Należy przypomnieć Polakom przelaną krew za ich wolność

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

"Dopóki będziemy przedstawiali siebie i myśleli o naszych dziejach w kategorii wiecznych przegranych, czekających na obcą pomoc, to nigdy nie odzyskamy niepodległości i gatunku godnego życia oraz rozwoju".

 

Czego się boicie? Rozmawiając z ludźmi słyszę, że dzisiaj nic nie da się zrobić, ponieważ jesteśmy mocno powiązani gospodarczo z UE ... pomyślcie czy napewno? Ile jest "przemysłu" polskiego, a ile zagranicznego - czytaj: głównie niemieckiego? Pytam się was, czy o taką Polskę nasi przodkowie walczyli!? Żeby dzisiejsze pokolenia "nowoczesne" oddali Nasze ziemie z uśmiechem na ryju mówiąc - Lubie to!? Takiej Polski chcecie dla Waszych dzieci ?

 

"Odzyska ziemie dziadów wnuk" - takie powinno być nasze motto na co dzień. Walka się nie skończyła, chociaż wróg jest nie widoczny. Trzeba przeciwstawić się ohydnej propagandzie pod naszym adresem. Wmawiają nam: "Wy Polacy jesteście gorsi od wszystkich" albo "Daj Polakowi rządzić to sam się wykończy" - czy napewno? Przyzwyczali naród do strachu, tak to robi się z niewolnikami. A czy Ty Polaku jesteś niewolnikiem? Trzeba uwierzyć, że w naszych rękach jest potęga. Jedni zapytają - jak to przecież, jestem zwykłym człowiekiem, nie mam władzy. W rękach rodaków jest władza tylko musimy w to uwierzyć i przestawić się z myślenia niewolniczego na myślenie o naszej wolności. W tym miejscu trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie... czego chcemy - gonitwy za niepewną przyszłością, za pieniądzem, który nie ma wartości? Czy jak bezwolne golemy ufając, że jakoś to będzie... ale pamiętaj, to Ciebie nie ominie. Dla ilu z Was ważne są korzenie? Nie tylko rodzinne, ale przede wszystkim narodowe, Honor i Ojczyzna. Naprawiać trzeba od środka, a nie z dalekich rubieży zachodu.

 

Przestancie patrzeć to na wschód, to na zachód... tu i teraz zwróć swój wzrok na swój kraj. Nie bądz bierny Rodaku.

Polacy wysysają wolność z mlekiem matki. Rozumiemy jak mało kto, że wolność jest uniwersalnym prawem każdego człowieka. Jeszcze jest czas żeby się w końcu ocknąć i przestać pozostawać na usługach obcych mocarstw (nie pozwólmy, by obce interesy były bliższe niż nasze własne). Był taki czas kiedy ekspansja turecka na Europę była realnym zagrożeniem i każdy wie kto ich przegonił - niemal od zawsze byliśmy strażnikami prawa w naszej części świata. A dzisiejsze elity zachodu co robią? Masowo ściągają nachodzców na swoje ziemie prosząc się o wpier**l - i dobrze, mają do tego prawo, ale my nie mamy moralnego obowiązku pomagać w tym zidiocieniu. Zostawmy tych co nie podrodze było z naszymi interesami, zostawiając na nas na pastwe losu - niech się wykrwawiają.

 

Nie godzę się na to, by Polska była niemiecką gubernią.

Poska może wrócić w należne jej miejsce odebrane podstępem i przemocą przez zawszańców (bezpaństwowców) -  kiedyś podobny schemat doprwadził do rozbiorów. Nie pozwólmy, by nasz kraj był jak to jabłko - piękne z zewnątrz, a w środku zgniłe. Na pochybel warcholstwu wyzyskującym mój kraj. Jestem dumny z bycia Polakiem, ale nie czuję żeby moja Ojczyzna była w pełni wolna. (...) Demokracja to nie rządy ludzi tylko grup interesu - widzimy na co dzień jak to wygląda. Monarchia jest jedyną właściwą drogą którą powinny podążać wolne narody.


