Polska - jedna wiara, jeden kolor, jedna kultura…

Kategorie: 

Domena publiczna

Powinniśmy wreszcie zacząć budować naszą narodową tożsamość w oparciu o dumę oraz niezłomną wiarę w naszą wyjątkowość, a nie poprzez pryzmat wtłaczanych nam przez żydowskie media opinii o naszej rzekomej nieudolności i zaściankowości. Stereotyp Polaka alkoholika i szabrownika, niezdolnego do kolektywnej współpracy, musi na zawsze zniknąć z naszych umysłów.

 

W 1941 roku pewien angielski profesor historii tak scharakteryzował naszą ojczyznę:

Kocham historię waszego kraju i bardzo ją szanuję, albowiem w tysiąc­letniej historii nie mieliście w swojej kulturze: szafotów, toporów, gilotyn, eg­zekucji, tortur lub też wynaturzonych zachowań ludzkich. Nie wiecie, co oznaczała wieża Tower, Bastylia, «camera obscura» lub też rosyjskie fortece i więzienia. Nawet nie macie pojęcia, jaki horror miał miejsce w czasie hiszpańskich i rzymskich inkwizycji, albowiem w Polsce prawo zatwierdzone w 1552 i 1562 roku zabraniało tego rodzaju zachowań.

Nie znacie również hipokryzji purytanizmu Cromwella i jego przymu­sowej «pięty religijnej», u was nigdy nie miało miejsca prześladowanie ludzi nauki, palenie ksiąg naukowych.(…)

W waszym kraju nigdy nie miały miejsca żadne polowania na czarownice, które były niczym innym jak owocem psy­chopatii czasów średniowiecznych, w naszym kraju nawet Cromwell był w nie zaangażowany.(…)

Wszystko co tu wymieniłem, nie miało miejsca w waszym kraju, a wię­cej, w ostatnich latach, kiedy wasze dzieci bawiły się spokojnie w sielskich wsiach, nasze dzieci pracowały w kopalniach od 4 nad ranem, przyprowadza­ne do nich przez ich płaczące matki, albo też czyściły kominy. Ci zaś, którzy protestowali i występowali przeciwko takiemu traktowaniu, byli karani przez obłąkanych sędziów śmiercią lub deportacją do kolonii. (…)

Dlatego też chylę czoła przed waszym narodem, szczególnie teraz, kie­dy jesteście w opresji «odious apparatus» faszystów. Pozostawieni sami sobie przez waszych przyjaciół w Europie w obliczu brutalnej agresji; kiedy jako pierwsi l września 1939 roku heroicznie stawili­ście czoła machinie wojennej, filozofii obłędu. Dlatego też chcę wznieść toast za Wasz szczególny naród i kraj! „Niech żyje Polska!”

 

A oto niedawna wypowiedź francuskiego europarlamentarzysty na temat Polski i Polaków.

Francuski polityk Jean-Luc Schaffhauser ciśnie Niemcom odnośnie Polski aż miło xD

Być może spełnia się na naszych oczach wizja księdza Klimuszki, który wypowiedział te oto słowa:

“Polska będzie źródłem nowego prawa na świecie, zostanie tak uhonorowana wysoko, jak żaden kraj w Europie (…) Polsce będą się kłaniać narody Europy. (…). Do nas będą przyjeżdżać inni, aby żyć tutaj i szczycić się tym.”

Wątpicie w to? To przeczytajcie komentarze zamieszczone pod filmem z Marszu Niepodległości w 2015 roku. Przekonacie się, że dzieje się to naprawdę.

Poland to Muslims: " Here, Jesus is our King so get out "

 

[Wypowiedź angielskiego profesora: Tadeusz Modelski „Byłem szefem wywiadu u naczelnego wodza.”  Wydawnictwo Bello­na, Warszawa 2009, Str. 283/284]

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (9 votes)
Opublikował: Akamai
Portret użytkownika Akamai

Komentarze

Portret użytkownika Pio'76

To był oczywisty element

To był oczywisty element postępującej globalizacji, która rozpoczęła się wraz z pierwszą wymianą handlową i kulturową pomiędzy neolitycznych plemionami. 

Nie było odwrotu od przyjęcia chrześcijaństwa, bo zostalibyśmy wytrzebieni, a jednocześnie umożliwiło to Mieszkowi i jego następcom zjednoczenie plemion i umożliwiło stosunki dyplomatyczne z bardziej rozwiniętymi zachodnimi sąsiadami, czy centrum świata zachodniego - głową kościoła katolickiego najpotężniejszym władcą w tamtych czasach. Wytrącił w ten sposób argument chrześcijańskim sąsiadom, którzy za zezwoleniem papieża mogli ogniem i mieczem krzewić u nas wiarę w Chrystusa.

Portret użytkownika tosia

"Stereotyp Polaka alkoholika

"Stereotyp Polaka alkoholika i szabrownika, niezdolnego do kolektywnej współpracy, musi na zawsze zniknąć z naszych umysłów."
Nijak to się ma do rzeczywistości. Wyprowadzono polską rodzinę na bruk, żeby podzielić mieszkanie i wprowadzić 2 rodziny ukraińskie, zamiast zamknąć "nocne sklepy z wódą" pozwolenie na takie dostały dwa następne w odległości 10 i 50 m. Właśnie się dowiedziałam, że wywalono znajomego z pracy robiąc miejsce dla "uchodźcy. W dalszym ciągu się nas wykańcza, wszelkimi metodami i sposobami. Może historię mamy i wielką, lecz docześnie jesteśmy strasznie "słabi" - jak po najtańszym alkoholu.

Portret użytkownika Akamai

Nie dociera ?

Nie dociera ?

Idź szerzyć defetyzm na żydowskie portale i nie mieszaj tu ludziom w głowach. 

Wiem, że dla Tel Awiwu silny naród polski to przykra perspektywa, ale trzeba się będzie jakoś z tym pogodzić.

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika Edgar

Pamiętacie jeszcze o co

Pamiętacie jeszcze o co poszło? Bywa i tak, że istoty uważające się za przebudzone, wkur***ją się na myślących inaczej - a to z kolei oznacza, że chyba nie do końca się obudzili. Ale spoko, to tylko moje przemyślenia. 

 

Portret użytkownika tosia

Oczywiście! A..i wymusza

Oczywiście! A..i wymusza arogandzkimi i obraźliwymi komentarzami aprobatę dla swojego "artykułu", który jest w całości cytatem jakiegoś anglika niemającego pojęcia o historii Polski a współczesnych problemów wogóle nie znając. Jak tak dalej będą angole Polaków uczyć historii to daleko nie dojdziemy - jedynie do tęczowej Unii. 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Kształtować naszą rasową

Kształtować naszą rasową spójność narodową, ale bez perogatyw religijnych! Niech sobie tłumy, skoro maja taką potrzebę wierzą w co chcą, byle nie miały wpływu na kształtowanie społecznej świadomości.  Słowianie w swoich genach maja kompletny multidekalog boskich praw i byle religia szatańska nie będzie ich sobie przywłaszczać i to w ograniczeniu do dekalogu ( 10 wybranych)!

Jestem za współistnieniem w takim społeczeństwie róznych, nie kolidujących ze sobą religii, jak już być muszą.

Odradzać słowiańszczyznę w narodzie i oczyścić z zanieczyszczonych żmijowym nasieniem elementów. To podstawa!

Strony

Skomentuj