W niedzielę powitamy nowego prezydenta USA

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Mimo ulicznych protestów lewaków, setek tysięcy listów i maili, pogróżek elektorów oraz dezinformacyjnej kampanii lewicy, przekonującej, że wysoki blondyn nie nadaje się na prezydenta, już 20 stycznia Donald Trump rozpocznie swoje urzędowanie. Na ten moment anarchiści i inne grupy aspołeczne przygotowały wielkie i grozne protesty. Mowa jest nawet o rozruchach mających zmusić władze do przeniesienia uroczystości, lub jej odwołania.

 

Do niepokojów dołączają się coraz bardziej ciemnoskórzy politycy, którzy rozgłaszają jakoby wybory były nieważne, że to wszystko to zmowa Rosjan, przecież wiadomym jest że Putin nazwał Obamę odpowiednim słowem na literę „n”, a w języku polskim na literę „c”. Krzyk rozpaczy wydają setki, jeśli nie tysiące celebrytów, w ich opinii wina leży po stronie Hollywoodu, że ten nie docenił siły przebicia blondyna.

Rządy Trumpa mają wielki wpływ na psychikę rozleniwionych i rozwydrzonych amerykańskich i europejskich elit, przyzwyczajonych do psychicznego luksusu wprowadzania globalnej rewolucji, która doprowadziła wiele państw do skraju bankructwa: ideowego, finansowego, moralnego, duchowego oraz społecznego. Na polskim podwórku jest podobnie. Po wygranrj Trumpa pewne media nie mogą tego przeżyć, powielając oszczerstwa zachodnich "Fake Newsów" (Patrz film na końcu).

Pamiętamy jak po wygranej partii PiS, lewactwo oszalało wieszcząc koniec świata, przynajmniej tego „polskiego”, pookrągłostołowego. W ostatnich godzinach dowiedzieliśmy się, że podczas niedoszłego puczu, przygotowano nawet pismo do braci europejczyków Parlamentu Europejskiego, wzywające do interwencji ! Czyżby ktoś chciał naprawdę wykorzystać słynną już ustawę globalistów 1066 ?

 

Linki:

http://niezalezna.pl/92396-ujawniono-plan-po-i-nowoczesnej-chcieli-zagranicznej-interwencj...

http://www.infowars.com/report-cnnbuzzfeed-to-release-damaging-new-trump-tape-48-hours-bef...

http://www.infowars.com/update-deploraball-organizer-cernovich-says-he-plans-to-file-charg...

http://www.infowars.com/sharpton-the-process-that-elected-trump-was-not-legitimate/

Ocena: 

5
Średnio: 5 (5 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister


Komentarze

Portret użytkownika Akamai

Jak na filmie Barei. Zmiany,

Jak na filmie Barei. Zmiany, zmiany, zmiany !

"Światowi liderzy" w Davos doszli do wniosku, że obecny model rozwoju gospodarczego trzeba zmienić. I to w taki sposób, żeby zapewniać stabilny wzrost dochodów całego społeczeństwa, a nie tylko wybranych osób.

Bogaci postanowili się dzielić z biednymi Biggrin

Teraz dopiero trzeba zacząć uważać. Agenda 2030. Zrównoważony rozwój. To właśnie śodki do osiągnięcia zamierzonego celu. Totalnego zniewolenia jednostki ludzkiej.

Z tym, że ilu z nas tak naprawdę zależy na wolności ? Przecież większość to urodzeni niewolnicy. Tacy, którzy wolą gdy ktoś za nich decyduje. 

Ale ja w to nie wchodzę.

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika Antychryst666

Tak radze wam oglądać stare

Tak radze wam oglądać stare Polskie filmy seriale typu:Kariera Nikodema Dyzmy,Alternatywy 4,Dom, lub programy rozrywkowe te z lat 90 np.ZCDCP.

Tam jest zawarta lub przemycona prawda o czasach w jakich żyjemy.Polecam w szczegulnosci młodemu pokoleniu.

A już filmy Szulkina to naprawdę miazga .Szulkin masakruje wszystko i nie cacka się z nikim i niczym.

No ale kiedys liczyła się tresc do przekazania widzowi i idea filmu a nie papier!

PAN TU NIE STAŁ Smile - https://www.youtube.com/watch?v=xmJkUILYJgk

 

Portret użytkownika Endriu Golota

Wybór Trampa to takie

Wybór Trampa to takie wietrzenie smrodu który stał się nie do zniesienia Podobne scenariusz jak u nas z dobra zmianą Trochę żyje na tym świecie i nie zamierzam do końca życia wierzyć politykom jak Magister Inżynier I o ile poprzednie ekipy zarówno u nas jak i u Jankesi miały za zadanie rozwalenie gospodarki tak nowa zmiana" to już inna bajka, bajka wojny I radził bym zamiast rozluźnienia zapiąć pasy Myślę że wybór "pokojowego" Trupa ma za zadanie wycofanie sie Jankesi z wojny z Rosją w Europie do której czynione są intensywne przygotowania To znana zagrywka szatanów, podobnie ostatnio wystawili Turków po zestrzeleniu su 24

Wystarczy być średnio kapującym aby zajarzyć że teraz cała władza w Ameryce jest w rękach Republikanów z lisią kitą na czele Naiwnością jest wierzyć że Tramp cokolwiek zmieni z zaplanowanego i realizowanego od wielu lat plany jego partii

Portret użytkownika MiamiVibe

Endriu, Ameryka nie jest w

Endriu, Ameryka nie jest w rękach republikanów tylko syjonistów i chazarów, czyli wszelkiej maści żydostwa, którzy zniewoli usa jak i większość światą lichwą bankową Smile O czym taka ameryka może decydować, skoro siedzą u żydów w kieszeni ? ...

