Nad Europą wykrywa się wzrost promieniowania izotopu jodu-131

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Od kilku dni z wielu źródeł pojawiały się doniesienia, że coś niedobrego pod względem radiologicznym, dzieje się nad Europą. Odczyty wielu stacji monitorujących wykazały podniesione poziomy promieniowania izotopu jodu-131. Źródło tego promieniowania znajduje się podobno gdzieś w Europie Wschodniej.

 

W sumie podwyższony poziom proieniotwórczego jodu-131 odkryto w siedmiu europejskich krajach w tym w Polsce. Zdaniem francuskiego instytutu IRSN nie ma zagrożenia dla zdrowia ludzkiego. Pochodzenie izotopu musi być sztuczne i jest to z pewnością związane z działalnością człowieka. Zasugerowano, że pochodzi to z Europy Wschodniej. 

Sytuacja jest na tyle poważna, że do Europy przyleciał amerykański WC-135. Nie wiadomo jednak co udało mu się wykryć. Dotychczas źródło emisji promieniowania pozostaje nieznane. Wszystkie zagraniczne media donoszące na ten temat podkreślają, że poziom radioaktywnego jodu-131 występujący nad Europą jest  nadal bezpieczny.

Samolot WC-135 dedykowany do pomiarów radiologicznych

Mimo, że media starają się o tym nie wspominać, informacje na ten temat rozprzestrzeniają się w sieciach społecznościowych. Dzięki doniesieniom twittera wiadomo, że podwyższony poziom odkryto między innymi nad północną Skandynawią. Wskazuje to na to, że być może Rosja dokonała testu nuklearnego, albo doszło tam do uszkodzenia . 

 

Źródło:
https://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/2017/02/21/jod-131-raetselhafte-erhoehung-der-...
https://www.novinky.cz/domaci/429958-cast-evropy-vcetne-ceska-hlasi-radioaktivni-jod-131-v...
http://www.dn.se/nyheter/varlden/spar-av-radioaktivt-jod-upptackt-i-luften/
 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Kulk

Nikt nic nie wie a

Nikt nic nie wie a hamerykańce wysyłają samolot i cisza.....a nikt z was nie pomyślał że takie skażenie może być spowodowane zamachem terrorystycznym albo celowym działaniem służb danego państwa np. upadającego Państwa Islamskiego.Kilka osób może śmiało rozpylić jakąkolwiek substancje ze zwykłej awionetki dokonującej oprysków pól.....taki nowy 9/11.Ciekawe że tylko w Polsce dostaliśmy taką dawke,wszędzie na okolo prawie że nic a u nas petarda.No i ciekawe że zbiegło się to w czasie z przybyciem wojsk hamerykańskic do Polski.

Portret użytkownika obieżyna

Nad nami trwa regualrna wojna

Nad nami trwa regualrna wojna, populacja ziemska nie zdaje sobie z tego kompletnie sprawy, ścierają się różne siły, głównie archonckie z tymi z Konfederacji Galaktycznej. Te spadające niby meteoryty, te dźwięki dziwne i to wszystko co w skrawkach do nas dociera to są wygłuszane echa tych potyczek. Siły konfederacji mają do zneutralizowania jeszcze kilka stref (to są zagadnienia nieznane ziemskiej nauce, która bada tylko to co uda się jej namierzyć prymitywnym sprzętem), zanim nastąpi Przełom i Ujawnienie prawdziwej sytuacji ludzkości, która jest od tysięcy lat zakładnikiem archontów, zamkniętym w cyklu reinkarnacyjnym i manipulowana i ograbiana z energii. Jedno jest pewne, archonci nie utrzymają już długo swej strefy wpływów ponieważ zmieniła się że tak powiem pogoda kosmiczna.

Strony

Skomentuj