Jasna kula ognia na niebie nad Pakistanem, wywołała panikę

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

W środę, 15 marca 2017, niebo w północnym Pakistanie około północy czasu lokalnego, rozświetliło się jasno jak w dzień. Zjawisko wywołało panikę wśród mieszkańców. 

 

Według świadków jasny obiekt poruszał się bardzo nisko po niebie, a po kilku sekundach nastąpiło wiele głośnych wybuchów. Twierdzą oni zgodnie, że dało się też odczuć falę uderzeniową. Wydarzenie to zrobiło wielkie wrażenie na mieszkańcach i doszło nawet do czegoś w rodzaju paniki.

Władze Pakistanu potwierdzają, że jasny obiekt został zaobserwowany w okręgach Gilgit, Ghizer i Diamer, po czym nastąpiła seria głośnych eksplozji. Według dochodzenia, przelatujący obiekt był meteorytem. 

 

Wyraźne odgłosy wybuchów to hałas, który powstał, gdy meteor w kawałkach przebijał niebo przekraczając prędkość dźwięku.Wszystko wskazuje na to, że nic nie dotarło do powierzchni ziemi.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)


Komentarze

Portret użytkownika MiamiVibe

Coś jest na rzeczy. Bardzo

Coś jest na rzeczy. Bardzo dużo ostanio odnotowuje się takich przypadków. A w filmach, serialach, grach i innych mediach programowanie ludzi na przybycie zagrożenia z kosmosu przy akompaniamencie dziwnych zjawisk pogodowych, wyłomów na niebie i właśnie meteorów. Będzie ciekawie.

------------------------

Wszystkie konwenanse, savoir-vivre i nonszalancki bon ton służą do sterowania społeczeństwem, by biło się o pozycje generowane przez najwyższe warstwy. To tylko potyczki o ładną obrożę i łańcuch.

Skomentuj