------------------------

Wszystkie konwenanse, savoir-vivre i nonszalancki bon ton służą do sterowania społeczeństwem, by biło się o pozycje generowane przez najwyższe warstwy. To tylko potyczki o ładną obrożę i łańcuch.

Portret użytkownika ACHILES

POWIADAM WAM, byście się nie

POWIADAM WAM, byście się nie ekscytowali tym FARBOWANYM LISEM i tylko po owocach go poznacie.  A POTEM PODSUMUJECIE . 

Oczywiście tak jak większość z WAS chciałbym się mile co do niego zaskoczyć, lecz mam na uwadze, że się on wywodzi z ugrupowania republikańskiego, czyli tego który SAM WYWALIŁ WTC, BY ROZWALIĆ AFGANISTAN, POTEM IRAK, mordując tam już MILIONY CYWILI i równając niemal z ziemią oba TE KRAJE. 

No i warto tu jeszcze przypomnieć, że ten cały WIELKI SYF EKONOMICZNY z 2008 roku, LUDZKOŚĆ też zawdzięcza tym republikańskim szujom. 

p.s ALE OCZYWIŚCIE OBYM CO DO PRZYSZŁOŚCI POD WODZĄ TEGO MACHERA SIĘ MYLIŁ, czego Wam i sobie życzę. 

Portret użytkownika inzynier magister

Obama to albo największa

Obama to albo największa kukła ze wszystkich prezydentów do tej pory albo jeden z najbardziej nienawidzących chrześcijaństwa ! Wybor należy do panstwa ! Natomiast jego żona wspiera oficjalnie skrajnie rasistowski any białorasowy "Black Lives Matter" ! "Nastawienie prezydenckiej administracji Obamy do wolności religijnej chrześcijan doskonale ilustruje opublikowany w 2016 roku raport podporządkowanej Białemu Domowi Amerykańskiej Komisji Praw Obywatelskich (USCCR). Tekst dla niepoznaki został opatrzony tytułem „Pokojowe współistnienie: pogodzenie zasad nie-dyskryminacji z wolnościami obywatelskimi”. O pokoju i wolności chrześcijanie niewiele tam przeczytają, bowiem raport tej rządowej agencji konkluduje, że zasada „nie-dyskryminacji” (przede wszystkim wobec dewiacji seksualnych chronionych tzw. prawem równościowym) ma w amerykańskiej jurysprudencji „pierwszorzędne znaczenie”, podczas gdy powoływanie się przez obywateli na religijnie motywowaną klauzulę sumienia „w sposób znaczący narusza wolności obywatelskie”. Witamy w świecie Orwella – im mniej wolności, tym więcej wolności.Stojący na czele USCCR Martin R. Castro (nomen omen) nie pozostawił wątpliwości, co do spojrzenia administracji Obamy na sprawę wolności religijnej wierzących chrześcijan. Przedstawiając raport przygotowany przez kierowaną przez siebie komisję, orzekł on, że takie terminy jak „wolność religijna” są „zastępczymi słowami na określenie dyskryminacji, rasizmu, seksizmu, homofobii, islamofobii i innych form nietolerancji”. Szef rządowej Komisji Praw Obywatelskich kontynuował w tym samym duchu: „dzisiaj, podobnie jak w przeszłości, religia jest używana jako broń i tarcza przez tych, którzy próbują zaprzeczyć prawu do równości dla innych”.Pracujący dla administracji Obamy pan Castro precyzyjnie oddał sens przeprowadzanej od 2008 roku „transformacji” Ameryki. Podobnie symptomatyczna była zainaugurowana wiosną 2016 roku przez rząd Obamy, a konkretnie departamenty sprawiedliwości i edukacji, akcja „Dear Colleague” (Drogi Kolego) nakazująca szkołom publicznym, by korzystanie ze szkolnych toalet odbywało się wedle zasad ideologii gender („płeć kulturowa”, wedle samopoczucia w konkretnym dniu), a nie według zasad zdrowego rozsądku (czyli chłopcy do toalet dla chłopców, a dziewczęta do toalet dla dziewcząt).Osiem lat kończącej się prezydentury to wreszcie rozkręcanie przemysłu aborcyjnego na najwyższe obroty, także za przyczyną federalnych dotacji, które administracja Baracka Obamy udzielała hojną ręką takim fabrykom masowego zabijania nienarodzonych dzieci, jak organizacja „Planned Parenthood”. Dzięki ujawnionym rozmowom jego funkcjonariuszek, wiemy również to, że zasilania strumieniami pieniędzy podatników firma zajmuje się również handlem narządami mordowanych dzieci." http://www.pch24.pl/osiem-lat-obamy---miedzynarodowe-porazki-i-transformacja-ameryki,48839,i.html#ixzz4W7kugHFB

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj