Odbicie światła słonecznego na chemtrails

Kategorie: 

Kolejny pzykład odbicia się światła słonecznego na smudze chemicznej rozpylonej przez samolot. Ilość chemtrailsów nad naszymi głowami wzrasta wraz z nimi zjawiska optyczne typu halo. 

 

Źródło: http://www.youtube.com/user/TheUkaszPL

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Ulmus

Niektórzy pewnie

Niektórzy pewnie niejodnokrotnie pomylili contrails z rzekomym chemtrails, to jest naturalne i zrozumiałe. Ludziom zapracowanym, zajmującym się wieloma sprawami kazdego dnia - trudno jest ogarnąć wnikliwie niemal obcą dziedzinę, która dotyczy wielu aspektów. Jednak pojawiają się tutaj komentarze idiotyczne i to nie pochodzące od userów wspomnianych wyżej, nie chodzi o wszystkie komentarze, jednak niektóre aż kipią od ciemnogrodzkich wstawek. Mówię o komentach niektórych tzw. "sceptyków w temacie", odnośnie chemtrails. Jest tutaj jeden user, który bije swymi komentarzami na głowę wielu innych w swym rodzaju, a chodzi mianowicie o niejakiego "gasha". Jego komenty w sprawie chemtrails to już nie tyle ciemnogród, a raczej przejaw niezwykle naiwnej i kołtuńskiej wiary w swe wyobrażenie dotyczące wzmiankowanej sprawy. To już nawet nie wyobrażenie, a jakiś dziwny powid zrodzony w malignie systemów przekonań opartych na ustawicznym praniu mózgu. Bo jak inaczej nazwać tępe stwierdzenie typu: "Ludzie, nie ma czegoś takiego"

Portret użytkownika MOBIS1

Każda ingerencja w naturalny

Każda ingerencja w naturalny system wywoła z czasem jeszcze gorsze konsekwencje. Upały upałami ,ale pomyślałem ostatnio, gdyby to chroniło, czy nie łatwiej byłoby poprostu oficjalnie powiedzieć .Widocznie komuś zależy ,żeby nadal ludzie żyli i nic nie wiedzieli co się dzieje. Pozdrawiam wszystkich szukających odpowiedzi.

Portret użytkownika Fila

Dajcie juz spokój z tymi

Dajcie juz spokój z tymi chemtarils. Co wam się ubzdurało. ktos to wymyslił i wciąż powtarzacie jak mantrę. Dla niektóryc h kazda chmura pierzasta, kazdy skrawek halo to juz chemtrails. Jeszcze raz wam mówię nic takiego nie było, nie jest i na razie nie będzie. A chłody nad Anglią były zawsze, jak nie wierzycie, to sprawdzcie w danych archiwalnych meteo sprzed epoki lotnictwa. Po prostu taki tam klimat.

Portret użytkownika devoratus

" Jeszcze raz wam mówię nic

" Jeszcze raz wam mówię nic takiego nie było, nie jest i na razie nie będzie." A kim Ty jesteś by cokolwiek "nam" mówić?  Expertem z NASA, czy może członkiem rządu?A może kolejnym dzieciakiem, który o niczym nie ma pojęcia - za to lubi się dowartościowywać przemawiając na forum publicznym? Masz argumenty - to je zaprezentuj, zamiast polemiki rodem z piaskownicy...

 

 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

...Dobre... nie spodziewałem

...Dobre... nie spodziewałem się, że moja "schizofreniczna" wypowiedź to kij w mrowisko...Dotychczasowi ściemniacze tacy jak BTN i doktorek nagle uzyskali wsparcie towarzyszy po fachu i dalej na Angelusa...Stał się niebezpieczny swoim wyznaniem... Co będzie, jak nagle zaczną wpływać niewygodne zapytania i żądania wyjaśnień?"Smugi to po spalinach"Co wy k**a manipulatorzy myślicie? Że powstrzymacie ludzką świadomość?Wyjść na ulicę? Niestety na ulicę wyprowadzają ludzi odpowiednie służby, by załatwić jakiś polityczny scenariusz na potrzeby takich czy innych elit politycznych.Wiadomo, że ludzie na ulicę nie są skorzy wychodzić, chyba, że ktoś "mądry" w zachowaniach socjologicznych to "załatwi"...dla jakiegoś partykularnego interesu konkretnej organizacji politycznej...

