Tysiące martwych ryb w nowojorskim kanale

Kategorie: 

Źródło: twitter

Specyficzny widok oraz zapach pojawił się w kanale Nowego Jorku w rejonie Long Island. Tysiące martwych ryb unosiło się na powierzchni wody.

Miejscowi z Hamptons Bays natknęli się w poniedziałek rano na widok kilku tysięcy martwych ryb w zbiorniku wodnym Shinnecock Canal. Fotografie i filmy krążą w mediach społecznościowych i generują wiele spekulacji na temat tego, czym zostało to spowodowane.

 

Wśród głoszonych teorii do najpopularniejszych należą: zanieczyszczenie przemysłowe, toksyczne glony oraz wprowadzenie do wody drapieżnika. Urzędnicy zebrali próbki wody z kanału w celu zbadania patogenów oraz pestycydów.


Regionalny Rzecznik Ochrony Środowiska uważa, że przyczyną śmierci ryb jest najprawdopodobniej niedotlenienie. Zbyt duża liczba ryb mogła zostać uwięziona w zamkniętym obszarze kanału, co wyczerpało poziom tlenu w wodzie. Tymczasem miasto planuje operację oczyszczania kanału we współpracy z miejscowymi rybakami.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: Scarlet
Portret użytkownika Scarlet

Komentarze

Portret użytkownika śrubka

Dlaczego ja mam paść ofiarą

Dlaczego ja mam paść ofiarą głupich ludzi poprawiających naturę? Ja zostawiam wszystko jak jest, nie grzebię w atomie, DNA, nie mam potrzeby produkowania sztucznego dziecka nażądanie. Jak to jest że ci którzy nature kochaja cierpią, a ci którzy ja niszczą sobie tak poprostu bezkarnie żyją...

Portret użytkownika viola

trwa wymieranie zwierząt  ,my

trwa wymieranie zwierząt  ,my tylko widzimy że gina zwierzęta ,ale nie widzimy co bedzie ,idziemy do czasów kiedy nie będzie nic do jedzenia ,głód światowy ,nie będziemy mieli nic do jedzenia ryb niestety też nie ,słońce będzie nas palić ,dżuma ,i głód ,zostało to zapisane w biblii że tak będzie 

Skomentuj