Estonia oznaczy w maju granicę wodną z Rosją

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Estońska Policja razem ze Strażą Graniczną oraz Departament Dróg Wodnych będzie oznaczać w maju granicę z Rosją na jeziorach Chudskoe, Teploe oraz Psków. Informacje o tym dostarcza ERR.ee.

 

Instalacja znaków wodnych wzdłuż 126-kilometrowego odcinka granicznego pomiędzy Estonią a Rosją odbędzie się w maju z inicjatywy państwa nadbałtyckiego. Co ciekawe, cała operacja ma wynieść ponad 70 milionów euro.

 

Granica państwa będzie oznaczona kamieniami milowymi umieszczonymi wzdłuż wody co ponad półtora kilometra. Na każdym z nich będzie znajdować się ostrzeżenie w trzech językach: Rosyjskim, Estońskim oraz Angielskim, które głosi „Stój! Granica państwa Estonii!”

 

W styczniu 2015 roku ogłoszono, że Estonia jednoznacznie i konkretnie wyznaczy koordynaty granicy z Rosją.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: Darmor
Portret użytkownika Darmor

Komentarze

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika Ostatni Sprawiedliwy

I co z tego skoro cały

I co z tego skoro cały cywilizowany świat zareaguje na roSSyjską agresję tak, jak w przypadku Ukrainy. Skończy sie na słówkach i potępieniu, zamiast puścic atomówkę na Moskwę i rozwiązać rosyjską kwestię raz na zawsze.

Portret użytkownika U_P_Adlina

"cywilizowany świat" ??......

"cywilizowany świat" ??...........Ten, gdzie przewodniczącym Komisji Praw Człowieka przy onz jest ludobójczy reżim ssaudów??........Ten "cywilizowany świat" ??.........Ogarnij się koleś !!.......Agresja na upainę??........Taka agresja jest tylko w twoich snach !!..........Nawet OBWE nic nie mówi na ten temat !!..........Tam jest wojna domowa między tymi, którzy bronią demokracji na Donbasie, a nazi-banderowską juntą w kijowie która przejęła władzę w nielegalnym zamachu stanu i którą wspiera twój "cywilizowany świat !!........Kwestia rosyjska??..........Rozwiązać trollino to trzeba kwestię uSSmańską i twoją banderowską, co na szczęście już się dzieje !!..........Niewiele już czasu zostało degeneratom, którzy ci płacą !!

Głosuj przeciw
-8

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Skomentuj