Eksplozja meteoru nad Australią wstrząsnęła domami miasteczka Killarney

Kategorie: 

Źródło: facebook.com

Wieczorem 16 kwietnia wielu mieszkańców we wschodniej Australii, było świadkami lotu jakiegoś obiektu, prawdopodobne meteoru, który eksplodował następnie na wieczornym niebie wywołując jasny błysk.

 

Zdaniem świadków zdarzenia, dało się usłyszeć potężną eksplozję, która zwabiła na zewnątrz wiele osób mieszkających w południowo-wschodniej części australijskiego stanu Queensland. Istnieją również doniesienia, że spadający obiekt widziano również w północno-zachodniej części Nowej Południowej Walii. 

Według wstępnych danych, eksplozja meteoru miała miejsce najbliżej miasta Killarney. To właśnie mieszkańcy tej miejscowości donosili o potężnym wybuchu, który wstrząsnął wszystkimi budynkami w mieście. Przelatujące ciało niebieskie przypadkowo sfilmowało wiele osób.

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Angelus

To nie sa żadne "meteory",

To nie sa żadne "meteory", tylko próby balistyczne rakiet róznych mocarstw i testy wojenne. Maja za zadanie "ekplodowac względnie bezpiecznie na wysokosci. Ale wy osły i baranny mozecie sobie wierzyć w 'meteory" jak w matke boską...

Skomentuj