Prywatny telefon Hitlera sprzedano na aukcji w USA za 243 tys. dolarów

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Dom Aukcyjny of Maryland zorganizował niezwykłą aukcję. Na sprzedaż wystawiono telefon, z którego korzystać miał  nominalny lider partii nazistowskiej w Niemczech.

 

 

Na tylnej stronie telefonu można dojrzeć odpowiedni grawer z imieniem Führera. Sami akcjonariusze zakwalifikowali przedmiot do kategorii „broń masowego rażenia”, tłumacząc to tym, że rozmowy prowadzone przez Adolfa Hitlera miały istotny wpływ na żywot milionów ludzi.

 

Cena wywoławcza 100 tys. dolarów została wywindowana do poziomu 243 tys. dolarów. Imię i nazwisko kupującego nie zostały ujawnione.

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

To kupił jeden z nowych

To kupił jeden z nowych hitlerowców NWO, oni sązafascynowani "osiągnięciami" hitlera ! "W warszawskim Teatrze Powszechnym – który otrzymuje granty od miasta – wystawiono obrazoburczy „spektakl”. Reżyser Oliver Frljić w „Klątwie” pokazuje m.in. seks oralny z figurą świętego Jana Pawła II, drwiny z katastrofy smoleńskiej, czy zbiórkę pieniędzy na zabójstwo Jarosława Kaczyńskiego. Nic złego nie widzi w tym dyrektora Biura Kultury m.st. Warszawy – prywatnie zięć europoseł Platformy Obywatelskiej Róży Marii Barbary Gräfin von Thun und Hohenstein - Tomasz Thun Janowski. "

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Leszek Lewandowski

Po co drzecie koszule w imię

Po co drzecie koszule w imię obrony jakiegoś narzędzia zbrodni sprzed 2000 lat ? W imię czego bronicie krzewiciela nadjordańskiej zarazy - kuglarza chodzącego po wodzie i zamieniającego wodę w wino. Krytykujecie kobietę za imitację czegoś o czym marzy większość mężczyzn ? A może uważacie , że główny aktor Watykanu na to nie
zasługiwał?

Portret użytkownika Jonny Bravo

Swoją drogą, nie rozumiem,

Swoją drogą, nie rozumiem, dlaczego Hitler do tej pory nie otrzymał Pokojowej Nagrody Nobla. Znalazł by się wtedy w doborowym towrzystwie jak Obama czy Wałęsa t.w. Bolek. Muślę, że zasługi dla pokoju na świecie ma nie mniejsze od wyżej wymienionych.

Skomentuj