Prezes Naczelnej Izby Lekarskiej oburzony swobodną dyskusją w telewizji na temat szkodliwości szczepień domaga się cenzury

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

W sobotę 19 listopada w Telewizji Polskiej wyemitowano program "Studio Polska", w którym dyskutowali zwolennicy i przeciwnicy szczepionek. Jako zwolennicy wypowiadali się głównie lekarze, a jako przeciwnicy rodzice, których dzieci zostały uszkodzone neurologicznie po przymusowym wstrzyknięciu metali ciężkich.

 

Mizeria argumentów zwolenników szczepień była tak zauważalna, że dla wielu osób aż szokująca. Można było odnieść wrażenie, że nie bronią oni niewyedukowanego, jak twierdzili, społeczeństwa przed możliwymi epidemiami, tylko raczej ochraniają wielomiliardowe wpływy koncernów farmaceutycznych niemal jak lobbyści.

 

Okazało się, że program obnażający prawdę na temat szczepionek i braku reakcji polskiej służby zdrowia na Negatywne Odczyny Poszczepienne - w skrócie NOP - bardzo nie spodobał się prezesowi Naczelnej Rady ekarskiej, Maciejowi Hamankiewiczowi, który w piśmie do prezesa TVP, Jacka Kurskiego, nie tylko potępił publiczne dyskutowanie na temat ciemnej strony biznesu szczepionkowego, ale zażądał usunięcie zapisu tego programu ze stron internetowych TVP.

„Szanowni Państwo, bardzo dziękuję za wszystkie gratulacje i podziękowania za ‘odwagę, uczciwość, profesjonalizm, rzetelność, przełamanie tabu milczenia’ skierowane do nas po programie "Studio Polska" na temat Niepożądanego Efektu Poszczepionkowego (NOP). To słowa dla całej Ekipy SP, przekazałem je Koleżankom i Kolegom. Mam natomiast ogromną prośbę: jeśli uznajecie Państwo, że ten program Studio Polska byt ważny, potrzebny i rzetelny - piszcie to proszę na stronie www.tvp.pl tam, gdzie jest kontakt z widzami. To ważne, bo szef Naczelnej Rady Lekarskiej właśnie zażądał od Prezesa TVP natychmiastowego zaprzestania emitowania tego rodzaju programów i usunięcia ich ze stron TVP” pisze na profilu Facebook, Maciej Pawlicki, jeden z prowadzących Studio Polska.

Link pod którym można wyrazić poparcie dla podjęcia tak ważnego i rytualnie dotychczas pomijanego przez media tematu, znajduje się tutaj. Gdyby ktoś chciał poprzeć ekipę programu za odwagę i uczciwe podejście do zagadnienia, można to uczynić wypełniając odpowiednie pola dla kontaktu z widzami.


 


 

Ocena: 

Średnio: 4.9 (9 votes)

Komentarze

Portret użytkownika NS69

Spróbuj o północy na

Spróbuj o północy na klawiaturze wyświetlanej w telefonie zapanować nad każdym dotknięciem i jeszcze pilnuj żeby te wszystkie małe literki układały się w bez błedów technicznych, ale obiecuję że będę bardziej uważny...tak żebyś mógł poświęcić calą swoją energię na komentowanie treści a nie techniki pisania.

Portret użytkownika Antyparch

Bolcem nie ma co się

Bolcem nie ma co się przejmować. To neofita. Myli trop.

Często jeździ do Belgii na spotkania intymne sodomitów, to potem kilka tygodni nie może się odnaleźć. Odnalazł chłop metodę na dorobienie paru zyla za łatwą robotę w domu i troluje.

2279

Portret użytkownika drako_tr

Oburzony...?...raczej robi w

Oburzony...?...raczej robi w gacie ze strachu... i wcale się tej gnidzie nie dziwię...on doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że jak prawda o szczepionkach wyjdzie na jaw, nie jeden rodzic, którego dziecko cierpi, czy też straciło życie, będzie chciał mu flaki wypruć...

A oto mój kilkudniowy bąbelek Smile nieokaleczony truciznami...

Darmowy hosting zdjęć i obrazków

 

Strony

Skomentuj