Zmarł David Rockefeller - jego siódme przeszczepione serce nie wytrzymało

Kategorie: 

Źródło: Internet

Dzisiaj zmarł David Rockefeller, miliarder i "filantrop", uważany za jednego z najbardziej wpływowych ludzi na świecie. W tym roku 12 czerwca obchodziłby swoje 102 urodziny. Był on jedynym człowiekiem na Ziemi, która regularnie przeszczepiał sobie serce. Przeszedł aż siedem operacji przeszczepu tego organu. 

 

 

David Rockefeller, urodził się w 1915 roku, był najstarszym członkiem rodziny Rockefellerów. We wrześniu 2015 roku, jego majątek oszacowano oficjalnie na 3 miliardy dolarów, ale był on uważany za jednego z najbardziej wpływowych ludzi świata.

 

Jego pierwsza operacja przeszczepu serca miała miejsce w 1976 roku po wypadku samochodowym. Doszło wówczas do zawału serca i pilnej potrzeby transplantacji, którą przeprowadzono w ciągu zaledwie 24 godzin. Podobno już w tydzień po operacji David uprawiał jogging. Podczas gdy Rockefeller bez większego problemu otrzymał nowe serce, obecnie w samych Stanach Zjednoczonych ponad 122 tysiące ludzi znajduje się na liście oczekujących na przeszczep, a średnio 22 osoby dziennie umierają ze względu na brak dawców organu.

 

Jednak on zrobił to siedem razy!!! Gdy w 2015 roku 99 letni David Rockefeller obudził się po otrzymaniu szóstego serca, powiedział dziennikarzom, że "za każdym razem gdy dostaje nowe serce, czuje się aktywny i żywy". Siódmy i jak się okazało ostatni przeszczep serca miliarder otrzymał w zeszłym roku w sierpniu. 

 

Poza tym w 1988 i 2004 roku przeszedł też transplantacje nerek. Krążyły opowieści, że na podratowanie swojego zdrowia nestor rodu Rockefellerów wydaje miliardy dolarów. Bywał przez to nazywany prawdziwym "wampirem". Dzisiaj jego bezprecedensowa walka o przetrwanie się zakończyła. David Rockefeller zmarł w swoim domu w Pocantio Hills w stanie Nowy Jork.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (5 votes)


Komentarze

Portret użytkownika ACHILES

starsza pani dzierżąca berło

starsza pani dzierżąca berło i koronę brytoli, też już ponoć jest, na tamtym świecie, tylko szykują grunt, DO TEGO OZNAJMIENIA MASOM.

Może naprawdę zachodzą zmiany na świecie : jeszcze tylko sorosa i mc,caina nie ma w piekielnym szeregu i może POKÓJ ZAPANUJE NA ZIEMI, jak tam wyladują te demony. 

 

Portret użytkownika Nazwisko lub pseudonim

Nie tak łatwo. Choćby jeszcze

Nie tak łatwo. Choćby jeszcze taki brzeziński (jeśli nie pomyliłem to on był zamieszany w tuszowanie i opóźnianie śledztwa w sprawie największego masowego samobójstwa inspirowanego przez CIA i najprawdopodobniej jeden z planistów obecnego burdelu z arabami). Jeszcze dziesiątki tysięcy łajz, a przecież oni się też rozmnażają i przekazują dalej geny sk.ienia.

Portret użytkownika And

Swoje zrobił i odszedł.

Swoje zrobił i odszedł. Wątpię aby coś się działo bez wiedzy Stwórcy.

Wystarczy popatrzeć na dzieła, natura jest drapieżna i nieustannie przelewa się krew. Proporcjonalnie jak ma wyglądać ludzki rodzaj?

Trzeba też na ten temat pomyśleć zanim zacznie się gloryfikować cokolwiek.

Lepiej byłoby czcić świadomość i ducha. Tylko one są prawdziwe.

Strony

Skomentuj