Rozpoczął się nowy atak "siatki George'a Sorosa" na Polskę i Węgry

Kategorie: 

Źródło: Internet

Władze UE, współpracujące blisko ze znanym spekulantem Georgem Sorosem, zwolennikiem islamizacji Europy, zaczynają grozić Polsce i Węgrom sankcjami, jeśli nie zgodzą się na przyjęcie transz nielegalnych imigrantów, zjeżdżających się cały czas na nasz kontynent z Afryki i Azji.

 

Węgierski minister spraw zagranicznych, Peter Szijjarto, stwierdził, że wezwanie Parlamentu Europejskiego do uruchomienia procedury prowadzącej do nałożenia sankcji na Budapeszt i Warszawę, to "kolejny atak siatki George'a Sorosa na Węgry". Trudno się z nim nie zgodzić. Soros od dawna ma na pieńku z władzami Węgier, które konsekwentnie usiłują się pozbyć jego przemożnego wpływu na ich kraj.

 

Aby jakoś kontrolować harce George'a Sorosa, Węgrzy unormowali zasady funkcjonowania jego instytucji na swoim terytorium. Wycie międzynarodowego lewactwa wzbudziły zwłaszcza ostatnie ustawy edukacyjne, które utrudniają funkcjonowanie kuźni sorosowych kadr, czyli Uniwersytetu Środkowoeuropejskiego (CEU). Wzbudziło to oburzenie środowisk unijnych, rozkochanych w multikulturalizmie, tak gorliwie promowanym przez wszystkie organizacje Sorosa.

Kiedyś "filantrop" zasugerował, że Unia Europejska powinna przyjąć „co roku co najmniej milion uchodźców”, a koszty tej operacji sfinansować poprzez emisję euroobligacji. George Soros, znany jest z tego, że chętnie ingeruje w politykę wewnętrzną krajów postkomunistycznych tworząc skutecznie sieć powiązanych ze sobą organizacji pozarządowych, które wpływają na kierunki rozwoju politycznego w danym państwie.

 

To on był promotorem takich osobowości jak prof. Leszek Balcerowicz czy prof. Jan Vincent Rostowski, związany notabene z sorosowym CEU. W Polsce oficjalną ekspozyturą Geroge'a Sorosa jest tak zwana Fundacja Batorego. Ne można też nie wspomnieć istniejących w olsce organizacji zawodowo walczących z wolnością słowa, co jest przez reprezentujących Sorosa ludzi nazywane "walką z mową nienawiści", albo "walką z faszyzmem". Działalność jego fundacji i stowarzyszeń w Rosji została zdelegalizowana już dwa lata temu. U nas w Polsce nadal działa bez przeszkód. Jego powiązania są na tyle silne, że ma nadal wiele do powiedzenia na Ukrainie, w Polsce i na Węgrzech.

 

Zastanawiające jest też to, że NGO-sy Sorosa, ingerujące w lokalną politykę praktycznie nie funkcjonują w Niemczech, Francji czy w Wielkiej Brytanii, za to harcują do woli w krajach Europy Wschodniej. Chociaż nie jest to do końca prawda, bo organizacje trudniące się "pomocą" dla nielegalnych imigrantów są aktywne i we Woszech i w Grecji i w innych krajach. Gdy słucha się ostatnich wypowiedzi władz unijnych, można dojść do wniosku, że też pracują dla George'a Sorosa, albo przynajmniej, że bezrefleksyjnie popierają tę szaleńczą ideę islamizacji naszego kontynentu za wszelką cenę nawet mimo zamachów, cel uświęca środki w celu walki z największym wrogiem międzynarodowego lewactwa, czyli chrześcijaństwem.

 

Nie jest żadną tajemnicą to, że organizacje finansowane przez Sorosa, pomagają w inwazji islamskiej na Europę. Oczywiście jest to podszyte rzekomą empatią do ludzi, którzy rzekomo uciekają przed wojną. CI sami. Prawda jest taka, że po prostu gonią przez morze po europejskie zasiłki i śmieją się z nas, że jesteśmy tacy głupi w UE ze swoim irracjonalnym socjalem. Nie można też wykluczyć, że ten "eksodus" z Afryki i Azji został po prostu ustalony gdzieś wyżej i zaprogramowany w meczetach. Ludzie byc może robią to co nakazali im mułłowie. Nazywa się to hidżra

 

Tymczasem europejscy politycy rozprawiają o skuteczności asymilacji przybyszów o śniadej cerze i opowiadają bzdury o rzekomym "ubogacaniu kulturowym" jakie zapewnią nielegalni islamscy imigranci. W coś takiego mogą wierzyć tylko wariaci, albo głupcy. No chyba, że to właśnie te liczne zamachy terrorystyczne na zachodzie i brak poczucia bezpieczeństwa, są formą tak pożądanego przez europejską lewicę "ubogacenia".

