Stany Zjednoczone mogą strzelać do północnokoreańskich rakiet

Kategorie: 

Źródło: U.S. Department of Defense/Missile Defense Agency

Z ostatnich wypowiedzi amerykańskiego rządu wynika, że Stany Zjednoczone mogą ostro zareagować w przypadku przeprowadzenia kolejnej próby nuklearnej przez Koreę Północną. USA roważają również działania jakie należałoby podjąć w przypadku kolejnych testów rakietowych. Jedna z propozycji zakłada strzelanie do północnokoreańskich pocisków.

 

W kierunku Półwyspu Koreańskiego płynie lotniskowiec USS Carl Vinson, a wraz z nim niszczyciele wyposażone w system przeciwrakietowy Aegis. Grupa okrętów osiągnie swój cel w przyszłym tygodniu. Źródła powiązane z amerykańskim rządem podają, że armia Stanów Zjednoczonych rozważa różne opcje, w tym nawet zestrzeliwanie rakiet odpalanych z terytorium Korei Północnej.

 

Oczywiście takie działanie nie pozostanie bez konsekwencji, dlatego niektórzy amerykańscy urzędnicy twierdzą, że tego typu zagrywka miałaby charakter prowokacyjny. Nie wiadomo przecież jak zareagowałaby Korea Północna. Z drugiej strony Robert Kelly, adiunkt z południowokoreańskiej uczelni Pusan National University uważa, że ONZ zabrania temu państwu rozwijać program rakietowy, dlatego strzelanie do tych pocisków byłoby w pełni usprawiedliwione.

 

Administracja USA wciąż rozważa wszystkie opcje i nie podjęto jeszcze żadnej decyzji. Rząd póki co naciska na Chiny i domaga się aby kraj wykorzystał swoje wpływy i przemówił Kimowi do rozsądku.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)Komentarze

Portret użytkownika kubiak

Jakby chcieli to sprzatneli

Jakby chcieli to sprzatneli by ta karykature czlowieka w 2-3 dni ale tu chodzi o rozpetanie konfliktu na szersza skale a nie unieszkodliwianie jakichs tam rakiet. USrance sa pod sciana gospodarczo, swiat miga sie od dolara, sytuacja jest tam dosc powazna ale o tym nie uslyszycie w TV... wojna poza USA to naplyw kapitalu do dolara i o to im chodzi. Zaglodzeni ludzie obchodza ich tak jak ci w Afryce.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

... spójrz w lustro, to

... spójrz w lustro, to dopiero zobaczysz karykaturę.... Czego wy wszyscy i to antyamerykańce chcą od Kima??!! Jesteście anty a nawet za... Co z Wami ten Bolek zrobił??

 Kim jest wzorem! Jego "okrutna dyktatura" mitem żydowskim rozpowszechnianym przez żydowskie media a wy to łykacie jak bocian żabę

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Oczywiście.

Oczywiście.

Ale jak o tym pisałem porównując ussmanie do niemiec1939, to za bzdurę to uważano.

I tak jak bodajże A. Hochenzolern rzekł był kędyś :

"Prawda na początku jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu oczywista".

Na którym etapie jesteśmy?

729

Portret użytkownika BigStan

Od długiego czasu obserwuje

Od długiego czasu obserwuje się to co dzieje się w Korei Północnej i nie tylko. Coraz wyraźniej widać że Chiny, Rosja, Stany i reszta "światowych potęg" zaczyna dostrzegać problem gdy nieobliczalna kukiełka zaczyna bawić się bronią atomową ! Gdzie byliście o "wielcy" tego łez padołu wcześniej ? Tolerowaliście przez X lat czerwonych kmerów, poprzedników tego pajaca, dla "własnej zabawy w "politycznych Bogów" zbroiliście, zbroicie nadal watażków w rożnych państwach na czarnym lądzie i nie tylko . . . dopiero otwieracie oczy gdy zaczynacie czuć smród wokoło własnej czteroliterowej części ciała . . .

Portret użytkownika Angelus

A czego Ty chcesz od

A czego Ty chcesz od "czerwonego pajaca"...? Doprawdy jego obrazek został ukształtowany w Twoim umyśle przez zydowskie środki manipulacji świadomością...

Kim ani nie jest pajacem, co udowodnił wielokrotnie, ani psychopatą. Podniósł standardy życia swoich obywateli, o których dba jak mało który przywódca i postawił się zydowskiej potędze...

 Poszukaj źródeł jaie jest życie w KKRLD. Nie jest lekko, ale:

1. każdy ,a pracę za wynagrodzenie umożliwiające skromne życie i opłaty eksploatacyjne

2. nie ma pedalstwa, gender etc...

3. nikt nie rozkrada majątku narodowego

4. Honor i patriotyzm to domena przeciętnego Koreańczyka

 Znakomita większość obywateli jest gotowa oddać życie za Ojczyznę...

 Więc nie pierdol o czerwonym pajacu i wyjrzyj przez wąskie okienko swojego WC na nasze podwórko...

Portret użytkownika Forgetolerance

W Anglii, Bradford, 73%

W Anglii, Bradford, 73% kobiet poniżej 30 roku życia przyznaje ze współżyły albo współżyją z kozo-miłośnikiem ( nie licząc Afrykańczyków ).

To około 102 000 kobiet, tylko w małym Bradford...

Myślicie ze nasza biała rasa ma jakakolwiek szanse na przeżycie?

Wymordują jeszcze za naszej "kadencji"...

Portret użytkownika drtmk

Mówienie o podnoszeniu

Mówienie o podnoszeniu standardu życiu w sytuacji utrzymywania socjalizmu jest śmieszne. Przecież większość ludzi tam głoduje, oprócz garstki najbardziej wiernych partii którym pozwolono żyć w stolicy. Kraj jest zacofany o 50 lat. Ludzie jeżdżą na rowerach i orają osiołkami w polu. Ze wszystkich stron są okłamywani, a jak któryś piśnie słowem że mu się nie podoba to do obozu. Najbardziej jaskrawy przykład tego eksperymentu to obecny standard życia między dwoma Koreami.

Jednym z lepszych rozwiązań byłoby pozolne wycofywanie się z socjalizmu i otwieranie się na świat jak robi to Kuba.

 

 

 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Może orzą osiołkami, ale za

Może orzą osiołkami, ale za to nie mają czasu na rozpijanie się pod wiejskimi sklepikami piwskiem i wódą jak u nas w Polsce, gdzie są bezrobotnymi pachołkami, bo im traktory pracę zabrały.

 A rowery są zdrowe i czynią silne zdrowe społeczenstwo. Ty za kółkiem dostaniesz wkrótce arytmi serca i zdechniesz po 50-tce, o ile wczesniej nie dostaniesz parkinsona od chemitrali...

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Bardziej głodują w Korei PD.

Bardziej głodują w Korei PD. Tam "kapitalizm" zrobił z ludzi niewolników. Znam Koreańczyka z tego kraju. Jest kierownikiem działu w pewnej fabryce pod Wrocławiem. Tyrają za jedzenie i noclegi po kilkanaście godz. dziennie. Popełniają ( tu w Polsce) samobójstwa. W Północnej nie głodują, tyle, że biedronkowej szynki napchanej GMO nie muszą wpierdalać....

 a kozie mięso jest zdrowe...

 Nie mówiąc o kotach...

 stąd nasz forumowicz z kotem w avtarze tak ich nienawidzi...

Strony

Skomentuj