Ataki na wolność słowa pod przykrywką "Fake News" dotarły do Polski ?

Kategorie: 

Źródło: internet

Wygląda na to, że machina "Fake News" ("Fałszywe Wiadomości") dotarła do Polski ! Przegrane wybory w USA postawiły siły zła w stan najwyższej gotowości. Pan Obama już oficjalnie głosi wszem i wobec, że "Fake News" są zagrożeniem dla demokracji.

 

Niczym się nie różni w tym od pana Wałęsy i Michnika. Słynny portal "Info Wars" ("Wojny Informacyjne") stał się w pierwszej kolejności zagrożeniem dla nowego porządku. Fala akcji wymierzonych w niezależne media dotarła do naszego umęczonego Kraju. Panowie Braun i Korwin zostali nazwanie przez "amerykańskich" rewolucjonistów agentami Putina.

Wiadomo, że Putin gra mocno i bezwzględnie. Jest zagrożeniem dla każdego państwa, że buduje swój nowy porządek, a każdy kto się sprzeciwi może trafić do piachu, ale to nie znaczy że mamy się bezmyślnie zgadzać z Wielkim Bratem i pozbyć wolności słowa. szturm "Fake News" jest najoczywistszym przejawem globalnej dyktatury. Jeżeli Trump jest faktycznie obrońcą chrześcijańskich i ludzkich wartości, w cały czas wszystko na to wskazuje, to przez trzy miesiące jest się czego obawiać, zwłaszcza że polskojęzyczne kręgi "starszych i mądrzejszych" są w ciągłym kontakcie z antyludzkim sztabem rewolucji światowego porządku.

 

Tak poważny atak na ZnZ jaki miał miejsce w TVP świadczy o tym, jak silne są powiązania środowisk uznawanych za narodowe i wolnościowe z nieformalnymi agendami globalizmu. Sprawa jest bardzo poważna, idzie o już podpisane CETA, a za chwilę o TTIP. Wszyscy wiemy, że członkowie polskiego rządu są podzieleni co do niebezpieczeństwa jakie niesą ze sobą te zdradzieckie umowy, a jednak ktoś gdzieś naciska.

Przecież zdaniem pana Kuzmiuka "nie możemy być w każdym sporze na czele tych, którzy się czemuś sprzeciwiają" , wystarczy że oddamy naszą gospodarczą, kulturową i duchową suwerenność w ręce wyznawców zła, a wszystko się "ułoży" ! Walka o wolność słowa trwa, a właściwie wchodzi w decydującą fazę. Rewolucjoniści nowego porządku będą atakować wszystkimi dostępnymi środkami, zwłaszcza maczugą "bycia agentem Putina" !

Dzieje się wiele, a za chwie może się dziać jeszcze więcej !  Już w tą sobotę nastąpi pierwszy etap intronizacji Chrystusa na Króla Polski, pierwszy, bo nie spełniający tych oczekiwań i żądań, które Pan Jezus wyraził w latach 30. w orędziu skierowanym do sługi Bożej Rozalii Celakówny i przez nią, do Polski i Polaków. No cóż, i w tej kategorii musimy liczyć na wyrozumiałość Pana i Zbawiciela Polski. (Polecam zwłaszcza pierwszy film !)

 

 

Linki:

http://www.infowars.com/obama-pushes-fake-news-talking-point-its-a-threat-to-democracy/

http://www.pch24.pl/ksiadz-malkowski--przyjecie-jezusa-chrystusa-za-krola-i-pana-istotne-l...

http://www.pch24.pl/mimo-uwag--rzad-pis-przyjmie-ceta--bo-polska-nie-moze-wszystkiemu-sie-...

http://www.infowars.com/the-mainstream-medias-fake-news-narrative-is-already-beginning-to-...

http://www.infowars.com/why-we-are-still-in-the-danger-zone-until-january-20th-2017/

http://www.infowars.com/shock-video-police-force-80-year-old-italian-hotel-owner-to-house-...

The Truth About Fake News

Braun i Korwin w amerykańskim raporcie o rosyjskiej propagandzie cz. 1

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.3 (6 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

„Spontaniczne protesty”,

„Spontaniczne protesty”, które pojawiły się w większych miastach USA po wygraniu wyborów prezydenckich przez Donalda Trumpa – jak podaje stacja Fox News – są wywoływane m.in. przez działaczy proaborcyjnej organizacji Planned Parenthood. Posiada ona w całym kraju szereg ośrodków aborcyjnych i handluje organami uśmierconych dzieci. PP zamieściła ogłoszenia werbujące manifestantów (najlepiej kobiety i mniejszości seksualne), oferując do 1,5 tys. dol. tygodniowo.Ekipa rządzących w Stanach Zjednoczonych Demokratów nie może pogodzić się z porażką wyborczą. We wtorek Obama przy okazji wizyty w Grecji – jak sam podkreślał: w kolebce demokracji – mówił o potrzebie „zabezpieczenia się przed populistami” i straszył „rzezią”, jeśli ludzie nie zaakceptują programu globalistów.W czerwcu UE przy okazji głosowania w sprawie Brexitu przyjęła dokument, który zakłada – chociaż nie wyrażono się wprost – walkę z „populizmem” poprzez finansowanie protestów w krajach, gdzie rządzą owi rzekomi „populiści”.W USA protesty i zamieszki rozpoczęły się w miastach bardzo odległych od siebie jak np. Nowy Jork czy Los Angeles, ale także w środkowych stanach. We wszystkich protestach, które wybuchły niecały dzień po ogłoszeniu wyników głosowania, demonstranci trzymali w rękach takie same wizerunki i kukły Trumpa (jego nieproporcjonalnie dużą głowę nabitą na patyki). Głosili te same hasła. Stacja Fox News zwraca uwagę na „niezwykłą profesjonalizację” rzekomo „spontanicznych protestów”. Zauważono, że trudno byłoby wydrukować w krótkim czasie tak ogromną ilość materiałów. Byłoby to także bardzo kosztowne.Stacja sugeruje, że protesty są finansowane i obsługiwane przez lewicowe organizacje, które wcześniej – podczas kampanii – występowały przeciwko Trumpowi, jak np. Black Lives Mater (BLM). 