Czy polski Ród czeka na kolejnego bohatera narodu? Czy już się poddali uważając za przegranych???

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (8 votes)
Komentarze

Portret użytkownika Sentinel

Polska jest w koncu wolna po

Polska jest w koncu wolna po latach ruskiego terroru. Polityka polega na kompromisach, zaleznosciach, powiazaniach i kontraktach - jezeli wam sie wydaje ze Polska moze sama sobie odgrodzic sie od Swiata i pielegnowac swoj dobrobyt to zwykli z was zaprzancy, balamuciaze i siewcy glupich nierealnych hasel. Bratamy sie z zachodem bo to jedyna alternatywa na normalnosc przy jednoczesnym zarzadzaniu w naszym stylu. Jakos upojony policjant UE nie czycha na Polakow myslacych inaczej - niczym sowieci w prlu ktorzy czuli sie tu jak u siebie i mordowali dla przyjemnosci TFU!

Portret użytkownika babka

Jeszcze zapomniałeś dodać,że

Jeszcze zapomniałeś dodać,że na półkach był tylko ocet i musztarda.Tych waszych bredni nie da się już czytać.Kolejny cud nad Wisłą trzeba odnotować.Blisko 40mln-owy naród przeżył komunę na occie i musztardzie. Zachód wyłazi ze skóry, żeby zdobyć rynek wschodni, a my im to ułatwiamy odwracając sie od Rosji ku ich wielkiej radości,zamiast wykorzystując swoje polożenie współpracować z zachodem i ze wschodem .Budować dobrobyt rozwijając gospodarkę.

Za ,,komuny ,, było ,,strasznie,,każdy miał dach nad głową(nawet Cyganów zapędzili do bloków),każdy miał pracę.Pensje były co prawda nie za wielkie, ale za to była darmowa służba zdrowia,zniżki na leki,wczasy, kolonie, deputaty itd.

Dzisiaj mamy wolność.Wolno być bezrobotnym, bezdomnym.Można żebrać,  obnosić się z dewiacjami ,można odbierać dzieci rodzicom.Wolno nam niewolniczo tyrać na zachodzie, a na komisariatach mordują  polscy policjanci.

Za komuny było tak źle, że w mojej gminie jak ktoś raz na wiele lat odebrał sobie życie to była sensacja na całą gminę.W dzisiejszym dobrobycie takich przypadków mamy kilka rocznie.

 

Portret użytkownika UPAdlina

Polska nie jest wolna. Jest

Polska nie jest wolna. Jest pod butem żydo-anglo-uSSmańskiej kliki banksterskiej, która wyniszcza ją od 89 roku, czego efektem jest obecny status Polski określony przez byłego ministra spraw wewnętrznych jako "państwo istniejące tylko teoretycznie". Zachód obecnie to gniazdo dewiacji, degeneracji i bandytyzmu. Bratanie się z nim to dołączenie do tego szamba. Za czasów żydo-komuny też było wielu takich płatnych agentów reżimu, którzy wmawiali wszystkim Polakom, że są wolni i na drodze do dobrobytu. Czasy się zmieniły i zmienił się władca, który obecnie zasiada w faszyngtonie, ale płatne zakłamane reżimowe trolle nadal dwoją się i troją, aby robić ludziom z mózgów wodę. Ale LUDZIE SIĘ BUDZĄ i możecie pogadać tylko sobie a muzom.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika rosario22

Prawda jest taka,że sama

Prawda jest taka,że sama Polska przeciwko planowi NWO nic nie ździała.To tylko taki lekki opór.