Wystarczy posłuchać, polskich polityków aby po samych ich wypowiedziach ustalić czy grają do jednej bramki z George'm Sorosem i UE czy też nie. Gdy mówią, o kobietach, dzieciach, a zwłaszcza o rzekomych syryjskich sierotach, które potrzebują pomocy, jasne jest, że wspierają gorliwie islamizację Polski, promowaną przez ich prawdopodobnego szefa "filantropa". Gdy wskazują na zagrożenia, raczej nie po drodze im z "filantropem".

 

Od kilku dni, w "przekaziorach" słyszymy niemal wyłącznie o biednych sierotkach, których nie chcą przygarnąć źli Polacy i Węgrzy. Dla opowiadających te chore mantry polskojęzycznych polityków nie ma też zupełnie znaczenia fakt, że w kulturze islamskiej po prostu nie ma sierot, ani sierocińców, bo takimi dziećmi każe opiekować się Allah w Koranie i zwykle sierotą opiekuje się najbliższa rodzina, a nawet obcy ludzie. Opowiadanie o sierotach to nic innego jak prymitywny szantaż emocjonalny oparty na założeniu, że łapiący się na niego nie wiedzą nic o islamie.

Te sierotki, których przybycia do Polski i na Węgry, tak bardzo pragną wszyscy politycy unijni i "sorosowi" polskojęzyczni, to w przeważającej większości młodzi mężczyźni w wieku poborowym, którzy tylko czekają na to, aby przekształcić Europę w islamski kontynent. Ich sprzymierzeńcy z Brukseli i organizacji zależnych George'a Sorosa, robią co mogą, aby im to ułatwić i aby obdzielić islamską armią inwazyjną jak najwięcej krajów członkowskich UE.

 

Oznacza to, że ludzie ci są zdeterminowani do wywołania wojny religijnej w Europie i mają nadzieje, że dzięki temu kryzysowi, którego eskalację tak gorliwie wspierają, uda się zaimplementowanie ich komunistycznych utopii będących konglomeratem maoizmu i marksizmu. Stworzenie kryzysu może być podstawą do skutecznego przeobrażenia UE w socjalistyczne państwo z nieistotnym wpływem chrześcijaństwa i tak zwanych państw narodowych.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Ogo Pogo

Prawda jest najbardziej

Prawda jest najbardziej nieprawdopodobna.Głaszczą nasze mózgi kłamstwem,które jak morfina koi ból niestety uzależnia.Tak wychowani w nałogu kłamstwa PRAWDĘ przyjmujemy jak terapię odwykową .Z bólem,niechęcią,bojażnią.A kiedy już dojdziemy do "trzeżwości" widzimy realnie świat zanurzony  w szambie, gównie obficie wypływającym z dup starszych parchów.

Kod R1a1

Prof.Szwagrzyk:"Mamy w sobie Ich żołnierzy Patriotów tzw."Wyklętych") kod DNA.Ten niezniszczalny gen,który miał zginąć na zawsze w bezimiennych dołach śmierci,przysypanych wapnem i gruzem.Chyba tylko w ten sposób można wytłumaczyć fenomen trwania Państwa Polskiego przez ponad dziesięć wieków usianych walką i morzem przelanej krwi.Ten Polski kod DNA to jakaś metafizyczna tajemnica.Nikt naprawdę nie wie ,kiedy się on uaktywni,a kiedy przejdzie w niebezpieczny dla naszego narodowego bytu stan uśpienia."

Szykuje nam się kolejny już kolaps cywilizacji w dziejach naszej planety.Zapewne wielu z was słyszało o tajemniczej podziemnej Szambali,Agharcie ,cywilizacjach funkcjonujących pod naszymi stopami ,zaawansowanych technologicznie.Tak to pozostałości dawnych cywilizacji,cywilizacji które same siebie zniszczyły.W każdej z nich podobnie jak w obecnej grasował "wirus" degrengolady,degeneracji,zaprzeczający pozytywnym duchwonym wartością.Wirus zniewolania,pychy władzy i wszelkiej maści aberracji.Jak wygląda w przybliżeniu struktura obecnej planetarnej hierarchii.Przypomina grzyba z kapeluszem utworzonym przez zdegenerowanych sparszywiałych już parchów.Oni stoją ponad wszystkimi na nodze wszelkiego rodzaju służb ,wojskowych ,zblatowanych naukowców wysysających dla kapelusza wszelkie siły z nas, gleby poprzez swoje korzenie.Oni degenerujący nas poprzez zgniły już kapelusz.I kiedyś nastapi ten kolaps ,upadek zgniłego już grzyba.Zniknie  tak jak cywilizacja ,gleba na której wyrósł.Grzybnia schowa się do swoich podziemnych bunkrów ,które już sobie przyszykowali ,oczekując na możliwość kolejnego rozwoju,wyjścia z uśpienia.To cywilizacyjne ekstremofile,pasożyt,pleśń .

