W stanie Wisconsin odbędzie się ponowne liczenie głosów, oddanych podczas wyborów prezydenckich

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

W dniu wczorajszym, w stanie Wisconsin złożony został wniosek o ręczne przeliczenie głosów, oddanych podczas wyborów prezydenckich. Działanie to zostało podjęte przez kandydatkę Partii Zielonych, Jill Stein, która w bardzo krótkim czasie uzbierała dużą sumę pieniędzy. Na początku przyszłego tygodnia, podobne wnioski zostaną złożone również w Michigan i Pensylwanii.

 

Niemal wszyscy pogodzili się już z tym, że Donald Trump będzie nowym prezydentem Stanów Zjednoczonych. Lecz grupa prawników i informatyków stwierdziła niedawno, że należałoby ponownie przeliczyć głosy w kilku stanach, gdyż mogło tam dojść do ataków hakerskich, które rzekomo wpłynęły na wynik wyborów.

 

Tak się składa, że w Wisconsin, Michigan i Pensylwanii, Donald Trump wygrał niewielką ilością głosów. Jeśli po ich ponownym przeliczeniu okaże się, że w wymienionych stanach wygrała jednak Hillary Clinton, to kandydatka Demokratów zwycięży wybory prezydenckie. Postanowiono więc spróbować szczęścia.

Jill Stein, kandydatka Partii Zielonych w wyborach prezydenckich, w ciągu kilku dni uzbierała ponad 5 milionów dolarów. Zgodnie z zapowiedzią, w stanie Wisconsin złożony został wniosek o ponowne przeliczenie głosów. Podobne wnioski mają napłynąć do stanu Michigan i Pensylwania na początku przyszłego tygodnia.

 

Co ciekawe, Hillary Clinton, która przegrała z Donaldem Trumpem, nawet nie komentuje tej sprawy, choć to ona powinna przecież ubiegać się o przeliczenie głosów. Jak powiedziała sama Jill Stein, trzeba działać dopóki jest jeszcze czas a Trump nie został jeszcze oficjalnie ogłoszony prezydentem. Wybory w Stanach Zjednoczonych widocznie jeszcze nie dobiegły końca.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika magi74

A to za kazdym razem tak

A to za kazdym razem tak przeliczali ponownie? Poprawcie mnie jesli cos pisze nie tak. Zesr.... sie moga ze strachu przed Trumpem! Az w oczy kole jak trzesa portkami! To hakerstwo raczej odbywalo sie w innym kierunku. Na youtube bylo kilka filmow jak glosujac na Trumpa oddawany byl glos na Clinton. Nie moge, naprawde nie moge pojac jak ta ciemnota jest obecnie nie do ogarniecia!!

Portret użytkownika inzynier magister

Demokracja jest tylko jak

Demokracja jest tylko jak wygrywa lewak, jak nie wygrywa to jest faszyzm ! W USA jest szansa na odbudowę państwa po tym jak dyktatura lewacko eNWOwska zrujnowała państwo amerykańskie, ale nie wiadomo czy murzyni pozwolą bo ciągle robią zamieszki na tle rasowym !? A tak swoją drogą to jestem ciekaw czy w jakimś innym państwie słowiańskim niż Polska ktoś z tzw. elit udawal murzyna ?! Czy tylko Polska ma tak zdebilowaciałych salonowców żeby się malować na murzyna ?! W Polsce zawsze już od kilkudziesięciu lat znajdują się zdrajcy i ci co uważają Polskęza nienormalność, ciągle mamy u władzy ludzi którzy na siłę chcą nam wmawiać że nie jesteśmy europejczykami albo że nie jesteśmy ludzmi ! Co za idiota musi siedzieć w człowieku który na siłę szuka nienawiści i maluje się na murzyna ?! To typ człowieka niewierzącego w Jezusa który nienawidzi białych oraz udaje że kocha LGBTowców ! Trzeba wiele modlitwy by wymodlić w Polsce przemianę na to byśmy powstali z kolan i stali się silnym Panstwem narodowo chrześcijańskim ! Oby Jezus wysłuchał naszych modlitw !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Skomentuj