Lewackie amerykańskie media są niemal bliźniaczo podobne do polskich

Kategorie: 

Źródło: internet

19 października 2010 roku przed południem w biurze poselskim PiS w centrum Łodzi wtargnął mężczyzna, który od razu zaatakował Marka Rosiaka, oddając w jego kierunku strzały z broni palnej. W dochodzeniu ustalono, że padło 8 strzałów, cała zawartość magazynka, a cztery z nich były celne i odebrały życie wspomnianemu "pisowcowi".

W dalszej kolejności sprawca rzucił się na znajdującego się w tym samym pomieszczeniu Pawła Kowalskiego. Sprawca najpierw zaatakował Kowalskiego, paralizatorem rażąc go w nogi, a następnie zadawał Kowalskiemu ciosy nożem próbując mu poderżnąć gardło, Kowalski zasłaniał się rękami, które atakujący Ryszard Cyba pochlastał ostrym narzędziem, 24 centymetrowym ostrzem noża.

Według świadków w czasie ataku sprawca krzyczał, że nienawidzi PiS i że chce zabić Kaczyńskiego. Nabuzowany nienawiścią Cyba po zatrzymaniu dodał w obecności mediów, że żałuje, że nie ma już broni, "boby powystrzelał wszystkich pisowców". Według informacji z dochodzenia, zatrzymany wyraził żal, że miał 49 pocisków, a wystrzelił tylko osiem. Przy zatrzymanym znaleziono także odręcznie napisane przez niego „oświadczenie” z nazwiskami polityków, co ciekawe lewackie media przez długi czas nie ujawniły treści tego dokumentu. Cyba w liście powtarza tezy dotyczące katastrofy smoleńskiej zbliżone do tych, jakie wypowiadał Janusz Palikot, oraz do tych, jakie można było usłyszeć i przeczytać w TVN24 i „Gazecie Wyborczej”.

Ustalono, że w chwili zabójstwa Cyba był trzeźwy i nie znajdował się pod wpływem środków odurzających i tu jest mały problem. Media które wcześniej tak manipulowały informacjami, wtłaczały podświadomie nienawiść do określonej grupy, do określonego poglądu, są "psychodelicznymi środkami odurzającymi" !

 

W związku z tym tematem należy wspomnieć co się stało 14 czerwca 2017 roku na boisku baseballa w Alexandrii pod Waszyngtonem. 66-letni James Hodgkinson, zagorzały przeciwnik Republikanów i Donalda Trumpa rozpoczął strzelaninę by "wystrzelać wszystkich trampowców". Według agencji AFP, w jednym z wpisów na Facebooku Hodgkinson nazwał prezydenta zdrajcą, który niszczy demokrację, dodał, że: "Czas zniszczyć Trumpa i spółkę". Co przypomina państwu zachowanie Hodgkinsona ? Tak to amerykański "Cyba" z ichniego "KODu".

Z dochodzenia wynika, że James Hodgkinson był zwolennikiem lewacko-demokratycznego senatora Berniego Sandersa, głównych lewackich stacji telewizyjnych i lewackich telewizyjnych gadających głów. Jak ujawnił Paul Joseph Watson, jeden z czołowych reporterów Alexa Jonsa z InfoWars, amerykański "Cyba" był pod wpływem głębokiej psychomanipulacji, albo inaczej, pod wpływem "medialnych środków psychodelicznych" i nazwał je narzędziami "terroryzmu lewaków", a sam atak "lewackim atakiem terrorystycznym" !

 

Ktoś zza kurtyny, głównie medialnej, wtłacza ludziom nienawiść do wszystkich tych którzy nie zgadzają się z lewackim terrorem politycznej poprawności, podsyca do rewolucji, tak byśmy się pozabijali, a właściwie, żeby pozabijać wszystkich niezgadzających się na nowy porządek. To mi przypomniało, że w Biblii napisano o tym, że w przyszłości wszyscy nie podzielający głównej ideii "nowoczesności i postępu", nie zgadzający się z narracją rządu globalistów zostaną wymordowani: "I dano jej, by duchem obdarzyła obraz Bestii, tak iż nawet przemówił obraz Bestii i by sprawił, że wszyscy zostaną zabici, którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii " Apokalipsa 13:11 

 

 

