Kula ognia rozświetliła nocne niebo nad Florydą

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Ogromna kula ognia rozświetliła nocne niebo nad zachodnią częścią amerykańskiego stanu Floryda w poniedziałek 21 listopada 2016 r. To zaskakujące zjawisko obserwowało wielu świadków, w tym policjanci z miasta North Port. Do zdarzenie doszło około godziny 23:00.

 

 

Mieszkańcy Florydy są zaniepokojeni. W społeczeństwie rozgorzały gorące dyskusje, w których wyrażane są różne opinie w przedmiotowej sprawie. Niektórzy mówią o inwazji obcych. Inni uważają, że władze szukają jakiegoś sposobu, aby zastraszyć ludzi.

 

Na szczęście obiekt okazał się być zwykłym meteorytem, który spłonął w atmosferze ziemskiej. Meteoryt przeleciał z południowego wschodu na północny - zachód i zakończył swój ognisty lot nad oceanem na wschód od brzegu wyspy Anna Maria. Zdaniem Amerykańskiego Towarzystwa Meteorytowego, ciało niebieskie wielkości piłki do koszykówki leciało z prędkością 17 km na sekundę i wykonało niewiarygodny pokaz świetlny.

Ocena: 

1
Średnio: 1 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Skomentuj