Wiele polskich polityków jest na usługach korporacji zachodnich,pewnie na większość,nawet tych z pisu są haki.Islam ma kasę i płodzi się.My nie mamy nic.Polki dają tyłka arabom,a i większość tutaj forumowiczów przy poznaniu chętnej na seks ładnej arabki przeszła by na islam i głosowała na szariatowskie partię.Że jihady na to nie wpadły,hm.... . Zresztą co tu mówić o wolności ,prawie do wolności skoro już nie jesteśmy całkiem niepodlegli.Czas kiedy polska zniknie z mapy to może .... 100 lat,bo Francja czy Niemcy to max 50 moim zdaniem

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Prawda jest taka, że gdybym

Prawda jest taka, że gdybym był Prezydentem Polski 10 lat, to dzisiaj dałbym rozkaz ataku na Niemcy,  Francję i zająłbym je zanim zdołaliby uwierzyć w coś takiego. Rozjebałbym UE w 2 tygodnie.

 Te kraje nie mają ani armii ani sprzętu a rządzący nimi to cioty i pedały.

Działanie z zaskoczenia daje zwycięstwo... Smile

Portret użytkownika sceptyyk

Generale AMR, po swoim pdboju

Generale AMR, po swoim pdboju, poznał byś inną "prawdę"... A mianowicie - żydowskie centra finasowe w Szwajcarii, Londynie i NY, doprowadziły by Twoją armię i naród, do takiego stanu, do jakiego doprowadziły obecnie Wenezuelę. Owoc jeszcze nie dojrzał - na wszystko przyjdzie czas...

Portret użytkownika ajwaj

"a i większość tutaj

"a i większość tutaj forumowiczów przy poznaniu chętnej na seks ładnej arabki przeszła by na islam i głosowała na szariatowskie partię.Że jihady na to nie wpadły,hm..."

no właśnie.  Taki dżihad to ja rozumiem, a nie jakieś ciężarówki. Nawet bym to jakoś rozreklamował, żeby dotarło do tych decyzyjnych arabusów.
No i do czego to doszło, że nawet w sprawach dżihadu biali muszą podpowiadać bardziej opalonym...

Portret użytkownika alvaro31185

to prawda też rozmawiam

to prawda też rozmawiam czasem.z ludźmi przechodni i mówią.ze.sie nie da nic z tym robić i każdy patrzy jak przeżyć od pierwszego do pierwszego (byle mieć co zjesc) i itd u nas w Olsztynie takie myślenie społeczne. jest na porządku dziennym

STACJA BAZOWA 1 OLSZTYN

Portret użytkownika Eva11

swietny art ...nareszcie !

swietny art ...nareszcie !
dziekuje i zaluje,ze zbyt male zaineresowanie .....ale gdzie indziej ,jak tu sa setki komentow pod komentami tych obcych mocarstw !

napisze wiecej pozniej ...masz racje ,ajwaj pizdzi glupoty !

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Portret użytkownika ajwaj

Jasne: pizdzi głupoty.

Jasne: pizdzi głupoty.
I znowu nabuzowane, niewykształcone, prostolinijne sebixy złapią się na hasła o wolności, walce, powstaniu, pamięci o dziadach, przelanej krwi, sztandarach i innych chujostwach - i polecą torem przygotowanym przez dziesiątki szwabskich/angielskich/żydowskich/ussańkich/szlacheckich naukowców/socjologów/psychologów/politologów i znowu będzie wpier**l, krwawiąca dupa Polaków i biadolenie "łojezu jak my cierpimy przez setki lat, łojezu same zabory, same przegrane powstania, najwidoczniej musimy się więcej modlić do dziewicy maryjana i maryi bo to jedyna nadzieja dla naszego uciśnnego narodu!".
Ileż można powtarzać: pierw uczyć się, potem kształcić, następnie myśleć, a potem wpier***** się w "huuraaa my naród wybrany i dzielny, husaria i w ogóle!!". Bo potem znowu będą w historii skur******stwa jak ćwierć miliona trupów kobiei i dzieci w powstaniu warszawskim, ale przykryje się je kolejnym "hurraaa, my naród wbrany i dzielny, husaria i w ogóle!!".
Ile można powtarzać swoją pieprzoną historię porażek, bo się uczyć nie chce i od setek lat leci się na ten sam lep przygotowany przez tych bardziej wykształconych?

 

Strony

Skomentuj