Donald Trump ostrzega przed globalistami dążącymi do ustanowienia rządu światowego

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Rozstrzygnięcie w amerykańskich wyborach prezydenckich jest coraz bliżej i rośnie poziom emocji towarzyszących temu wydarzeniu. Obecna sytuacja międzynarodowa powoduje, że to kto będzie przyszłym prezydentem USA jest kluczowe do zachowania pokoju na świecie. Otwarcie mówi o tym Donald Trump, którego wybór wydaje się obecnie ostatnią nadzieją na uniknięcie III wojny światowej.

 

Kandydat Partii Republikańskiej, nie jest popierany przez wszystkich jej polityków, co jest swoistym kuriozum i wskazuje na to co odbywa się obecnie w Stanach Zjednoczonych, a gra jest toczona o wielką stawkę, którą jest kontrola nad światem. Trump w swoim wystąpieniu, które przytaczamy poniżej, jasno zarysował co się obecnie odbywa i dlaczego te wybory są kluczowe dla losów naszej cywilizacji.

 

Podczas wspomnianego przemówienia padło wiele ostrzeżeń dla narodu amerykańskiego. Polityk miliarder narzekał na to, że władza globalistów jest tak wielka, ze wszystkich, którzy podważają ich wpływy natychmiast obrzuca się wyzwiskami robiąc z nich homofobów, rasistów seksistów i osoby moralnie nieukształtowane.

Trump uważa, że waszyngtońskie elity nie cofną się przed niczym, aby utrzymać władzę i kontrolę. Może to sugerować, że wynik tych wyborów jest już rozstrzygnięty na jego niekorzyść. To byłby zresztą nie pierwszy raz gdy podważa uczciwość amerykańskich wyborów.

Donald Trump ostrzegł słusznie amerykańską i światową opinię publiczną, że nadchodzi czas rozliczeń. Liczni komentatorzy odebrali tak ostrą przemową republikańskiego kandydata jako wymierzoną w tak zwany New World Order, czyli Nowy Porządek Świata, który jest budowany konsekwentnie od lat.

 

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (4 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Zenek ;)

 

 

Teatrzyk dla mas, że on niby taki "ANTY"... he he he

 

Ze niby jakby go wybrali to on "wielki władca wielkiej rózdzki sedesowej" by to powstrzymał swoimi magicznymi mocami.... a że wybrano clinton to......  itd

Portret użytkownika Zenek ;)

Przecież wierzę... w

Przecież wierzę... w Archekrację.... czyli Imperium Lachów.... w 2021 wedle najświeższej enumeracji.

A co do "kreacji" mylisz mnie z Norminem Wink
Ale relax, ludzie często mnie mylą z kims innym.
Więc się już nie obrażam o to. Acute

 

 

Portret użytkownika Zenek ;)

"autor: Akamai (2016-10-25 11

"autor: Akamai (2016-10-25 11:32)

 

Wywaliło Twój cień Zenek. A Ty tego w ogóle nie widzisz."

-- o co z tym cieniem biega

 

i pytanie wyżej

CZEMU POD JEDNYMI ARTYKUŁAMI JEST INNE OKIENKO NA ODPOWIEDŹ NIŹ POD INNYMI. BRAKUJE JEDNEGO POLA. ???

 

Portret użytkownika Akamai

Drogi Zenku !

Drogi Zenku !

W naszym 3D wymiarze istnieje powszechnie dualizm. I każdy z nas nosi w sobie zarówno światło jak i cień. Czasem uzewnętrznia się bardziej światło, a czasem bardziej cień.

A żeby lepiej Ci to wytłumaczyć przytoczę starą indiańską bajkę.

„ Pewien stary Indianin Cherokee nauczał swoje wnuki. Powiedział im tak:

Wewnątrz mnie odbywa się walka. To straszna walka. Walczą dwa wilki:

Jeden reprezentuje strach, złość, zazdrość, smutek, żal, chciwość, arogancję, użalanie się nad sobą, poczucie winy, urazę, poczucie niższości, kłamstwa, fałszywą dumę i poczucie wyższości.

Drugi to radość, zadowolenie, zgoda, pokój, miłość, nadzieja, akceptacja, chęć zrozumienia, hojność, prawda, życzliwość, współczucie i wiara.

Taka sama walka odbywa się wewnątrz was i każdej innej osoby.

Dzieci myślały o tym przez chwilę, po czym jedno z nich zapytało:

Dziadku, a który wilk wygra?

Ten, którego nakarmisz - odpowiedział stary Indianin.”

Pozdrawiam Smile

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika Akamai

Przemówił niczym JFK przed

Przemówił niczym JFK przed zamachem. Nie wiem tylko czy jest kuloodporny.

Nie wiem też w jakim stopniu jest szczery w swoich wypowiedziach, ale uważam, że należy się szacunek każdemu, kto ma odwagę publicznie mówić o sprawach, które dla wielu są jeszcze teorią spiskową. 

I myślę, że trzeba go obdarzyć kredytem zaufania i życzyć mu wygranej w listopadowych wyborach, bo po Hillary Clinton na  pewno nie można się niczego dobrego spodziewać.

A tak to przynajmniej jest jakaś nadzieja.

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Strony

Skomentuj