W pobliżu szwedzkiej szkoły powstanie azyl dla kilkuset islamskich uchodźców

Kategorie: 

Źródło: Internet

Szwecja, jako jedno z najbardziej zislamizowanych państw w Europie, staje się coraz bardziej niebezpieczna. Oczywiście za obecną sytuację odpowiada nikt inny jak politycy, którzy chcą przyjmować do siebie islamskich uchodźców i kompletnie ignorują obawy szwedzkiego społeczeństwa.

 

Ostatnie zgromadzenie w Radzie Miejskiej w Sztokholmie dobitnie pokazuje jak wielkie oburzenie panuje wśród "zwykłych" mieszkańców tego kraju w kwestii islamizacji Europy. Politycy powiadomili że w pobliżu szkoły dla dzieci powstanie azyl, który pomieści setki muzułmanów - przez jednego z nich mylnie określony jako "tymczasowy dom dla Szwedów".

 

Jeden z mieszkańców zupełnie spokojnie wskazał na ten problem. Przecież umieszczenie setki tzw. uchodźców z Bliskiego Wschodu tuż obok szkoły jest bardzo niebezpieczne. Azylanci zaczną zresztą tworzyć gangi, będą zastraszać lokalną społeczność i potęgować nienawiść, co wydarzyło się już wielokrotnie nie tylko w Szwecji, ale także w wielu innych krajach Europy. Dlatego zaproponowano aby migranci zostali rozmieszczeni w różnych miejscach, najlepiej daleko od szkoły.

 

Ku zdumieniu zgomadzonych mieszkańców, władze próbowały zignorować ten temat. Dopiero po kilku minutach udało się zmusić Radę Miejską do udzielania odpowiedzi, choć nie dotyczyły ona bezpośrednio zadawanych pytań. Protesty na nic się zdały - azyl dla uchodźców powstanie przy szkole. Jest to tylko jeden z wielu dowodów na to, że islamscy imigranci posiadają większe prawa niż Europejczycy.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Skomentuj