Donald Trump jest bardziej groźny dla elit niż John Kennedy

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Bardzo znany i jednocześnie niezależny dziennikarz Alex Jones udostępnił bardzo cenne wideo o Donaldzie Trumpie. Jest to podsumowanie jego różnych wypowiedzi. Jeżeli polityk mówi takie rzeczy jakie głosi Trump, to nie ulega najmniejszej wątpliwości, że mamy gigantyczny przełom w USA!

 

Proszę posłuchać tego materiału - to jest ostateczny dowód, że blondwłosy kandydat na prezydenta jest zagrożeniem dla elit, i to nie tylko tych z Ameryki. Gdybyście mieli wątpliwości to umieszczam wideo z wypowiedzią zamordowanego JFK. Porównanie tych dwóch materiałów powinno być dla nas wszystkich odpowiedzią na wątpliwości z jak wielkim człowiekiem mamy do czynienia. Jest prawdą, że nie jest uwikłany w NWO i jest prawdą, że nie pochodzi z przegniłego establiszmentu. Trump jest nie tylko zagrożony przed wyborami.

Z momentem wygranej, o ile wybory nie zostaną sfałszowane, powinni przydzielić mu dodatkowe oddziały służb ochrony. Donald Trump nie tylko nas informuje, że mamy ostatnią szansę na zatrzymanie cywilizacji śmierci, ale jest to walka ostateczna. Jeżeli Amerykanie ją przegrają to zacznie się prawdziwy koniec świata, przepowiedziany Biblijny Ucisk, a ostatecznie III Wojna Światowa. Trzymajmy kciuki za amerykańskiego blondyna, jego rodzinę, a ci z państwa którzy wierzą w Jezusa powinni się za niego pomodlić.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (4 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Użyta nazwa „kultury

Użyta nazwa „kultury łacińskiej” jest bardzo umowna, jej źródła tkwią nie tylko w dorobku kultury Rzymu rozpowszechniającego swoje wpływy za pomocą języka łacińskiego, ale także i kultury greckiej.Jednakże obie te kultury nadały kulturze rozwijającej się na gruzach starożytności jedynie formę, istotą tej kultury stało się chrześcijaństwo wnoszące nie tylko wartości moralne, ale też nadające jej charakter nadprzyrodzony.W ostatnich dwóch wiekach mamy do czynienia z procesem eliminowania pierwiastka nadprzyrodzonego tej kultury, co w konsekwencji prowadzi do jej nieuchronnego upadku.Najjaskrawszym tego procesu przykładem jest „neutralność religijna” państwa faktycznie oznaczająca tworzenia państwa ateistycznego eliminującego Boga – Stwórcę wszechrzeczy na rzecz antropocentryzmu.Taka postawa pozbawia kultury jej korzeni, bez których musi zwiędnąć, jeżeli przedtem nie padnie ofiarą agresji pozbawiając się podstawowych motywów walki o przetrwanie.Taki jest stan kultury „ łacińskiej” na dzień dzisiejszy.Przed kilkudziesięciu laty jeszcze wówczas nie odżegnywująca się od chrześcijaństwa Europa zachodnia została obroniona przed bolszewicką inwazją jedynie zawdzięczając obecności amerykańskiej, dzisiaj nie jest w stanie obronić się nawet przed inwazją „uchodźców”.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Kochającyslowian

PiS to też agenciparchow. 

PiS to też agenciparchow. 

Po pierwsze to nie są elity Polachach tylko pARCHY cHAZARSKIE. Człowieki zacznijcie szukać prawdy... I życzę Wam powodzenia w odróżnieniu prawdy od parchatych plew. Niech się Wam darzy! bracia i siostry 

Portret użytkownika NanoRurka

Ludziom się tylko wydaje że

Ludziom się tylko wydaje że głosują na Trampa . W rzeczywistości wszystko jest ustawione równolegle . Donald chce zagarnąć zaufanie prawicowych dlatego tak gra jak lewacy mu każą . W USA rządzą takie siły o jakich wam się nie śniło . Sam Trump dobrze wie że jeden zły ruch i będzie po nim... Nie widzicie że to są marionetki ludzi którzy są w cieniu i o których się nie dowiemy... To wszystko jest przedstawieniem jak myślicie kto wpuścił Trampa by mógł brać udział w głosowaniu na prezydenta ? Odpowiedz jest oczywista... Również te same siły mają wpływ na wydarzenia w UE i stan naszego kraju.

Portret użytkownika N1KT

Religii nie da się zniszczyć

Religii nie da się zniszczyć - każdy ma ją w głowie na swój sposób - i nie trzeba chodzić do kościoła i walić zdrowaśki... Mogą zabrać nam Matki Boskie i Krzyże z Jezusem, a ludzie i tak i tak będą robić swoje, bo kierują się odruchem serca i przemyśleniami z życia zadając sobie ważne pytania na które każdy szuka odpowiedzi od wieki wieków amen...

Strony

Skomentuj