Erdogan obiecał, że zdrajcy narodu otrzymają karę śmierci

Kategorie: 

Źródło: Flickr/Bryan/CC BY-NC 2.0

Niezliczona ilość osób, powiązana w większym lub mniejszym stopniu z nieudanym zamachem stanu przeciwko tureckiemu prezydentowi, najprawdopodobniej straci swoje życie. Erdogan zapowiedział w niedzielę, że specjalny projekt w sprawie przywrócenia kary śmierci zostanie zgłoszony do parlamentu "już wkrótce", a krytyka Zachodu nie ma kompletnie żadnego znaczenia.

 

Nieudany przewrót wojskowy, który miał miejsce 15 lipca, pozwolił wzmocnić pozycję Erdogana. W bardzo krótkim czasie wyeliminował swoich przeciwników politycznych, zamknął gazety krytykujące rząd, zwolnił wielu nauczycieli, pozamykał liczne placówki i umieścił w więzieniu wielu wysokich stopniem wojskowych, żołnierzy i dziennikarzy. Za wszelką cenę chce również dopaść bogatego kaznodzieję, Fethullaha Gülena, który mieszka obecnie w Stanach Zjednoczonych. W tym celu wysłał do amerykańskiego rządu pismo w sprawie jego ekstradycji.

 

W niedzielę, Erdogan przemawiał w Ankarze do swoich zwolenników, którzy skandowali, że domagają się kary śmierci dla zdrajców narodu. Nawet opozycyjna Partia Ruchu Nacjonalistycznego (MHP) wyraziła swoje poparcie inicjatywy, która jest potępiana przez cały tzw. Zachód. Erdogan obiecał, że projekt już wkrótce trafi do parlamentu a uczestnicy nieudanego przewrotu wojskowego stracą życie.

 

Turcja zniosła karę śmierci w 2004 roku. Był to warunek konieczny dla przyszłych negocjacji w sprawie przyłączenia się do Unii Europejskiej. Jak dziś widzimy, Turcja ma zupełnie inne priorytety. Erdogan powiedział zresztą, że jego kraj zawsze ma alternatywy, więc akcesja do UE nie jest dla niego koniecznością.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Zenek ;)

" swoich zwolenników, którzy

" swoich zwolenników, którzy skandowali, że domagają się kary śmierci dla zdrajców narodu. "

.

-- jak to szło? czyż nie UKRZYŻUJ UKRYŻUJ.......

Żydostwo wszędzie takie samo. Tylko pederastia, pedofilia, złodziejstwo i MORDY im w głowach.

 

PS.
Niedawo był mecz jednej z drużyn Orlen Ligii jaka grała z "europejską" drużyną mecz-eliminacje w telaviwie.... Sędziowie przez cały mecz DRUKOWALI JAK TYLKO mogli by przepnąć te "HAMickie"  (bo pochodzące od CHAMa) gospodynie dalej...... W każdym z 4 setów..... po 4-5 punktów dawali naginając siatkarskie przepisy na kożyść wyblakłych "nowoeuropejek" z iSSraela. Europejscy sędziowie z krajów-kalifatów.....  Strach pomyśleć co będzie dalej...... Zaniedługo UCZCIWOŚC jak jednorożce zwyczajnie stanie się MITYCZNA....... Wszystko dzięki judeohitlerowskiej "cywilizacji" rabinicznej. A to przecież nie koniec rycia w mule filosemickch dążeń...... unowocześnienia Europy by była wciąż "bardziej" i "bardziej" "cywilizowana"..... Z każdą rozpetywaną przez żydowstwo w interesie żydowstwa wojnie w Europie.

.