To ta sama siła,wirus wciąż jest przyczyną kolejnych upadków cywilizacji.Nie możemy wydobyć się z zaklętego, tragicznego koła reinkarnacyjnego cywilizacji chociaż dano nam szansę. Szansę w kodzie R1a1.Kodzie oznaczającym ni mniej ni więcej ten prawdziwy wybrany przez istotę najwyższą ,stwórcę ,kreatora sarmacki ,wyjątkowy Naród.To nie żadne legendy to prawda która ciężko przyjąć po dawkach historycznej morfiny aplikowanej nam przez sparszywiałych zawłaszczających historię swoim kłamstwem i czynami.Dowody?Proszę bardzo.Samaci.Niewiarygodni?Tak więc dalej: Limes Sorabitus,Tollensee po lechicku Tołęża,poczet królów lechickich,kroniki Prokosza,Długosza,Gala Anonima...Zacytuję za Mirosławem Kokoszkiewiczem:" Rzeczpospolita  w 1619 roku zajmowała obszar liczący niemal milion kilometrów kwadratowych.W XVI wiecznej Europie  panowało powszechne snobowanie  się na Polaków.W Italii w dobrym tonie było ubierać się  ala  Polacca i w ten sam sposób przystrajać swoje pociechy.Niemieccy kronikarze  opisywali i jako wzór przedstawiali polskie obyczaje ,maniery,sposób wychowania dzieci,odwagę waleczność,tolerancję i zdrowy tryb życia.......Zastanawiano się ,jaki wpływ na tę podziwianą  polska potęgę  ma niezwykle  wysoka i odpowiedzialna  rola kobiet  na dworach i w zagrodach szlacheckich....Zastanawiano się ,dlaczego Polaków nie imają się syfilis,czy podagra tak powszechne w ówczesnej Europie.....Sarmaci, co poczytuję się im dzisiaj za wielką megalomanię , sądzili iż są narodem szczególnie umiłowanym przez Boga ,żeby nie powiedzieć wybranym....."

Szczególny kod R1a1.Zaglądnijmy do ludu Hunzów.Ten sam kod.Lud długowiecznych .Tak mała społeczność rozwijała się bez charakterystycznych skażeń cywilizacyjnych ,błędów kreacji wsobnej typowych dla inych kodów genetycznych.

Okultyści  spod znaku pederasty lenina ,paranoicznego Hitlera,Stalina Churchila ...masoństwo ówczesne i terażniejsze zdają sobie sprawę ,że nadchodzi kres ich cywilizacji .Cywiizacji prymitywnej,niszczącej wszelkie dobra planety ,degenerującej ducha.Wiedzą równiez ,że nadchodzi czas dominacji Słowian,ludu naprawdę wybranego przez Boga.Stąd ich ataki,próby depopulacji ,degeneracji Słowian począwszy od reżymu bolszewickiego lenina.55 milionów Rosjan zamordowanych w gułagach i w okresie puczu żydowsko bolszewickiego.Holokaust Narodu Polskiego w czasie Drugiej Wojny Światowej i pod okupacją bolszewicką trwającą do dzisiaj w kryptoformie.Już wcześniej zaczęło się niszczenie imperium lechickiego przez ludy chazarskie pozostałości kapelusza po grzybie poprzedniej cywilizacji.Cywilizacji przechowującej tajemnice babilońskie.Pozwalające cyklicznie opanować władzę na Ziemi w ramach fikcji nie tylko finansowej lecz historycznej.Jak to robili wcześniej.Podstawione dynastie Hohenzollernów.Gotha -Coburg rządzące prawie całą Europą.Windsorzy to Coburg-Gotha.jeszcze do niedawna  na dworze angielskim niemiecki był językiem powszechnym.W Rosji poza kurwą szwabską Katarzyną II ,Romanowie to Coburg-Gotha.Państwo pruskie to twór żydowski.Elekcja Królów Polskich ,Komisja Edukacji Narodowej to pomysły masońskie.Zniszczenie polskich Regaliów królewskich to również dzieło Prusko-Żydowskiego tworu.Obecnie wspomniany kapelusz  zarządza "demokracją" europejską.

Oni Sorosy czują swój bliski koniec ,czują zbliżające się nieuniknione zmiany.Stąd ich wściekły atak na Nas, Słowian.Depopulacja szczepionkowa,skażenie zamieszaniem genów imigranckich jednym słowem sparszywienie naszego Kodu tak jak to nastąpiło w przypadku Ukraińców i Niemców.

