Pszczelarze w USA twierdzą, że pszczoły wymierają przez pestycydy

Kategorie: 

Pszczelarze w USA twierdzą, że trwa tam wymieranie pszczół,  jako gatunku. Władze o tym wiedzą, ale starają się to ukryć przed opinią publiczną.

 

W wielkim skrócie EPA, amerykańska agencja odpowiedzialna za ochronę środowiska, dopuściła stosowanie pestycydu, który okazał się zabójczy dla pszczół. Miał działać przeciw owadom i porażać układ nerwowy owadów. Nie zabijał wybiórczo tylko szkodników, ale również pszczoły. 

Jeśli skala wymierania pszczół w USA rzeczywiście jest tak duża to nie dziwi, dlaczego koncern Monsanto planuje stworzenie specjalnych rodzajów pszczół. Zwierzęta te zapylają żywność i gdyby doszło do ich wyginięcia to byłaby katastrofa dla produkcji żywności na świecie i dalsze windowanie jej cen.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Elarios

Dziwi mnie fakt,że w USA

Dziwi mnie fakt,że w USA gdzie broń posiadać może praktycznie każdy nie znalazła się jakaś grupka wykwalifikowanych skrytobójców z przekonaniami,która stopniowo wystrzeliwałaby co najbardziej krzykliwych i zaborczych patałachów dążących do zniszczenia wszystkiego co dobre...

Portret użytkownika Z i e m i a n i n

Majowie przepowiedzieli

Majowie przepowiedzieli "koniec ery" wraz z wybuchami wulkanów i wstrząsami ziemi. Wiedza ta nie była ubzdurana nie wiadomo skąd, mogła być przekazywana jeszcze z czasów początków tworzenia się biblii, czyli czasów pierwszych w okolicach bliskiego wschodu cywilizacji z której wywodzą się wszelkie inne. To że ich kalendarz kończy się wiadomo kiedy, nic nie znaczy, co nie świadczy że nic się akurat w tym okresie nie stanie. Przecież mieli nawet wiedzę o jakimś kataklizmie o potopie i garstki ocalałych z niego ludzi, tak jak w każdej kulturze na całym świecie.

Portret użytkownika igor

pszczoły zabiją pestycydy i

pszczoły zabiją pestycydy i gmo. A gdy ktoś powie: "że okres karencji pszczół nie dotyczy, to niech takiego roztworu do oprysku roślin, spróbuje sobie kieliszeczek łyknąć". Jak w USA przeprowadzano badania odnośnie wymierania pszczoły w skutek CCD, to stwierdzono przy okazji że pyłki roślin modyfikowanych genetycznie, są przez pszczoły nie trawione do końca i odkładają się w jelitach jako kamienie. To napewno skraca im życie.
Super Pszczołę prubowali wychodować brazylyjczycy, z takim skutkiem że mamy fajne filmy grozy typu "RÓJ" mosanto zamiast poprawiać naturę niech wycofa szkodliwe środki hemiczne, i rośliny gmo a pszczoły się ucieszą Wink jeżeli pszczoły wymrą, to wtedy owoce, warzywa, itp. staną się nie dostępne, zostaną nam wiatro-pylne rośliny. Co tak naprawdę nie jest zachęcające i wystarczy wtedy "acta" i ..... . 15 marca w warszawie protesty pszczółek a tak naprawdę ich gospodaży.
w naszym kraju obrót środkami hemicznymi dopuszczany jest na podstawie badań firm produkujących te środki. Czyli resztę sami sobie możecie dopowiedzieć, "papier wszystko..... przyjmie" itp. itd. Smile

Portret użytkownika Anuradha

Moi drodzy, wydaje mnie się,

Moi drodzy, wydaje mnie się, ze aby opierać swoją wiedzę na jakich książkach, należy mieć pewność, że są ona autoryzowane. KIm była i jakie miała motywy osoba, która pisała Biblię tego nie wiem i obawiam się, że większość z nas nie wie. Są naukowcy, którzy wnikliwiie ją badali, ato co o niej przekazują na swoich wykłaach, w głowie się nie mieści. To jedno wielkie kłamstwo i manipulacja. W takim układzie proponuję spokojnie wznosić swoją świadomość rozdając dokoła siębie miłość i światło, a przyszły świat mile Was zaskoczy.Pozdrawiam serdecznie.

