W niedzielę powitamy nowego prezydenta USA

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Mimo ulicznych protestów lewaków, setek tysięcy listów i maili, pogróżek elektorów oraz dezinformacyjnej kampanii lewicy, przekonującej, że wysoki blondyn nie nadaje się na prezydenta, już 20 stycznia Donald Trump rozpocznie swoje urzędowanie. Na ten moment anarchiści i inne grupy aspołeczne przygotowały wielkie i grozne protesty. Mowa jest nawet o rozruchach mających zmusić władze do przeniesienia uroczystości, lub jej odwołania.

 

Do niepokojów dołączają się coraz bardziej ciemnoskórzy politycy, którzy rozgłaszają jakoby wybory były nieważne, że to wszystko to zmowa Rosjan, przecież wiadomym jest że Putin nazwał Obamę odpowiednim słowem na literę „n”, a w języku polskim na literę „c”. Krzyk rozpaczy wydają setki, jeśli nie tysiące celebrytów, w ich opinii wina leży po stronie Hollywoodu, że ten nie docenił siły przebicia blondyna.

Rządy Trumpa mają wielki wpływ na psychikę rozleniwionych i rozwydrzonych amerykańskich i europejskich elit, przyzwyczajonych do psychicznego luksusu wprowadzania globalnej rewolucji, która doprowadziła wiele państw do skraju bankructwa: ideowego, finansowego, moralnego, duchowego oraz społecznego. Na polskim podwórku jest podobnie. Po wygranrj Trumpa pewne media nie mogą tego przeżyć, powielając oszczerstwa zachodnich "Fake Newsów" (Patrz film na końcu).

Pamiętamy jak po wygranej partii PiS, lewactwo oszalało wieszcząc koniec świata, przynajmniej tego „polskiego”, pookrągłostołowego. W ostatnich godzinach dowiedzieliśmy się, że podczas niedoszłego puczu, przygotowano nawet pismo do braci europejczyków Parlamentu Europejskiego, wzywające do interwencji ! Czyżby ktoś chciał naprawdę wykorzystać słynną już ustawę globalistów 1066 ?

 

Linki:

http://niezalezna.pl/92396-ujawniono-plan-po-i-nowoczesnej-chcieli-zagranicznej-interwencj...

http://www.infowars.com/report-cnnbuzzfeed-to-release-damaging-new-trump-tape-48-hours-bef...

http://www.infowars.com/update-deploraball-organizer-cernovich-says-he-plans-to-file-charg...

http://www.infowars.com/sharpton-the-process-that-elected-trump-was-not-legitimate/

Ocena: 

5
Średnio: 5 (5 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Obama to albo największa