Portret użytkownika gregorius

"Im chodzi tylko o to

"Im chodzi tylko o to jedynie, by świat wyglądał tak jak powinienPrzecież to oni wiedzą jedynie, jak świat wygląda, a jak powinien" ja też takie coś widziałem, tak jakby tęcza tylko odcięta na chmurach, a wtedy zachmurzenie całkowite było, podobne właśnie do tego z filmiku było, bardzo zdziwiony byłem   

Człowiek mądry liczy na swoją pracę, głupi ufa złudzeniom. 
gg 6170829

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

UWAGA: Niejaki "doktorek(nie

UWAGA: Niejaki "doktorek(nie zarejestrowany), sob., 2012-08-18 10:44" w odpowiedzi na mój komentarz skierował do mnie groźbę w języku operacyjnym ( służb) o tej treści:"Ciesz się że to była tylko policja, bo nastepnym razem będą to agenci i ich koledzy z białymi kaftanami bezpieczeństwa."O czym to świadczy..?.Świadczy to o tym, że temat chemitrails jest szczególnie śledzony przez służby, bardziej od innych drażliwych tematów... Dlaczego ? A to dlatego, że program jest tajny i społeczeństwo/a nie ma/mają prawa dowiedzieć się czym chemitrails jest i w jakim celu program jest realizowany. Jaki temat jest nadrażliwszy dla każdego człowieka? - ŻYCIE...!A więc powodem może być tylko jedno:Udostępnienie tej wiedzy wywołałoby panikę, otwarty sprzeciw i rewolucję...."ostateczne rozwiązanie kwestii populacji" NWOmiałoby problemy z realizacją.... Nie są jeszcze gotowi... Jest światowy opór... A i w tych krajach, gdzie program powstał jest silna opozycja ( i to w kręgach biznessowych), która nie jest ślepa na to co się dzieje. U nas temat jest jeszcze wyśmiewany, ośmieszany, marginalizowany, bo u nas jest największy w Europie wskaźnik ciemnoty typu lemingowego, wczesno-biznesowego zachłyśnięcia.. i doskonale działających trolli... Jeżeli nie obudzicie się teraz... nie obudzicie się nigdy.    

Portret użytkownika waryjat

Oczywiście, że służby to

Oczywiście, że służby to monitorują. Sam szef FBI potwierdził to zjawisko. Chyba tam do służb nie przyjmują ludzi chorych psychicznie? Ja kiedyś tylko dość mocno opisywałem to zjawisko i podając tylko linki do konkretów dorobiłem się otwierania KAŻDEJ przesyłki kurierskiej. Nie wiem, czy w tym reżimowym państwie jest to norma, ale te dwa zdarzenia łączą się ewidentnie. Dwa razy odmówiłem odbioru przesyłki wyjaśniając powod, to kurierzy straszyli mnie kosztami które muszę pokrywać.

Portret użytkownika simple

admin dlaczego kasujesz posty

admin dlaczego kasujesz posty z niewygodna dla ciebie trescia ? gdzie moj komentarz o tym zeby nikt mnie nie gwalcil swoja religijnoscia i wciskaniem tu swojego jezusa...  jak wchodzicie do kogos do mieskzania to tez mu bloto roznosicie po calym domu, czy z pelnia szacunku zdejmujecie wczesniej wytarte obuwie ?----------------------------------Komentarz zostaje zmieniony.Naruszenie regulaminu § 6 pkt 5 W związku z powyższym edytuję komentarz na podstawie § 6 pkt 8Od usuwania komentarzy niezgodnych z regulaminem są moderatorzy, a nie admin, więc On nie ma z tym nic wspólnego.

Portret użytkownika Lingus

Dlaczego spiskowcy od

Dlaczego spiskowcy od chemtrails nie wyjdą na ulicę ? Skoro mają takie twarde dowody to co ich jeszcze trzyma ? Odpowiem, bo to są dupy wołowe które nie mają na tyle odwagi ! Nie chcą pokazać swojej facjaty żeby nie zrobić z siebie pośmiewiska za swoją głupotę i skrajnego nieuctwa !

Portret użytkownika warbara

Bo na ulicę wychodzą

Bo na ulicę wychodzą samobójcy. Nawet gdyby przedstawic tysiąc linków to i tak nic nie da, jak ktos boi się prawdy.  Żyj w swoim lukrowanym swiecie i ufaj dalej psychopatom, którzy z takimi jak ty zrobią co zechcą. Tylko podejrzliwi i przewidujący przezyli holokaust sprzedali swoje domy i uciekli zanim hitler stworzył obozy. Histroria takim jak my zawsze otwierała oczy i budziła w nas czujność i spostrzegawczość. "Jak chcieliby to juz dawno by nas zabili"Oni nie chca nas zabić, oni chca z nas zrobic niewolników do pracy, zabija nas wtedy jak będziemy bezuzyteczni. Na razie maja z nas niezły dochód.I pamietaj, niebo nad nami jest jak las. Kazdy kto do niego wchodzi cos w nim zostawia. A jak nie wiesz to idź i sam sprawdź a zobaczysz co mozna w nim znaleźć.  Ludzka mentalność będzie zawsze taka sama jak na górze tak i na dole.  I radze nosic kapelusz albo parasol jak nie chcesz wyłysieć.

