Zamach terrorystyczny w Niemczech - islamista zaatakował pasażerów pociągu

Kategorie: 

Źródło: twitter

Ubogacenie kulturowe, którego tak pragnie europejska lewica, znowu dało o sobie znać. Zaledwie w kilka dni po "ubogaceniu" w Nicei, znowu mamy do czynienia z islamskim terrorem w Europie. Tym razem do zajść doszło w okolicy Wurzburga w Niemczech.

Napastnik wyposażony w siekierę oraz nóż wszedł do pociągu i zaczął atakować pasażerów. Wedlug roznych doniesień, rannych zostało około 20 osób w tym kilka znajduje się nadal w stanie krytycznym. Zamachowiec wysiadł na następnej stacji i tam zaatakował policjantów, którzy w rezultacie go zastrzelili.

Niemieckie media długo nie informowały o narodowości atakującego mężczyzny, ale w końcu informacja ta przebiła się do mediów. Oczywiście za zamach odpowiada uchodźca z Afganistanu, który twierdził, że ma 17 lat. Trudno to jednak uznać za pewne, ponieważ najeżdzający Europę islamiści często kłamią na temat swojego wieku, ujmując sobie lat, zakładając lepsze traktowanie jako małoletnich.

Uchodźcy dobrze o tym wiedzą, że nasz kodeks karny inaczej klasyfikuje przestępstwa dorosłych, a inaczej małoletnich. Gdy ktoś podaje przy rejestracji nieprawdziwe dane na temat pochodzenia i wieku, można założyć, że ma w planach popełnianie przestępstw, czy to seksualnych czy po prostu morderstw popełnianych na nas - niewiernych.

 

To co obserwujemy obecnie na zachodzie Europy jest niestety procesem nieuchronnym. Nazywa się to "irakizacją", na wspomnienie tego co z Irakiem uczynili "wyzwalający" go z władzy tyrana Amerykanie. Objawia się to tym, że zamachy występują na takim terenie tak często, że mimo, iż są bardzo krwawe stają się codziennością. Tak wyglądają obecnie ulice Bagdadu, Damaszku, ale i Paryża oraz innych francuskich i niemieckich miast, a to dopiero początek i chyba, każdy to widzi, że to dopiero początek rozlewu krwi, który zaplanowało rządzące nami eurolewactwo. 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (6 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Sprawdźcie

"Trzecia Wojna Światowa musi

"Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.

W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.

Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie." (http://www.threeworldwars.com/albert-pike2.htm EN)

Dwie wojny światowe odbyły się wedle tego planu, trzecia też podąża tą drogą.

Wszystkie punkty tego planu się na naszych oczach realizują. III wojna światowa to nie wojna armii - to wojna mniejszości narodowych z większościami a te "konflikty NATO-ROSJA" to może być medialne odwracanie uwagi. Do Polski wysyła się ukraińców (zapewne szczególnie banderowców). Przecież oni już jawnie chcą Przemyśla i innych ziem Polski.

Ktoś się zaśmieje - powie, że to nie możliwe. Niestety uchodźców na zachodzie też się nikt nie spodziewał. Aneksja Krymu z dnia na dzień, próba zamachu stanu w Turcji z dnia na dzień. Gospodarka również upada. Ludzie się pogubili, zgłupieli - niektórzy teraz latają z komórką za pokemonami, które są tylko w świecie wirtualnym....Pomyślcie o tym.

Skomentuj