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

„Tożsamość genderowa” – to

Skandaliczna ustawa zezwalająca instytucjom państwowym na odbieranie dzieci rodzicom, którzy w jakikolwiek sposób sprzeciwią się ideologii gender, właśnie została zaakceptowana przez kanadyjski Senat. Za jej przyjęciem zagłosowało aż 67 senatorów, jedenastu było „przeciw” i trzech się wstrzymało.  Ustawa czeka jedynie na sankcję królewską Izby Gmin, by ostatecznie mogła być wdrożona w życie.Nowe prawo przewiduje dopisanie do kanadyjskiego Kodeksu Praw Człowieka oraz do kodeksu karnego stwierdzeń: „wyrażanie seksualne” i „tożsamość płciowa”. „Transseksualizm” czy też inne formy „wyrażania seksualnego” - o których nawet na razie nie mówi się, a które za jakiś czas wymyślą sodomici – są uznane za fundamentalne prawa człowieka. Każdy kto będzie je krytykował, czy w jakikolwiek sposób im się sprzeciwiał, może zostać oskarżony o dyskryminację, nękanie i skazany w najgorszym wypadku na karę pozbawienia wolności. http://www.pch24.pl/kanada-krok-od-wdrozenia-skandalicznej-ustawy-gender--beda-odbierac-dzieci-za-normalnosc-,52356,i.html#ixzz4k944IGll

„Tożsamość genderowa” – to ideologiczne pojęcie coraz częściej znajduje się w dokumentach agend ONZ. Wraz za jego implementacją idzie lekceważenie praw tradycyjnej rodziny oraz zamach na chrześcijańskie wartości i wolność oraz kneblowanie przeciwników kulturowej rewolucji.– Niestety, państwa Unii Europejskiej nie zmieniają swojego stanowiska. Brakuje im po prostu przekonania, by powiedzieć otwarcie, że homoseksualna agenda jest zagrożeniem dla rodziny i naszych dzieci. I nie mają kręgosłupa, by postawić się unijnej biurokracji i medialnej nagonce – powiedział „Naszemu Dziennikowi” Stefano Gennarini z Centrum Rodziny i Praw Człowieka w Waszyngtonie.Tak pod szyldem niezależnego eksperta forsowana jest kontrola internetu mająca na celu cenzurowanie krytyków gender, a do szkół trafiają nauki o „prawach” (czyli przywilejach) środowisk LGBT. http://www.pch24.pl/onz-wytacza-gender-dziala--ideologiczna-machina-ma-zmiazdzyc-tradycyjne-wartosci-,52355,i.html#ixzz4k93432rM

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika szelest

Brońmy polskości i naszego

Brońmy polskości i naszego języka. Na początku artykułu jest napisane ‘…w biurze poselskim PiS w centrum Łodzi wtargnął mężczyzna’. Winno być ‘…do biura polskiego PiS w śródmieściu Łodzi wtargnął mężczyzna’.

Portret użytkownika Akamai

A propos mediów.

A propos mediów.

Niemiecki "Die Welt" zamieścił dzisiaj na swoim portalu internetowym ankietę z pytaniem czy kraje EU powinny być karane za nieprzyjmowanie "uchodźców" ?

Podobno 60 % Niemców zagłosowało, że nie.

Napisałem podobno, bo żeby zobaczyć wyniki trzeba zagłosować. A żeby zagłosować trzeba się zarejestrować z konta na pejsbuku, którego niestety nie posiadam. 

Poprawność polityczna w demokratycznych Niemczech jest zatem ściśle kontrolowana. Ale jeśli Niemcy mimo to tak właśnie zagłosowali, to nie jest z nimi jeszcze tak źle.

Może ktoś kto ma konto na fejsbooku mógłby zagłosować i potwierdzić ten wynik.

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika Akamai

Sprawdziłem i 63,6 % Niemców

Sprawdziłem i 63,6 % Niemców jest przeciwko karaniu.

Przy okazji musiałem odpowiedzieć na 100 pytań w tym takich jak: "czy uważasz, że pary homoseksualne powinny mieć prawo do adopcji dzieci ?" - ok. 45 % Niemców jest na tak.

I tutaj już mój optymizm się skończyl. Niemcy to państwo policyjne, a obywatele Niemiec mają tak sprane mózgi, że aż trudno uwierzyć. 

Die Welt należy do Axel Springer... A to co tam wypisują... Oniemiałem !

Np. tytuł : "W Polsce strach na widok dobrych relacji na osi Berlin - Paryż." I tutaj fota Makreli i Makarona z szerokimi uśmiechami.  

A wiadomo - Merkel to target Makrona.

I może stąd te promienne uśmiechy na ich twarzach ?

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Skomentuj