Dzięki Trumpowi, do USA przybywa o 40% mniej nielegalnych imigrantów z Meksyku

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Według rządu USA, nielegalna imigracja z Meksyku do Stanów Zjednoczonych spadła o 40% w okresie pomiędzy styczniem a lutym.

 

John Kelly oświadczył, że zmiana w trendzie imigracyjnym jest zasługą polityki Donalda Trumpa. Dodał on również, że liczba „osób niedopuszczonych”, przekraczających granicę USA, zmalała z 31,578 w styczniu do 18,762 w lutym – a jest to okres, w którym zawsze wzrastała liczba aresztowań.

 

„Od wydania dekretów prezydenckich dotyczących egzekwowania prawa imigracyjnego nielegalna aktywność na granicach biegnie ku trendowi najniższej od lat,” powiedział.

Nowe zasady ogłoszone przez administrację Trumpa w ubiegłym miesiącu zakładają wysłanie imigrantów bez dokumentów z powrotem do Meksyku, nawet jeśli nie posiadają oni meksykańskiego obywatelstwa, oraz rozszerzenie kryteriów do natychmiastowej deportacji.

 

Rząd zapowiedział, że nowe wytyczne nie posłużą do masowej deportacji, lecz mają wspierać służby w egzekwowaniu od lat istniejących praw.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: Darmor
Portret użytkownika Darmor

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Lewactwo oskarża Trumpa o

Lewactwo oskarża Trumpa o wszystko co najgorsze, niestety bez żadnych dowodów albo jak jużto zmyślone fake newsy ! Podobnie jest z atakiem na Orbana i Kaczyńskiego bo sięnie dają międzynarodowym mafiom NWO ! Teraz trwa wojna sił zła z tymi ktorzy chcą dobra, chcieć to móc ! Trzeba się modlić do Jezusa za Trumpa, Orbana i Kaczyńskiego, inaczej nas zaleją islamistami i zniszczą podatkami, jak to było z folksdojczami !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Skomentuj