Nie będę już dalej cytował żydowskich kłamstw historycznych coraz bardziej znanych i ujawnianych.Ot choćby o powstaniu żydowskim ,policji żydowskiej,powitaniach żołnierzy bolszewickich w 1939 roku.....Ich czas się kończy.Nareszcie.

Pozdrawiam. 

 

Portret użytkownika Ogo Pogo

Doswiadczyliśmy już

Doswiadczyliśmy już multikulti.800lat temu przyjeliśmy Żydów,dalej inowierców;arian....itd.Żydzi przetworzyli się w polskich frankistów opanowując życie publiczne wcześniej jednak doprowadzili do upadku Rzeczpospolitej i kolejnych Powstań.odkryła się przed nami wielka szansa.n

Nasi odwieczni wrogowie są bliscy upadku więc ujmę to kolokwialnie bez eufemizmów :"Nie spierdolmy tego.

Portret użytkownika Ogo Pogo

Czy przeczytałeś  może

Czy przeczytałeś  może historię  wyprawy admirała Byrtha ?Opisał on cywilizację zamieszkałą na naszej planecie.Cywilizację podziemną.Wysoko rozwiniętą.Wyprzedzającą nas technologicznie o generacje.Nie podejrzewam admirała o chorobę psychiczną ,o urojenia.Zasugerowałem nazwy światów,cywilizacji bo tak nazywają je okultyści,tak mówią o nich legendy.Czy są tożsame ,nie wiem.Jedno można rzec z wielką pewnością .Kontrolerzy naszej rzeczywistości ziemskiej  budują dla siebie podziemne schrony na obszarze całej planety.To ich wrodzony odruch .Odruch zakodowany.Można jedno zauważyć każda następna cywilizacja jest coraz mniej zaawansowana cywilizacyjnie.Bo czyż nasza cywilizacja była by w stanie wznieśc olbrzymie budowle  te z Ameryki Południowej ,czy choćby sławne egipskie piramidy.Proces technologiczny musiał być tak zaawansowany ,że nasi "eksperci" mogą jedynie snuć hipotezy dotyczące technologii ich budowy.Kiedyś w Ameryce Środkowej na terenie Hondurasu użyto do poszukiwania "Białego Miasta" o którym wspominały legendy urządzenia zwanego LIDAREM.Urządzenia potrafiącego odnależć pomimo ograniczej możliwości pszukiwań przez dżunglę,puszczę ,lasy przyspane ziemią zalne wodą zarysy obiektów które istniały ,były wybudowane przez nieznane cywilizacje.Tak właśnie było w Hondurasie.Efekt natychmiastowy.Przechodzący wszelkie oczekiwania.A gdyby tak podobne urządzenie wykorzystać do zeskanowania obszaru Polski ,byłych ziem słowiańskich?Wątpisz w jakiekolwiek odkrycia?Ja nie.Czy Piramidy bośniacke są wymysłem,fikcją ?Dla mnie nie.Są "eksperci" którzy usiłują to podważyć mimo oczywistych faktów i artefaktów.Eksperci powołujący się na swoją wiedzę.A cóż to jest ta "wiedza? Zbiór ogólnie przyjętych reguł ,przekonań ,tez być może wyprowadzonych z celowo założonej kłamliwej bazy?Szkiełko i oko?Co jeśli szkiełko zniekształca a oko zezowate za przyczyną pieniążka?Nie wiem czy mam rację ale jestem stuprocentowo przekonany ,że obecna historiografia jest falsyfikatem.Dla przykładu historia Państwa Polskiego jakoby powstałego w 966 roku?To dopiero kłamstwo jak cesarze niemieccy tego okresu.Jacy niemieccy?Czy istniały wówczas jakieś Niemcy.Niemcy ,którzy bezczelnie ogłaszają Karola Wielkiego swoim władcą a bliżej historycznie wmawiają polskie obozy koncentracyjne,nazistów, swoich poszkodowanych wypędzonych,swoje krzywdy chociaż faktycznie nas mordowali,obrabowali,zlikwidowali nasze elity,ukradli 170 tys polskich dzieci.....A szechter z GW o szaleńczym,bezsensownym Polskim Powstaniu Warszawskim 1 sierpnia 1944 roku i bohaterskim powstaniu żydowskim chociaż ci "bochaterowie " pierwszego dnia "powstania posiadali słoWnie jeden (1) pistolet a w sumie podczas całej "bochAterskiej"walki zabili 27 Niemców z czego część przez przypadek.A jaka jest "oficjalna propagowana wiedza" na ten temat?Kiedy nadchodzi czas ,że kłamstwo powszechnie zastępuje prawdę to znak ,że zbliża się nieuchronnie KONIEC CYWILIZACJI.

Pozdrawiam

Strony

Skomentuj