W niedzielę powitamy nowego prezydenta USA

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Mimo ulicznych protestów lewaków, setek tysięcy listów i maili, pogróżek elektorów oraz dezinformacyjnej kampanii lewicy, przekonującej, że wysoki blondyn nie nadaje się na prezydenta, już 20 stycznia Donald Trump rozpocznie swoje urzędowanie. Na ten moment anarchiści i inne grupy aspołeczne przygotowały wielkie i grozne protesty. Mowa jest nawet o rozruchach mających zmusić władze do przeniesienia uroczystości, lub jej odwołania.

 

Do niepokojów dołączają się coraz bardziej ciemnoskórzy politycy, którzy rozgłaszają jakoby wybory były nieważne, że to wszystko to zmowa Rosjan, przecież wiadomym jest że Putin nazwał Obamę odpowiednim słowem na literę „n”, a w języku polskim na literę „c”. Krzyk rozpaczy wydają setki, jeśli nie tysiące celebrytów, w ich opinii wina leży po stronie Hollywoodu, że ten nie docenił siły przebicia blondyna.

Rządy Trumpa mają wielki wpływ na psychikę rozleniwionych i rozwydrzonych amerykańskich i europejskich elit, przyzwyczajonych do psychicznego luksusu wprowadzania globalnej rewolucji, która doprowadziła wiele państw do skraju bankructwa: ideowego, finansowego, moralnego, duchowego oraz społecznego. Na polskim podwórku jest podobnie. Po wygranrj Trumpa pewne media nie mogą tego przeżyć, powielając oszczerstwa zachodnich "Fake Newsów" (Patrz film na końcu).

Pamiętamy jak po wygranej partii PiS, lewactwo oszalało wieszcząc koniec świata, przynajmniej tego „polskiego”, pookrągłostołowego. W ostatnich godzinach dowiedzieliśmy się, że podczas niedoszłego puczu, przygotowano nawet pismo do braci europejczyków Parlamentu Europejskiego, wzywające do interwencji ! Czyżby ktoś chciał naprawdę wykorzystać słynną już ustawę globalistów 1066 ?

 

Linki:

http://niezalezna.pl/92396-ujawniono-plan-po-i-nowoczesnej-chcieli-zagranicznej-interwencj...

http://www.infowars.com/report-cnnbuzzfeed-to-release-damaging-new-trump-tape-48-hours-bef...

http://www.infowars.com/update-deploraball-organizer-cernovich-says-he-plans-to-file-charg...

http://www.infowars.com/sharpton-the-process-that-elected-trump-was-not-legitimate/

Ocena: 

5
Średnio: 5 (5 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister

Komentarze

Portret użytkownika Akamai

"Masz kase to kup takie same

"Masz kase to kup takie same tylko nowe".

A po jakiego ch*ja miałbym je kupować ?

Przecież my i tak zrzekamy się suwerenności i niepodległości bez żadnej walki. Podpisując takie dokumenty jak traktat lizboński czy umowę CETA.

Cały podatek PiT idzie na zbrojenia. Co roku zadłużamy o kolejne miliardy dolarów.

Dokąd nas to zaprowadzi ? 

Nas na to kolego po prostu nie stać. Ani na nowe, ani nawet na te stare złomy. 

I skończmy już z tymi porównaniami z PO. Każdy rozgarnięty wie, że to partia złodziei i aferzystów. Tylko dlaczego PiS nie stara się jakoś ich osądzić ?

Tego nijak nie potrafię zrozumieć. 

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika Xsanadoo@wp.pl

" W Polsce to najlepiej żeby

" W Polsce to najlepiej żeby stacjonowały wojska... polskie Smile takie to trudne?? "

 

Złóżyłeś już podanie o przyjęciu do armii?

Niektórym się marzy Polska bezbronna, lub w sojuszu z Putinem. Nie widzę problemu, aby malkontenci przenieśli się do Rosji. W Rosji jest demokracja i wolność słowa.

Strony

Skomentuj