Odbicie światła słonecznego na chemtrails

Kategorie: 

Kolejny pzykład odbicia się światła słonecznego na smudze chemicznej rozpylonej przez samolot. Ilość chemtrailsów nad naszymi głowami wzrasta wraz z nimi zjawiska optyczne typu halo. 

 

Źródło: http://www.youtube.com/user/TheUkaszPL

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika doktorek

W domu wszyscy zdrowi ? Pytam

W domu wszyscy zdrowi ? Pytam z czystej ciekawości, bo ta twoja historyjka brzmi jak opowiastka człowieka cierpiącego na schizofrenie paranoidalną. Ciesz się że to była tylko policja, bo nastepnym razem będą to agenci i ich koledzy z białymi kaftanami bezpieczeństwa.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Hej "doktorku"...Od razu po

Hej "doktorku"...Od razu po sposobie wypowiedzi wiem kim jesteś... Mam doświadczenie z takimi jak ty..."czuwaczami"Pojawiłeś się jak diabeł z pudełka we właściwym momencie...Cóż powiedziałem niebezpieczną kwestię...? Czuwasz na posterunku nad słowami kluczowymi? A jak myślisz... Większość myślących uwierzy twojej dezinformacyjno-ośmieszającej ( tak działały wszystkie służby od PRLU i teraz) dzłalności, czy mnie i... sprawdzi co napisałem...? Ale wiesz co? Możesz mnie cmoknąć...Za dużo ludzi o tym wie... i mam nadzieję, że dowie się i zadziała więcej... ... ze mnie wariata nie zrobisz...

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

BTN i doktorek... sądząc po

BTN i doktorek... sądząc po śledzeniu moich wypowiedzi widzę, że trafiłem w sedno "trolle" na służbowe zlecenie...Kto słucha słów wariata? Dlaczego was troole -czuwacze tak ciekawi co mam na ten temat do powiedzenia?.. Ja bym słowa waiata ignorował i nie komentował....Tylko wariat słucha wariata, lub taki posterunkowy, który ma zrobić z kogoś wariata... słabo was tam wyszkolili "posterunkowi"...Powinni przyjmować na te funkcje "czuwających o IQ co najmniej 150 a nie 100... Zdemaskowaliście swoją rolę na tym portalu... zmieńcie nicki i styl wypowiedzi... zawsze was poznam ściemniacze...

Portret użytkownika js

Mam konkretne pytanie do

Mam konkretne pytanie do wszystkich, którzy uważnie obserwują niebo. Od dłuższego czasu pojawia się na niebie w kierunku pólnocy pod kątem ok. 30 -35 stopni obiekt świecący, błyskający przemiennie na czerwono i zielono. Można go zaobserwować jeszcze przed zapadnięciem ciemności, a przed pojawieniem się pierwszych gwiazd. Obiekt jest dośc duży iswietnie go widać nawet przez zwykłą lornetkę. Oglądany przez teleskop jest wręcz fascynujący. Pulsujące zielono - czerwonym światłem  zjawisko. Wystarczy wieczorem przy pogodnym niebie popatrzeć dokładnie na płn pod kątem 30- 35 stopni. Zresztą w pobliżu nie ma zadnych gwizd.Czy ktoś jest w stanie powiedzieć co to jest?

Portret użytkownika Gość

Ja to też widziałem, i jak

Ja to też widziałem, i jak mówi Wojox nie może to być Airbus skoro to wisi w miejscu. Jest troszke w stronę wschodu niż tak pionowo pod gwiazdą polarną ale to szczegół - może zależy, o której godzinie sie patrzy, to by świadczyło że jest zawioszony w niewielkiej odleglości od ziemi a wiele bliżej niż gwiazdy, na które bierzemy odniesienie.Potwierdzam jego miganie zielono/czerwone.Nie wiem czy mam dobry wzrok czy właśnie nie ale wydaje mi się, iż to są blisko siebie trzy punkty światła. Jakby trójkątny kształt to był.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem