Hakerzy opublikowali niepełną listę polityków na usługach George'a Sorosa

Kategorie: 

Źródło: twitter

Po wykradnięciu przez hakerów tysięcy stron z dokumentacją organizacji pozarządowych należących do znanego żydowskiego spekulanta, Georga Sorosa, jasne było, że tylko kwestią czasu będzie to, kiedy dowiemy się ciekawych rzeczy, również na temat jego sieci powiązań w Polsce. Po przetworzeniu pierwszej części dokumentacji pojawiła się już wstępna lista europosłów rzekomo sprzyjających pomysłom Sorosa.

 

George Soros pojawił się w Polsce w 1988 roku. Rok wcześniej powołał w Nowym Jorku Fundację imienia Stefana Batorego, która funkcjonuje do dzisiaj i właściwie jest jego oficjalną ekspozyturą w naszym kraju. Soros jest wskazywany jako główny konstruktor rewolucji. Stał podobno za pierwszą i drugą rewolucją na Ukrainie a wcześniej w Gruzji. Trzeba przyznać, że po zamachach stanu w tych krajach władze przejmowali tam sprzyjający Sorosowi politycy.

 

W kręgu tym jest zarówno Michaił Sakaszwili, Julia Tymoszenko czy do niedawana premier Ukrainy Arsenij Jaceniuk. Organizacje finansowane przez Sorosa otwarcie wspierają islamizację Europy i rozpuszczenie zamieszkujących ją narodów w napływowej masie ze wschodu.

 

Dzieje się to obecnie poprzez indukowaną celowo inwazję obcych młodych mężczyzn uciekających rzekomo przed walką o swój kraj pogrążony w wojnie domowej. Trwający najazd islamistów jest realizacją jednego z planów wspieranych przez organizacje pana Sorosa i on sam otwarcie się do tego przyznaje finansując organizacje typu W2EU.

 

Od dawna tajemnicą poliszynela było, że duża cześć polskich polityków pozostaje na usługach George'a Sorosa. Dokumenty wykradzione przez hakerów wskazują, że przynajmniej kilku polskich europosłów jest klasyfikowanych przez sorosowe fundacje jako ludzie gotowi do pomocy.

 

Na liście jest na przykład pani poseł Lidia Geringer de Oedenberg, która kandyduje z listy SLD. Z tej formacji dokumenty wskazują też wiceprzewodniczącego Sojuszu Lewicy Demokratycznej, Bogusława Liberadzkiego. Wymieniany jest też Andrzej Grzyb z PSL, który według dokumentów podobno jest w stanie wypowiadać się na wyznaczone tematy i jest łatwy do przekonania.

 

Z Platformy Obywatelskiej wymieniane są takie nazwiska jak Agnieszka Kozłowska-Rajewicz, która pełniła dziwaczną funkcję jako pełnomocnik rządu ds. równego traktowania, Danuta Jazłowiecka oraz, co nie dziwi specjalnie, Róża Maria Barbara Gräfin von Thun und Hohenstein.

 

Nie jest też specjalnym zaskoczeniem, że z upublicznionych informacji wynika, że "na usługach Sorosa" jest też znany wróg Polski w Parlamencie Europejskim Guy Verhofstadt oraz jego szef, Martin Schulz. Wiele wskazuje też na to, że jakiś stopień powiązania z Sorosem ma też kanclerz Niemiec, Angela Merkel, która odgrywa obecnie chyba główną rolę w przymusowej islamizacji Europy.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.3 (6 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin
Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące.


Komentarze

Portret użytkownika MiterMann

demokracja.... łatwa w

demokracja.... łatwa w przejęciu władzy a przy tożsamości narodowej jej trudności... jedni chca NWO inni co innego.... kto ma możliwości chce, aby nieunikniona ewolucja zycia w kazdym aspekcie glównie spolecznym na planecie, ktora predzej czy pozniej odbyć sie musi... wysyła swojego "kogoś"  nazwijmy ich Szakalami.... ktorzy podczas swojego exodusu wladzy finansowej dyktuja banknotami lub potęgą militarną łacznie z wpływami geopolitycznymi, tresc przyszlości zadziwiająco niedalekiej oraz tej odległej.....soros, brzeziński, ławrow, oraz wang yi to polityczna trójca z rosnącym uczniem na tych zasadach....  kazdy ma zadziwiajace zdolnosci trzymania formy swiata w pokoju na swoj sposob oraz podejmują próby jej wszelkiej kontroli.... tyle ze kazdy z nich ma swoj przepis na NWO.... do gry oczywiscie licznie włączaja sie bakierzy ktorzy tez biorą udział w tworzeniu idei przyszłości co w realiach przekształca sie na korzysci a nie na dobrobyt ludzkości.... z prostej zasady.... tam gdzie zwarcie idei tam szachowe zagranie jej braku.... przy czym idziemy przez swiat na spontanie i dzieją sie cuda jakie sie dzieją..... teoria chaosu ma tu skierowany wzrok a my dalej jak rozpedzone konie z zaslonietymi oczami gnamy na wprost wierząc iz to co robimy, jest słuszne i właściwe co nie zawsze i koniecznie jest odpowiednie dla innych... jezeli spojrzec w to głebiej jest najbardziej korzystnym dla nas układem bo mozemy o coś walczyć aniżeli być nieświadomymi niewolnikami monopolu wartości w ktore jeden bez wzgledny system kazałby nam pokładać wiare oraz czyny...... wszystkiemu ludzkosc sprosta jezeli wplynie to na jego przetrwanie i ma na to jakiś wpływ.... na stronie ministerstwa spraw zagranicznych  jest tytułem świetne motto, głebokie i zwiezłe.... "Polsce – służyć, Europę – tworzyć, Świat – rozumieć" Pozdrawiam Wink http://paniszalo.blox.pl/resource/mysl.jpg

Portret użytkownika Odważniak

Eee, nowe ZnZ nię pamięta

Eee, nowe ZnZ nię pamięta kawałka zaczętego komentarza, jak się wyjdzie ze strony na chwileczkę sprawdzić pogodę i wróci dokończyć na starym ipadzie.. Dawniej można było wyjść w tlrakcie pisania i jak odświeżało to było. Może przez to mniej komentarzy? Bo jak mam od nowa pisać, to mi się nie chce, kiedy zapomne skopiować..

Portret użytkownika Ziga

Dlatego ja na przykład zawsze

Dlatego ja na przykład zawsze piszę najpierw w notatniku i potem kopiuję i wklejam w przeglądarkę. Jedna klawiatura już mi z nerwów poszła, po tym jak prawie godzinę pisałem posta, pomyliłem coś z CAPTCHA, wgrała się reklama z obrazkami w HD (która musi żreć więcej pamięci niż oprogramowanie Apollo 11) i zawiesiła mi się przeglądarka... Tyle tylko że w Twoim przypadku chodzi chyba raczej o jeszcze większy komfort i jeszcze bardziej skomplikowane systemy operacyjne, co jest głupotą. Gdybym mógł to pracowałbym dalej na win95 albo 98, ale niestety, po mału już nawet XP nie chce odczytywać pamięci masowych w nowszej technologii... Znów trzeba zapier***ać na nowy PC, bo oczywiście na Win8 i w ogóle na Chroma potrzeba więcej ramu, CPU, a najlepiej to jeszcze chłodzenie azotem... No bo przecież przeglądarka internetowa służy do wirtualnego modelowania zderzeń z LHC... C**j mnie strzela jak o tym wszystkim myślę...

Portret użytkownika Adolf Rotshild

Ta lista musi być mocno

Ta lista musi być mocno nieaktualna bo Soros nie jest takim debilem żeby wspierać polityczną padline z SLD czy PO. Wiadomo że jego sztandarowym projektem w Polsce jest Komitet Obalenia Demokracji oraz najemnik bankowy Swetru ze swoimi krzykliwymi żydówkami z .Nowotworu na narodzie polskim

P.S. Niezła manipulacja głosami w komentach pod spodem. Widać Dżordż nie zapomniał o bojówkach internetowych i hybrydowej walce z Polakami również w cyberprzestrzeni hehehehehehe

 

Portret użytkownika Akamai

Jedyna miescisłośc jest taka,

Jedyna nieścisłośc jest taka, że Soros jest tylko "słupem". Robi za "dziadka" na brydżowym stole. Pozostali trzej gracze decydują o rozgrywce. Ale oni za wszelką cenę chcą pozostać anonimowi.

A co do tych wycieków, to jak zwykle padają nazwiska płotek. W niektórych przypadkach już samo nazwisko pachnie zdradą. Więc nijak im to nie zaszkodzi. 

To wyciek kontrolowany.

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Ależ ten gatunek żydowski

Ależ ten gatunek żydowski jest zadziwiający. Soros w młodości rwał złote zęby swoim ziomkom żydkom i oprawiał ich z kosztowności, a oni w nagrodę zrobili go swoim kierownikiem i do tego jest skarbnikiem syjonistów tych od rotschildów. Biorą od niego kasę. Ten gatunek idzie po trupach do celu i robi to chyba tylko po to by żyło się im lepiej.

Portret użytkownika inzynier magister

Dzięki za pana Mariana

Dzięki za pana Mariana Kowalskiego ! Szkoda że nie jest prezydentem albo szkoda że nie jest w sejmie z 20% innych narodowców ! To i by zmienili masońską konstytucję i odwołali ustawę 1066-6 o bratniej pomocy międzynarodówki iluminackiej i by głośno mówili z mównicy o zdradzie naszego umęczonego i ukochanego Narodu Polskiego ! Nadzieja w Jezusie Chrystuse który powiedział św. Faustynie tak "„Polskę szczególnie umiłowałem, a jeżeli posłuszna będzie woli Mojej, wywyższę ją w potędze i świętości. Z niej wyjdzie iskra, która przygotuje świat na ostateczne przyjście Moje. (Dzienniczek. 1732).

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika MiamiVibe

To kto w końcu jest tym ,

To kto w końcu jest tym ,,patronem" Polski ?? Maryja, Andrzej, a może Janusz ?? Niech się skończy w końcu ten katolicki koszmar... to przez ten ten zasrany chrzest w 966r. została odrzucona cała Słowiańska kultura i dziedzictwo, na rzecz tworu zwanym doktryną rzymsko-katolicką...

------------------------

Wszystkie konwenanse, savoir-vivre i nonszalancki bon ton służą do sterowania społeczeństwem, by biło się o pozycje generowane przez najwyższe warstwy. To tylko potyczki o ładną obrożę i łańcuch.

Portret użytkownika Mojeimię44

Magister masz prawo miec

Magister masz prawo miec swoja opinie. Masz prawo je tu wyglaszac. To wolne media. Jak ktos ci ubliza to robi to dlatego, ze nie potrafi wymyslec nic lepszego albo nie ma nic ciekawego do powiedzenia. Zazwyczaj jest to to drugie. Trzymaj sie i pisz co uwazasz a takich tam leszczy zlewaj cieplym moczem.

Strony

Skomentuj