A i jeszcze Ku Klux Vaticanum chce 19 listopada katolom wbić ostatniego gwoździa do ich krzyża koronując ANTYCHRYSTA na króla polin..... tego ŻYDOWSKIEGO ZWYRODNIALCA maschiacha w  bibli zwanego józefem (jozue vel jezus)...... co by cała "rodzina" satanistycznych wierzeń wreście miałą JEDNEGO WSPÓLNEGO rogatego, o koziej mordzie "pasterza"...... Już bez masek że w kościołach się jakiegoś boga czy chrystusa "wielbi"..... a nie dyszy chęcią ponownego na nim MORDU..... Po coś przecież "kapłani" co chwila wbijają swoje KŁY w ezac jego ciała....... wszystko BY NIE WYJŚĆ Z WPRAWY JAK PRZYJDZIE DO ŻRZERANIA FIZYCZNEGO MIĘSA.....

 

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Ja tam nie wiem kto na kogo

Ja tam nie wiem kto na kogo się zamachną w tej Turcji. Wiem za to, że były ciekawe przepowiednie o to by modlić się o Turcję i Rosję bo tylko tam pojawi się pierwszy realny opór przeciwko sługom diabła.

Portret użytkownika ppoznan

W Turcji już dawno zabito

W Turcji już dawno zabito część generałów i innych wojskowych. Tylko nie podaje Wam się tego do wiadomości. W mediach zdawkuje się informację o legalizacji w Turcji kar za zdradę, które już pewien czas temu weszły w życie. To takie przygotowanie opini publicznej do tego co zostało już wykonane Smile Mama żony mojego brata, która pochodzi z rejonów przygranicznych z Turcją, powiedział mi że Erdogan już część ludzi wybił. Pytam ją skąd ona to wie? A ona mi się tego dowiedziała od jednej z menadżerek koordynujących handel jej produktami w Turcji.

Nie ma to jak informacje z pierwszej ręki. Nie zdziwiło mnie to, ale żal mi tych ludzi. Na południu generalnie ludzie o tym wiedzą tylko im dalej na północ Europu i w jej centrum - tym dezinformacja, zdawkowanie informacji i kłamstwo mocniejsze.

Portret użytkownika inzynier magister

Ciekawe co zrobi Trump jak

Ciekawe co zrobi Trump jak wygra wybory, chyba że sfałszują ? "Przed końcem kampanii mogą nas czekać jeszcze niespodzianki. Jedną z nich zafundował 28 października szef FBI James'a B. Comey'a, ogłaszając wznowienie śledztwa w sprawie maili wysyłanych z prywatnego serwera Hilary Clinton. Choć ostatecznie nic nie jest więc przesądzone, to Clinton jest znacznie bliższa objęcia Białego Domu. Oznacza to kontynuację polityki „Samobójstwa supermocarstwa” opisanej przed kilkoma laty przez Pata Buchanana: ciąg dalszy polityki opartej na sprzecznych z tradycyjnym chrześcijaństwem „wartościach”, zwiększaniu podaży pieniądza, wielokulturowości i demokratycznym mesjanizmie w polityce zagranicznej. Z ostatecznymi wyrokami wstrzymajmy się jednak przynajmniej do ogłoszenia wyników najważniejszych wyborów świata.
 http://www.pch24.pl/kampania-w-usa---jaka-przyszlosc-czeka-supermocarstwo--,47091,i.html#ixzz4OqCCI2nn

Why The Elite Hate Trump

https://www.youtube.com/watch?v=Xgks0lyTC78

Jeżeli wygra Trump to jako Polska mamy szansę, mamy szansę, tylko szansę bo tajne bractwa są wszędzie i w każdym kraju zakamuflowane ! Trzeba modlitwy o Miłosierdzie Jezusa byśmy się mogli uratować od ich działań.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Reksik

tylu ich spotkałeś, ze

tylu ich spotkałeś, ze wynalazłes w gniewie trocinobeton i silnik perpetum mobile ale nikomu go nie możesz pokazać.

mozesz za to szczekać jak i ile ci sie podoba w internecie, a inni tez sobie z tobą poradzą.

tylu takich spotkali :**

Skomentuj