Człowiek, który zaatakował z nożem izraelską ambasadę w Turcji, krzyczał „Allah Akbar”

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W Turcji doszło do ataku na ambasadę Izraela. Człowiek uzbrojony w nóż, postanowił wejść na teren placówki, ale w dokonaniu zamachu przeszkodziła policja, podaje Reuters.

 

 

 

Atakujący krzyczał „Allah Akbar”. Według tureckiego kanału NTV, sprawca krzyczał: „Będziemy zmieniać cały Bliski Wschód”. Funkcjonariusze, którzy powstrzymali napastnika, zranili go w nogę.

 

NTV podaje, że Osman Nuri Chalishkanyn, urodził się w 1978 roku w tureckim mieście Konya w środkowej części półwyspu Anatolia (Azja Mniejsza) i cierpi na zaburzenia psychiczne. W mediach publikowana jest też informacja o torbie z materiałami wybuchowymi, którą znaleziono pod ambasadą.

 

Teren wokół przedstawicielstwa został zabezpieczony przez policję. Wcześniej informowano, że do ambasady próbowało dostać się dwóch mężczyzn, ale jeden z nich został ranny i zneutralizowany. Nie wiadomo, jaki jest los drugiego napastnika.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika tubylec

Pewnie jakiś żyd zaatakował

Pewnie jakiś żyd zaatakował swoją własną ambasadę po to by mieć pretekst do posądzania innych o antyżydostwo. Ciekawe że nikomu nic się nie stało. Gdyby atak miał być skuteczny to prosta bomba z siarki i saletry wystarczyłaby żeby namieszać .. ale nie, bo to miała być pozoracja. A krzyczeć allah akbar to każdy potrafi, nawet ci których tego nie uczono.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika livid

Dziwne z nożem na ambasade,

Dziwne z nożem na ambasade, może jakieś chwilowe uniesienie ?

Ostatnio się spotkałem z opinią psychologów, którzy opowiadali, że dziś nawet osoba która jest nieśmiała i tak samo w drugą,  podchodzi pod chorą psychicznie. Z tego wynika, że dzis każdego można podpisać chorego i nie ważne czy tak jest w rzeczywistości.

Chociaż wiedział gdzie jest problem bo atakując ten Izrael, atakuje wiekszość zachodnich państw, które jemu podlega a finalnie te rodziny  :)

Świat nie istnieje bez dobrych ludzi!
https://youtu.be/xQGwg92Wmg0

Portret użytkownika blah

nie dość, że wynika, że z

nie dość, że wynika, że z nożem na budynek, to jeszcze 'probował dostać się na teren ambasady', ALE 'w dokonaniu zamachu'...

Czyli chyba nie dostał się na teren?

Czyli atak nożem odbył się na ogrodzenie, czasoprzestrzeń ambasady, czy co.

Co to musiała być za masakra.

 

Przeklejając takie treści tracicie na jakości.

 

 

Portret użytkownika Zenek ;)

 

 

Krzyczał, bo więcej go po arabsku w telavivie nie nauczono (bo się tam epidemia matołectwa szerzy ).

No i całe szczęście iż mu iSSraelski paszport w czasie tej "spontanicznej" akcji (medialne maskowanie winnych masakry pod Dajr az-Zaur, czylli JAWNEJ WSPÓLPRACY uSSSa-ISIS) wypadł bo znowu małpa z białego wychodka musiałaby wmawać światu iż "ma dowody iz to wina Putina". "Niepodważalne" dowody..... Prosto z "desek kreślarskich"  hollywood company.......

 

Strony

Skomentuj