Władimir Putin wysłał Donaldowi Trumpowi telegram z gratulacjami

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Wybór Donalda Trumpa na prezydenta Stanów Zjednoczonych, zrobił wrażenie wśród wszystkich światowych przywódców. Oczywiście nowy prezydent USA został zasypany depeszami gratulacyjnymi. O nowym amerykańskim przywódcy wypowiedział się też prezydent Federacji Rosyjskiej, Władimir Putin.


Jego oświadczenie nie było zaskoczeniem. Stwierdził, że to nie wina Rosji, że relacje USA są obecnie tak złe i wyraził gotowość Rosji do nowego początku. Putin daje tym samym do zrozumienia, że nie czuje się winny pogorszeniu relacji, ale teraz liczy na ich poprawę. Trudno o lepszy dowód na to jaką porażką była polityka resetu stosunków z Rosją promowaną za Obamy i wdrażana przez dzisiejszą przegraną, Hillary Clinton.

Oficjalne gratulacje, rosyjski prezydent wysłał za pomocą staromodnej metody, wysłał telegram. Młodsi czytelnicy mogą nie wiedzieć co to jest, zatem wyjaśnijmy to rodzaj SMS-a, który kiedyś dało się wysłać za pomocą kartki papieru i poczty. Fakt, że były agent KGB, Władimir Putin używa telegramu do gratulacji, może bawić, ale jest to też manifestacja ekscentryczności rosyjskiego przywódcy.

Nieco zabawne jest to w jakim popłochu znaleźli się teraz niewybrani przez nikogo lewacy uzurpujący sobie przywództwo w Unii Europejskiej. Wcześniej zarówno szef Parlamentu Europejskiego Martin Schultz jak i rzekomy prezydent UE, Donald Tusk, pozwalali sobie na pogardliwe wypowiedzi w kierunku Trumpa. Jednocześnie europejscy lewacy z całego serca wspierali protegowaną ich kooperanta Sorosa, czyli Hillary Clinton. Teraz wszyscy oni zostali z przysłowiową "ręką w nocniku".


 


 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin3
Portret użytkownika admin3

Założyciel i redaktor naczelny portalu zmianynaziemi.pl


Komentarze

Portret użytkownika agda na walizkach

Ekscentrycznosc?

Ekscentrycznosc? Niekoniecznie. Mial te gratulacje zamiescic na twitterze, jak jakis, za przeproszeniem, Sikorski? Telegram jest, byc moze, forma staromodna, jednak ciagle stosowana przez ludzi o dobrych manierach.

 

Portret użytkownika NanoRurka

Tusk to fałszywa morda od

Tusk to fałszywa morda od samego początku , kukiełka Merkel zaś Merkelowa jest sterowana jeszcze przez wyższą ligę. Odnośnie Trumpa trzeba mieć na uwadze (siły jakie rządzą na świecie) Poza Kennedym nie było prezydenta który byl w porządku... Każdy z nich wspiera wojny i przewrót na świecie. Możemy się doczekać jeszcze większego bagna . Dlatego lepiej być czujnym.

Portret użytkownika NanoRurka

Jeszcze lepiej będzie jak

Jeszcze lepiej będzie jak zostanie prezydentem Asgardii to już będzie elegancko. Jednak widzieć Ziemię z orbity uważam za przywilej, więc proponuję użyć głowicy termonuklearnej o mocy dwa razy większej niż Car i oczywiście zrzucić w momencie kiedy wszyscy się tam zbiorą .

Skomentuj