MoveOn.org umieścił ogłoszenie na Craigslist, które kusiło zapłatą dla osób gotowych do protestowania przeciwko Trumpowi w wieku poniżej 30 lat. „Chcemy protestujących tylko w wieku poniżej 30 lat (....) Preferujemy mniejszości” – można było przeczytać. Washington Community Action Network zamieściła ogłoszenie, oferując 15 dol. za godzinę kobietom, studentom i przedstawicielom mniejszości.Profesjonalizacja protestów przejawia się także w niezwykle szybkim organizowaniu autobusów przewożących przeciwników Trumpa w dane miejsca, np. w Chicago.: http://www.pch24.pl/proaborcyjna-planned-parenthood-werbuje-i-oplaca-manifestantow-protestujacych-przeciw-trumpowi,47501,i.html#ixzz4QS0MpuXP

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika sceptyyk

żydki czują, że zaczyna im

żydki czują, że zaczyna im się palić pod dupami i zaczynają nerwowe działania. Ludzie zaczynają otwierać oczy, przyszło zrozumienie czym jest lewactwo i do jakiego upadku nas doprowadziło. Idzie na lepsze, będzie dobrze  :)  Pokonamy te syjonistyczne szmaty!   :) 

Portret użytkownika Mojeimię44

Niestety cholerka ale ten

Niestety cholerka ale ten ptak mi coraz mniej odpowiada. Polski rzad chce dalej aleppo! Rozumiecie chca dalej wojny na bliskim wschodzie. To jest zle i dazy dalej do wojny. Nie wiem. Wszyscy chca pokoju oprocz Polski oczywiscie. Jak tak moze byc? Niewstyd wam? Mi to sie plakac chce. Mam dosyc tych testow i reklam i tego co mi w kolo robicie a caly swiat patrzy. Nie umiesz sie bawic i nauczylas sie wszystkiego co zle. A szkoda czasu na glupoty aska. Rozumiesz? Razem z Noe nawet nie staraliscie sie zrobic dla mnie nic dobrego i dalej krecicie zeby przejmowac kolejne galezie mojego drzewa. Rozumiesz? Szukasz zemsty Aska i porobilas sobie w h..j kopi. Caly ten wasz okragly stol to wielkie nieporozumienie i zniszczyliscie zycie wielu ludzi aska. Nawet nie wierz do jakiego podzialu na swiecie doprowadziliscie i roznicy miedzy bogatymi a biednymi Aska. Teraz to chcecie naprawic? Teraz? To juz chyba pozno na naprawy co? Jak mozna tak bylo? Do jakiego stopnia doprowadzona jest ziemia? Igly na drzewach? Czarne kruki w moim i twoim miescie aska. Kopie kopi kopi. No co ty odpierdolilas. To usa tu ludzi po calym swiecie szukala by rodzine zebrac do kupy a to przez ciebie wiesz o tym. Teraz juz tworzysz kolejne kopie kopi. To do nikad nie prowadzi. Razem z robakiem. Juz teraz ja mowie o Jezusie, ze jest a ty mi archekracje kradniesz? A oni z toba rozmawiaja asia ale niestety oni wiedza gdzie jest blad. Dlugo szukali aska ciebie. Dlugo. Normalnie pogielo cie. Ja to tak sobie mysle, ze nie wiem co robic. Ja to jebne ten kraj w pizdu. Ja mowie o galazkach zlotych modrzewia a ty mi tu juz z roz osemki chcesz robic. Ty mi nie mow bo tu chodzi o caly okragly stol aska nie tlumacz mi. Jestes swinia. Wywlaszczacie juz ludzi na ulice aska. Na ulice. Cie pojebalo? Swiat chce sie rozwijac a nie zamykac i separowac. Caly swiat sie was boi zamiast cieszyc. Ja to jade do niemiec. Natomiast tu juz aska nie wroce wojny tu nie bedzie bo szkoda mi dzieci i tylko to mnie za serce lapie. Jednak ty aska razem z robakiem bierzecie odpowiedzialnosc w tym kraju. Odpowiedzialnosc za wszystkich. Ja wiedzialem, ze ten ptak to nie drzewo i nie pasuje. Dajcie im spokoj. Wazniejsze sa wasze kontakty z Rosja, Rumunia, Bulgaria niz z ta kraina i idiotow. Zlodzieje marzen dzieci. To trzeba sobie faktycznie dukuduku zrobic i piznac glowa o kore by sie aska nauczyc. Krasc tak dzieciom marzenia. Idzcie w huj. Mam dosyc. Ja chce isc na zielona trawke. Wziasc sie do pracy i miec na was wyjebane. Nawet Marie na Maryje zamieniliscie a huj tam z toba. Mowie ci gdyby nie dzieci to bym cie rozszarpal, tak jak ty mnie z kopiami kopi kopi. To ostatnia moja rozmowa z toba i koncze juz te z toba rozmawianie. Zostawcie ten kraj. Prosze was robcie interesy przez rumunie , slowacje, baltykiem. Dookola omijajcie te panstwo z daleka. To moja RA da. 

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Strony

Skomentuj