Portret użytkownika gash

Teraz rozumiem, że tutaj nie

Teraz rozumiem, że tutaj nie rozważa się czy chemtrails istnieją czy nie. Teraz tutaj są one faktem. Portal schodzi na psy. Ludzie, nie ma czegoś takiego, a jak w to wierzycie to dajecie nabijać się w butelkę. Pewnie lokaty w Amber Gold też macie Wink Pozdro

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Rave... trollują

Rave... trollują funkconariusze służb. I to wskutek mojego wpisu co się stało jak wysłałem zdjęcia do BBN żądając wyjaśnień...Zaroiło sie od nich. Chyba włożyłem kij w mrowisko...

Portret użytkownika skowron

Czy zwolennicy chemitrails

Czy zwolennicy chemitrails brali kiedyś pod uwagę, że przyrost w ostatnich latach smug kondensacyjnych, to nic innego jak rozwój lotnictwa? Perzez ostatnie 10 lat liczba samolotów na świecie zwiększyła się o 50%. Czasem można więc odnieść wrażenie, że tworzą się jakieś chmury, bo nim jedna smuga zdąży zniknąć, to obok pojawiają sie kolejne.Często pokazuje się "dowody" - zdjęcia lub nagranie nakierowane w punkt x i kolejne skierowane dokładnie w ten sam punkt kilka godzin później. Zapominają tylko, że na tej wysokości zawsze wieje, przez co chmury suną z dużą prędkością. Tak więc rzekomy oprysk w punkcie x, utworzyłby chmurę w punkcie y (kilkadziesiąt albo kilkaset km dalej.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

skowron... Ty tak na prawdę,

skowron... Ty tak na prawdę, czy tylko tak sobie ...? Wiatr na tych wysokościach? chory jesteś na brak wiedzy? No to znajdź informację na temat prędkości wiatrów na 11 tys m... Czy ktoś tutaj w ogóle wie co to jest wiatr? I dlaczego wieje?szukaj...szukaj... :) A może Ty jak ten doktorek i BTN? etatowy dezinformator?

Portret użytkownika Pulsar

"Angelus Maximus Rex" - a jak

"Angelus Maximus Rex" - a jak myślisz - kto na wysokości przelotowej 10 000 -12 000 metrów mad ziemią rozwiewa smugi kondensacyjne po samolotach ? Coś mi się zdaje że Ty nie jesteś "Angelus Maximus Rex" - a raczej "Balatronis Maximus Rex"

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Aleś zasadził pulsar... Co to

Aleś zasadził pulsar... Co to znaczy "rozwiewa"? Znasz prawo dyfuzji ?a po za tym smugi kondensacyjne, te prawdziwe kondensacyjne nie "rozwiewa wiatr gamoniu, tylko para po spalinach zamienia się w kryształki lodu... i wten sposób znika...dobre..." rozwiewa"... wiatr jakiś pewnie... a jaką prędkość ten "rozwiewacz" ma ... podasz jakąś? życze miłego szukania odpowiedzi....

Portret użytkownika Pulsar

Kazałeś mi szukać to i

Kazałeś mi szukać to i masz:http://www.imgw.pl/wl/internet/zz/klimat/0202_sklad.htmlNajbardziej dynamiczną warstwą atmosfery jest troposfera. Następuje w niej nieustanne przemieszczanie powietrza, jego mieszanie, ruchy turbulencyjne. Górna granica troposfery waha się w zależności od szerokości geograficznej i pory roku od około 6-8 km nad biegunami do 15-17 km nad równikiem. W szerokościach umiarkowanych wynosi ok. 10-12 km. (od ziemi w górę)Powyżej 6 km występuje górna troposfera, w której utrzymują się stale temperatury ujemne. Dominują w niej wiatry zachodnie o wielkich prędkościach. Ich zachodni kierunek spowodowany jest ruchem obrotowym Ziemi. Są one szczególnie silne w pobliżu górnej granicy troposfery i noszą tam nazwę prądów strumieniowych (ang. jet stream). Przyjmuje się, że ich duże prędkości są wynikiem znacznych różnic temperatury i ciśnienia między stykającymi się ze sobą warstwami atmosfery (troposferą i stratosferą).Stratosfera (łac. stratus = warstwa) zalega nad tropopauzą do wysokości ok. 50 km. Według dawnych poglądów gazy wchodzące w jej skład miały wskutek bezruchu układać się w warstwy zależnie od ich gęstości i stąd jej nazwa. W rzeczywistości warstwa ta charakteryzuje się słabymi ruchami pionowymi i turbulencyjnymi powietrza oraz silnymi poziomymi (głównie wiatry zachodnie) Jak widać wiatry wieją nie tylko do 12 km nad ziemią ale i do 50 km !Co do prędkości wiatrów to wachają się one w granicach od 100 do 360 km/h - patrz tabela Tab. 2.2.2.Niesłyszałeś nigdy o tym że samoloty lecące na zachód lecą szybciej niż te lecące na wschód ?

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem