Kontrowersyjna szczepionka oskarżana o spowodowanie zgonów 2000 dzieci w USA bedzie obowiązkowa w Polsce

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Niestety pod rządami obecnej władzy Polska nadal jest wielkim żerowiskiem dla zagranicznych korporacji farmaceutycznych. Być może sytuacja w tym zakresie ulegnie nawet pogorszeniu, ponieważ minister zdrowia, Konstanty Radziwiłł, jest wielkim orędownikiem przymusu szczepień i chętnie przeznaczył dziesiątki milionów złotych na kolejne kontrowersyjne preparaty medyczne.

Wiedza na temat negatywnego wpływu szczepionek na zdrowie dzieci, jest w naszym kraju szczątkowa. Większość rodziców zakłada, że gdyby szczepienia były niebezpieczne to lekarze by ich nie podawali. To strasznie naiwne założenie towarzyszy im zwykle ażdo momentu gdy ich dziecko ciężko zachoruje na skutek szczepienia.

 

Wielu rodziców dzieci niepełnosprawnych opowiada wciąż tą samą historię. Ich potomek rozwijał się normalnie po czym dostał szczepionkę, a wraz z nią formaldehyd czy zawierający rtęć tiomersal, które doprowadziły do neurodegeneracji skutkującej ciężkimi chorobami w stylu padaczki, narkolepsji czy autyzmu. Problem polega na tym, że tacy rodzice są potem pozostawieni sami sobie, a taka szczepionka zaczyna nowy trudny rozdział ich życia. 

 

Co więcej, państwo polskie zamierza zaostrzyć przymus szczepień, ustanawiając horrendalną grzywnę dla opornych, sięgającą aż 50 tysięcy złotych. Innymi słowy pan Radziwiłł zapewnił zachodnim koncernom farmaceutycznym stały zbyt na swoje podejrzane produkty medyczne i to bez jakiejkolwiek odpowiedzialności za ewentualne powikłania. 

 

Czyli nie będzie można odmówić szczepienia swojego dziecka, bo takie dziecko w myśl ustawy jest państwowe, tak jak i my. Rolnik, będąc właścicielem krowy też ma prawo wstrzykiwać jej cielakowi dowolne paskudztwo, bo należy do niego, tak jak do rządu należymy my i nasze dzieci. Nasi właściciele, na tej samej zasadzie  roszczą sobie prawo do dysponowania ciałem naszym i naszych dzieci.

 

Jeśli jednak wstrzykiwane pod przymusem atenuowane wirusy i metale ciężkie spowodują ciężkie uszkodzenia neurologiczne, nasi właściciele umywają ręce i dziecko znowu należy do rodziców. Tak to właśnie teraz funkcjonuje. 

 

Szokująco mało ludzi wie, że szczepienia, na zachodzie Europy nie są obowiązkowe tylko dobrowolne, a na dodatek istnieją tam specjalne systemy odszkodowań za powikłania poszczepienne. Tylko w Stanach Zjednoczonych wypłacono 2,6 mld dolarów odszkodowań i zarejestrowano 2000 zgonów dzieci po podaniu szczepionki przeciw pneumokokom, dokładnie tej, którą minister Radziwiłł nakazał wstrzykiwać pod przymusem polskim dzieciom.

 

 

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (7 votes)

Komentarze

Portret użytkownika N1KT

Najlepiej to posprzątać

Najlepiej to posprzątać wpierw miejsce gdzie miałoby żyć przyszłe Polskie dziecko - z tych szatańskich sukinsynów co nie dają spokojnie żyć ludziom - nazbierało im się już tyle że szkoda gadać...

Portret użytkownika śrubka

Wyczytałem ostatnio w

Wyczytałem ostatnio w nizaleznej gazecie że czeka nas przymusowe nieświadome szczepienie za pomocą fal radiowych. Wystarczy że masz włączonego smartfona. To czy będziesz krzyczał że czegoś nie chcesz nic ci nie da, bo kogo to obchodzi. Ciebie tak, ale nie tych, którzy chcą się ciebie pozbyć.

Przyszło nam żyć w okropnych czasach.Zastanawia mnie tylko jak to możliwe że ludzi bardzo źli dobrze się mają. Podobno dobro wraca, zło wyrządzone również. Widac elit to nie dotyczy.

Portret użytkownika N1KT

Duduś "red lips like tenth".

Duduś "red lips like tenth". Zresztą kwestia czasu jak jakiś rodzić się wkurwi bo dziecko mu szczepionka zabije... A tak w ogóle to za te wszystkie kłamstwa prowadzące ludzi do śmierci już dawno powinni otrzymać surową karę...

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Do jakiego domu sprowadzasz

Do jakiego domu sprowadzasz swoje dziecko? Drodzy rodzice wystarczy zadać sobie to jedno jedyne pytanie...

Portret użytkownika drako_tr

Dzięki Wilczku za linka...tak

Dzięki Wilczku za linka...tak się zastanawiam, czy jakby w Polsce ustrzelił ośmiu bydlaków od szczepień, reszta by odpuściła??? Po głębszym zastanowieniu się wiem, że nie miałbym oporów w wyrwaniu choćby jednego "chwasta".

P.S

Wilczku, czy Ty wczoraj nie zjadłeś jakiegoś naćpanego zająca ???  Żarcik Biggrin

 __________________

 

Portret użytkownika sponiewierany

Szanowni ludzie,

Szanowni ludzie,

mam do Was gorącą prośbę,

czy może mi ktoś wytłumaczyć istnienie innej możliwości urodzenia przez moją żonę dziecka tak aby nie było narażone na szczepienia od razu po urodzeniu bez naszej wiedzy w zaciszu szpitalnego rzeźnika?

Czy jest możliwość wyjechać np. do austrii i tam urodzić dziecko, a potem przyjechać do kraju i nie poddawać go szczepieniom.

Z tego co wyszytałem, to austria jest wolna od przyusowych szczepień.

Nie chcę narażać swojego potomka na taką masakrę w jego organiźnie i co jak co ale nie pozwolę na to!

Proszę o opinie z Waszej strony.

Pozdrawiam

Portret użytkownika keri

Kobiety jednak wolą rodzić

Kobiety jednak wolą rodzić tam, gdzie jest możliwość kontaktu słownego z personelem. Reakcje organizmu mogą być zaskoczeniem i przy braku porozumienia jest to dodatkowy stres. Koleżanka rodziła we Włoszech, potem musiała wrócić do Polski i przez wiele miesięcy leczyła to, co jej spaprali.

W Polsce można umówić się na poród np. w domu. Sama położna to jest jednak pewne ryzyko. Częściej przychodzi położna a przed domem czeka karetka i to już są koszty.

Najlepiej przejść się do kilku porodówek i zapytać o wszystko, co Was interesuje. Także o koszty związane z porodem w domu. Także o to, kiedy dziecko jest w szpitalu szczepione, jakimi szczepionkami.

Strony

Skomentuj