Obama to albo największa kukła ze wszystkich prezydentów do tej pory albo jeden z najbardziej nienawidzących chrześcijaństwa ! Wybor należy do panstwa ! Natomiast jego żona wspiera oficjalnie skrajnie rasistowski any białorasowy "Black Lives Matter" ! "Nastawienie prezydenckiej administracji Obamy do wolności religijnej chrześcijan doskonale ilustruje opublikowany w 2016 roku raport podporządkowanej Białemu Domowi Amerykańskiej Komisji Praw Obywatelskich (USCCR). Tekst dla niepoznaki został opatrzony tytułem „Pokojowe współistnienie: pogodzenie zasad nie-dyskryminacji z wolnościami obywatelskimi”. O pokoju i wolności chrześcijanie niewiele tam przeczytają, bowiem raport tej rządowej agencji konkluduje, że zasada „nie-dyskryminacji” (przede wszystkim wobec dewiacji seksualnych chronionych tzw. prawem równościowym) ma w amerykańskiej jurysprudencji „pierwszorzędne znaczenie”, podczas gdy powoływanie się przez obywateli na religijnie motywowaną klauzulę sumienia „w sposób znaczący narusza wolności obywatelskie”. Witamy w świecie Orwella – im mniej wolności, tym więcej wolności.Stojący na czele USCCR Martin R. Castro (nomen omen) nie pozostawił wątpliwości, co do spojrzenia administracji Obamy na sprawę wolności religijnej wierzących chrześcijan. Przedstawiając raport przygotowany przez kierowaną przez siebie komisję, orzekł on, że takie terminy jak „wolność religijna” są „zastępczymi słowami na określenie dyskryminacji, rasizmu, seksizmu, homofobii, islamofobii i innych form nietolerancji”. Szef rządowej Komisji Praw Obywatelskich kontynuował w tym samym duchu: „dzisiaj, podobnie jak w przeszłości, religia jest używana jako broń i tarcza przez tych, którzy próbują zaprzeczyć prawu do równości dla innych”.Pracujący dla administracji Obamy pan Castro precyzyjnie oddał sens przeprowadzanej od 2008 roku „transformacji” Ameryki. Podobnie symptomatyczna była zainaugurowana wiosną 2016 roku przez rząd Obamy, a konkretnie departamenty sprawiedliwości i edukacji, akcja „Dear Colleague” (Drogi Kolego) nakazująca szkołom publicznym, by korzystanie ze szkolnych toalet odbywało się wedle zasad ideologii gender („płeć kulturowa”, wedle samopoczucia w konkretnym dniu), a nie według zasad zdrowego rozsądku (czyli chłopcy do toalet dla chłopców, a dziewczęta do toalet dla dziewcząt).Osiem lat kończącej się prezydentury to wreszcie rozkręcanie przemysłu aborcyjnego na najwyższe obroty, także za przyczyną federalnych dotacji, które administracja Baracka Obamy udzielała hojną ręką takim fabrykom masowego zabijania nienarodzonych dzieci, jak organizacja „Planned Parenthood”. Dzięki ujawnionym rozmowom jego funkcjonariuszek, wiemy również to, że zasilania strumieniami pieniędzy podatników firma zajmuje się również handlem narządami mordowanych dzieci." http://www.pch24.pl/osiem-lat-obamy---miedzynarodowe-porazki-i-transformacja-ameryki,48839,i.html#ixzz4W7kugHFB

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika MiamiVibe

Inżynierze, to Twoje

Inżynierze, to Twoje zapatrzenie w tą żydowską marionetkę, doprowadza mnie do śmiechu. Doszedł do władzy bo teraz następuje modna ostatnio zmiana na prawicę Smile Lewica doprowadziła świat do syfu, a prawica ma go naprawić, kosztem tego o czym możemy jeszcze decydować. Zwykły teatrzyk dla motłochu...

Portret użytkownika żulo

Dokładnie!

Dokładnie!

Ludzie są zmęczeni lewacką nachalnością. Przepychanie gówna doszło do linii mocnego oporu. Stąd potrzeba zwrotu. Teraz jedne gówno (np. wojny) zostaną zrozumiane, bo są przecież typowe dla prawicy, a inne gówna (jak CETA) przejdą bez większego oporu , bo przecież taka jest potrzeba chwili.

Wystarczy że zostanie zapodany, w jak najbardziej klasycznym stylu, jakiś wróg, zewnętrzne zagrożenie i kolejne wolności zostaną odebrane. Trump, PiS nadają się do tego idealnie. Ludzie uwierzą że tak trzeba! Że można im ufać.

I tak u nas socjaliści będą budować rynkową gospodarkę a w Ameryce oligarcha z pomocą ekipy miliarderów będzie obalać globalizm i czyścić szambo.

Portret użytkownika Akamai

A tymczasem nasz czołowy

A tymczasem nasz czołowy strateg wojenny Macierewicz planuje zakupić 50 -100 sztuk samolotów F-16.

To technologia z lat 70-tych, a więc z wojskowego punktu widzenia archaiczna. Nie wiem nawet jak to skomentować.

To jakiś kosmiczny absurd. 

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Strony

Skomentuj