Portret użytkownika ja

wiecie czym jest ta kula co

wiecie czym jest ta kula co spadła w Brazylii? To jest to co ludzie uważają za gwiazdy i planety. Przepaliła się i spadła. gdyby porównać niebo to można by pewnie zauważyć, że jakiejś "gwiazdy" brakuje. Chyba, że już zdążyli wymienić tą "żarówkę" na nową. A czym jest UFO? To między innymi obsługa.

Portret użytkownika danielov

Jedno jest pewne. Świat

Jedno jest pewne. Świat zmierza w złym kierunku, a kierunkiem tym jest całkowite zniewolenie ludzkości, niestety nieświadomy "motłoch" obudzi się zbyt pózno za drutami obozów koncentracyjnych albo ze wszczepionym Chipem.
Preludium do tego jest zaplanowana najprawdopodobniej na ten rok III wojna światowa, następnie bedzie juz tylko fałszywa propaganda- brak wolnych mediów, ocenzurowany internet itp.
Ktos może mi zarzucić że wierze w śmieszne teorie spiskowe....ale jak narazie wszystko dzieje się własnie wedłuch nich.

Portret użytkownika DRZEJLOWSKI

Spisek, to nie teoria. W

Spisek, to nie teoria. W ogóle skąd ta idiotyczna nzwa: "teorie spiskowe"? Proszę przeanalizować to określenie, jak gdybyśmy pierwszy raz je usłyszeli...Rozumiem nazwę "teoria spisku" to jest logiczne... i trafne...Otóż teoria spisku dowodzi, że istota ludzka, (w jej naturze tak jest) tworzy różnego rodzaju intrygi, spiski już w podstawowej komórce społęcznej, jaką jest rodzina...Nadanie nazwy "teorie spiskowe" jest bez sensu i powoduje a'prioi uśmiech czytającego... I o to chodzi...Nie zgłębiajmy zatem, kto może spiskować przeciwko nam, bo łatwo się dowiedzieć, że żmijowe plemię, mające nas za bydło woli kontrolować mniejszą społeczność... Bo to "bydło", przez stulecia wypracowało dla tego łotrostwa i pasożytów, środki cywilizacji technicznej,powodując, że nie jest już  potrzebne,bo cały świat i tak do nich należy, a my posiadając cokolwiek zabieramy ich obiekt pożądania...Dlatego nas wytępią... zostanie 1/14 obecnej populacji. Mieliście sygnały od dawna i tylko śmieliście się ze mnie i mnie podobnych pukajac się w czoło...Teraz przyjdzie trwoga i zniszczenie i jest za późno, by to zmienić...Już w 1989  (wcześniej przeanalizowałem "Protokóły Mędrców Syjonu") mówiłem i później pisałem o tym... zostałem wyśmiany, a teraz wszystko się sprawdza co przewidziałem. Nie jestem żadnym jasnowidzem, tylko wyciągam wnioski z trendów świata...

Portret użytkownika gwizdnywendrowca

Moje kochane pszczółki też 

Moje kochane pszczółki też  padaj już pisałem dlaczego ,ale nie wygina  ,bo znalazłem dla nich ratunek a pomógł mi w tym najznakomitszy  na świecie rosyjski mikrobiolog Giebiernikow . Wiec, jeżeli z sercem i miłością patrzy się na stworzenie ratunek nadejdzie tak też stało się w mym przypadku. Dla zainteresowanych mogę podąć sposób.

Rozpoznaj znaki, jakie pozostawiłeś sobie schodząc na ziemię, a zrozumiesz swój sens istnienia i egzystencję na ziemi, oraz ujrzysz i zrozumiesz zamysł Boży

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem