Przyrodni brat Baracka Husseina Obamy: "Allah chce widzieć Trumpa w Białym Domu"

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Kandydat na prezydenta USA, miliarder Donald Trump, posiada nietypowego sojusznika. Jest nim przyrodni brat Baracka Obamy, Malik. Kilka miesięcy temu niespodziewanie ogłosił, że będzie głosował na Trumpa.

 

W lipcu bieżącego roku, w wywiadzie dla agencji Reuters, Malik Obama powiedział, że Barack, jako przyrodni brat, bardzo oddalił się od niego w ostatnich latach. Na swoim profilu na Twitterze pisze ostatnio same pochlebne teksty o Donaldzie Trumpie, zaś o Baracku wypowiada się lekceważąco. Kilka dni temu napisał, że "Allah chce widzieć Trumpa w Białym Domu".

Malik Obama pisze na ogół rzeczy, które kompletnie nie zgadzają się z oficjalnym stanowiskiem rządu Stanów Zjednoczonych. W ostatnich dniach napisał, że Rosja nie jest wrogiem i należy głosować na Trumpa, który jest "bardziej afrykański" od Obamy.

Malik Obama, który został zaproszony przez Trumpa na ostatnią finalną debatę prezydencką żali się, że "syn Afryki" (Barack) nie zrobił niczego dobrego dla narodu kenijskiego, dlatego nie należy głosować na Hillary Clinton, która ma zamiar kontynuować politykę Baracka Obamy.

Wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych odbędą się już za około dwa tygodnie, tj. 8 listopada. Wkrótce przekonamy się czy Amerykanie wybiorą większe, czy też mniejsze zło.

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Wmordepchaj Dollar

Jak Allach "może chcieć

Jak Allach "może chcieć widzieć itd..." skoro to byt wysoce niedoskonały i niedowidzący więc ograniczony, znacznie bardziej niż byle amerykański najemnik który w nocy widzi (również w termowizji!!) a Allachu już nie, dlatego jego troglodyccy wyznawcy w ramadan cały dzień nie wiadomo po jakiego [...] poszczą za to nocami żrą, piją, palą i się walą bo..."w nocy wolno, w nocy Allach nie widzi"?

"Pokaż jak sikasz, a powiem ci gdzie jest twoja synagoga".

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Portret użytkownika Zenek ;)

 

 

Dzienks,

nie zwróciłem uwagi na to.... moja wina

choć z drugiej strony dziwne i "płynąc ponad rok" jeszcze tam nie dopłynęli. Normalnie jak post z alternatywnej rzeczywistości choć i tak dzisiaj większego dziwa zaliczyłem

 

Portret użytkownika MS

Ocena czy cos jest dobrym czy

Ocena czy cos jest dobrym czy zlym jeszcze zanim nastapi jest glupota tym bardziej ze dopiero z perspektywy czasu mozna "ocenic" czy sparwa potoczyla sie bardziej pozytywnie czy negatywnie juz pomijajac fakt ze kazdy oceniac to bedzie subiektywnie. Dla jednego przyniesie samo dobro podczas gdy dla innego samo zlo. Beda tez tacy ktorzy ocenia to neutralnie. Pisanie wiec: " Wkrótce przekonamy się czy Amerykanie wybiorą większe, czy też mniejsze zło" jest manipulacja i glupota. Bo jeszcze sie taki nie-narodzil co by wiedzial co nadchodzi.

Portret użytkownika SONIA

trzumajcie się ludzie ,bo

trzumajcie się ludzie ,bo rabini ogłosili niedawno że mesjasz jest już na świecie ,jak podaje biblia to jest Antychryst ,jeszcze raz piszę słowa Matki Bożej Fatimskiej ,coraz wiecej znaków na niebie i coraz bardzej zbliża się chwila pełnego ukaznia sie Atychrysta ,dlatego proszę was byście byli mocni w wierze niezachwiani w nadzeji i żarliwi w miłosci ,wiem że nie na temat ,ale to jest wielki wydażnie wszystko się własnie wypełnia na naszych oczach ,wchodzimy w ucisk przepowiedziany przez biblie ,dodam też byście nie przyjeli zamienia bestii ,jak piszę w biblii bez znamienia nic nie kupisz i nic nie sprzedasz ,ostatnio widziałam zamiast czipu kod kreskowy na rękę lub czoło ,jest przyklejony czymś ale nie wiem czym ,ale nie da się tego usunąć niech Bóg ma nas w swoiej opiece 

Skomentuj