Brandenburgia nie będzie deportować uchodźców, którzy padli ofiarą "prawicowców"

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Nasz zachodni sąsiad wciąż zaskakuje. Dzisiejsze Niemcy stały się przychylne tzw. uchodźcom z Afryki i Bliskiego Wschodu do tego stopnia, że usuwały lokatorów mieszkań socjalnych i umieszały tam przyjezdnych, groziły odbieraniem praw rodzicielskich osobom zajmującym się krytyką polityki migracyjnej a nawet zabrały się za cenzurę. Kolejnym zaskakującym krokiem jest udzielanie "podwójnej ochrony" tym, którzy padli ofiarą "skrajnych prawicowców".

 

Parlament Brandenburgii jako pierwszy zatwierdził nowe rozporządzenie. Teraz wystarczy, że jakiś uchodźca powiadomi, iż został zwyzywany, okradziony lub pobity przez jakiegoś rasistę, a władze zapewnią mu dodatkową ochronę i zrezygnują z jego deportacji. Inne media podają, że azylant może jedynie zgłosić iż był świadkiem takiej napaści i w ten sposób załatwi sobie pobyt w Niemczech.

 

Brandenburgia chce w ten sposób chronić uchodźców i odstraszać potencjalnych prześladowców. Tylko kto w takim razie będzie chronił Niemców przed muzułmańskimi uchodźcami? Nie od dziś wiadomo, że w wielu europejskich krajach odmawiano prowadzenia śledztwa a nawet wymierzano niezwykle łagodne kary, gdy sprawcą była lub były osoby o zagranicznym pochodzeniu. Policja zwykle obawiała się oskarżenia o rasizm.

 

Przyjezdni z Afryki i Bliskiego Wschodu stali się w Niemczech przysłowiowymi świętymi krowami. Uchodźcy w większości nie mają zamiaru się angażować społeczenie, nie chcą pracować i liczą na "pieniądze Allaha". Zaś niemieckie społeczeństwo ma być zadowolone, że płaci tzw. podatki a część pieniędzy przeznaczana jest właśnie na uchodźców.

 

Warto dodać, że nie tylko Brandenburgia idzie tymi śladami. Władze Berlina również rozważają wprowadzenie takich przepisów. Uchodźcy, którym odmówiono azylu, otrzymają prawo pobytu gdy zostaną napadnięci przez rasistów. Zatem w najbliższym czasie powinniśmy spodziewać się "fali nienawiści". W ten sposób, nielegalni migranci będą mieli pełne prawo aby pozostać w kraju. A może tamtejsze rządy zaczną deportować Niemców?

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (6 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika no name i już

Nie jestem nietolerancyjna,

Nie jestem nietolerancyjna, ale chamstwa nie da się znieść, jak się nie umieją zachować niech wypierdaxxją do siebie. Również dziwie się niemieckim obywatelą, że nie reagują na to co z nimi wyrabia ten sprzedajny rząd. Europa upada na kolana przed obcym najeźccą, to porażka nas wszystkich europejczyków, bo siedzimy w domach zamiast działać ;( ale do czasu. Z przyjemnąścią powybijałabym polityków i biznesmenów temu winnych.  rewolucja nadchodzi wielkimi krokami. I niech uważa w Polsce Biggrin bo jak historia pokazuje z nami to nie przelewki. Jak polak sie wkurwi to nie odpuści. pozdrowionka 

Portret użytkownika zaduma

To "ostateczne rozwiązanie

To "ostateczne rozwiązanie kwestii niemieckiej". Należy przebrać się za szwabskiego "skrajnego prawicoffca", udać się za Odrę i kopnąć w dupsko pierwszego, napotkanego przybysza. Znajomość niemieckiego nie będzie konieczna, bo przybysze niemieckiego nie znają. Uciekających niemieckich uchodźców łatwo rozpoznamy bo oni, w tym życiu, nie nauczą się polskiego.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika lipka

Czyje są rządy chroniące nie

Czyje są rządy chroniące nie swoich obywateli? Niemcy to przykład zagubienia się w poprawności politycznej, dyskryminują własnych obywateli, kary za niezadowolenie z prowadzonej poliyki są bardzo surowe a jeszcze surowiej traktowane są działania lokalnej społeczności broniącej własnej godności, nie zgadzającej się na panoszenie się obcych i czujących się bezkarnie wobec tamtejszego prawa. Wygląda to trochę jakby obywatele Niemiec zostali pozostawieni sami sobie, nie zdziwi mnie gdy do obozów zaczną zamykać rodowitych Niemców a przybłędy z Afryki poczują się wreszcie jak u siebie. Potrzebny byłby tylko jakiś wstrząs, który pokazał by władzy, że obywatele, którzy na nich głosowali, mają ich teraz w zadzie, w tym roku wybory do bundestagu mogą być zaskoczeniem tak jak zaskoczeniem było nie wejście do parlamentu w Polsce Sld, terapia szokowa? Takiej Niemcom życzę choć to zło, które mają na głowie ich nie opuści. Trzymam kciuki za Marine Le Pen we Francji bo tylko partie narodowe mogą poradzić sobie z tym burdelem w dzsiejszej Europie. Granice Europy to brzmi tak śmiesznie że aż głupio bo gdzie straże graniczne pilnujące tych granic, totalny rozpi***el. Przez ukraińską granicę też każdy wchodzi i wjeżdża jak do siebie a Polska powinna zamknąć granicę z Ukrainą ze względu na niestabilną sytuację polityczną tego państwa. Wszystko to pokazuje że rządy są oderwane od rzeczywistości i ta rzeczywistość musi ich postawić do kąta.

Portret użytkownika KORPI

W mojej skromnej opinii,

W mojej skromnej opinii, każdy tego typu ruch jest celowy i dążdy do jednego, nienawiści.

W Niemczech robią wszystko by naród nie wytrzymam. Robią z nielegalnych imigrantów święte krowy dając im coraz więcej przywilejów i ochrone. W końcu miarka się przebieże (dziwie się że niemcy są aż tak opanowani że jeszcze nie doszło do masowych rozrób), a niemcy wyjdą na ulicę. Ogłoszą stan wojenny, spacyfikują protestujących, młuzumanów przy okazji wytłuczą, zrzucając za to winę na "prawicowe bojówki" i skończy się wolność i demokracja. 

I ten plan chcą wdrożyć w całej europie by móc trzymać wszyztkich twardą ręką.

Pamietajcie, że te fale nielegalnych imigrantów to nie cel, a jedynie środek do celu. Nas już krew zalewa jak słyszymy co się dzieje na zachodzie, a tam żyją przecież ludzie tacy jak my. Oni też w końcu nie wytrzymają. Poleje aię krew. I Wolność się już definitywnie skończy

Strony

Skomentuj