitwa różańcowa, modlitwa miłosierdzia Jezusa Chrystusa oraz pomoc Ducha Świętego !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj