Odbicie światła słonecznego na chemtrails

Kategorie: 

Kolejny pzykład odbicia się światła słonecznego na smudze chemicznej rozpylonej przez samolot. Ilość chemtrailsów nad naszymi głowami wzrasta wraz z nimi zjawiska optyczne typu halo. 

 

Źródło: http://www.youtube.com/user/TheUkaszPL

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Rave... trollują

Rave... trollują funkconariusze służb. I to wskutek mojego wpisu co się stało jak wysłałem zdjęcia do BBN żądając wyjaśnień...Zaroiło sie od nich. Chyba włożyłem kij w mrowisko...

Portret użytkownika skowron

Czy zwolennicy chemitrails

Czy zwolennicy chemitrails brali kiedyś pod uwagę, że przyrost w ostatnich latach smug kondensacyjnych, to nic innego jak rozwój lotnictwa? Perzez ostatnie 10 lat liczba samolotów na świecie zwiększyła się o 50%. Czasem można więc odnieść wrażenie, że tworzą się jakieś chmury, bo nim jedna smuga zdąży zniknąć, to obok pojawiają sie kolejne.Często pokazuje się "dowody" - zdjęcia lub nagranie nakierowane w punkt x i kolejne skierowane dokładnie w ten sam punkt kilka godzin później. Zapominają tylko, że na tej wysokości zawsze wieje, przez co chmury suną z dużą prędkością. Tak więc rzekomy oprysk w punkcie x, utworzyłby chmurę w punkcie y (kilkadziesiąt albo kilkaset km dalej.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

skowron... Ty tak na prawdę,

skowron... Ty tak na prawdę, czy tylko tak sobie ...? Wiatr na tych wysokościach? chory jesteś na brak wiedzy? No to znajdź informację na temat prędkości wiatrów na 11 tys m... Czy ktoś tutaj w ogóle wie co to jest wiatr? I dlaczego wieje?szukaj...szukaj... :) A może Ty jak ten doktorek i BTN? etatowy dezinformator?

Portret użytkownika Pulsar

"Angelus Maximus Rex" - a jak

"Angelus Maximus Rex" - a jak myślisz - kto na wysokości przelotowej 10 000 -12 000 metrów mad ziemią rozwiewa smugi kondensacyjne po samolotach ? Coś mi się zdaje że Ty nie jesteś "Angelus Maximus Rex" - a raczej "Balatronis Maximus Rex"

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Aleś zasadził pulsar... Co to

Aleś zasadził pulsar... Co to znaczy "rozwiewa"? Znasz prawo dyfuzji ?a po za tym smugi kondensacyjne, te prawdziwe kondensacyjne nie "rozwiewa wiatr gamoniu, tylko para po spalinach zamienia się w kryształki lodu... i wten sposób znika...dobre..." rozwiewa"... wiatr jakiś pewnie... a jaką prędkość ten "rozwiewacz" ma ... podasz jakąś? życze miłego szukania odpowiedzi....

Portret użytkownika Pulsar

Kazałeś mi szukać to i

Kazałeś mi szukać to i masz:http://www.imgw.pl/wl/internet/zz/klimat/0202_sklad.htmlNajbardziej dynamiczną warstwą atmosfery jest troposfera. Następuje w niej nieustanne przemieszczanie powietrza, jego mieszanie, ruchy turbulencyjne. Górna granica troposfery waha się w zależności od szerokości geograficznej i pory roku od około 6-8 km nad biegunami do 15-17 km nad równikiem. W szerokościach umiarkowanych wynosi ok. 10-12 km. (od ziemi w górę)Powyżej 6 km występuje górna troposfera, w której utrzymują się stale temperatury ujemne. Dominują w niej wiatry zachodnie o wielkich prędkościach. Ich zachodni kierunek spowodowany jest ruchem obrotowym Ziemi. Są one szczególnie silne w pobliżu górnej granicy troposfery i noszą tam nazwę prądów strumieniowych (ang. jet stream). Przyjmuje się, że ich duże prędkości są wynikiem znacznych różnic temperatury i ciśnienia między stykającymi się ze sobą warstwami atmosfery (troposferą i stratosferą).Stratosfera (łac. stratus = warstwa) zalega nad tropopauzą do wysokości ok. 50 km. Według dawnych poglądów gazy wchodzące w jej skład miały wskutek bezruchu układać się w warstwy zależnie od ich gęstości i stąd jej nazwa. W rzeczywistości warstwa ta charakteryzuje się słabymi ruchami pionowymi i turbulencyjnymi powietrza oraz silnymi poziomymi (głównie wiatry zachodnie) Jak widać wiatry wieją nie tylko do 12 km nad ziemią ale i do 50 km !Co do prędkości wiatrów to wachają się one w granicach od 100 do 360 km/h - patrz tabela Tab. 2.2.2.Niesłyszałeś nigdy o tym że samoloty lecące na zachód lecą szybciej niż te lecące na wschód ?

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem