Papież Franciszek powiedział, że nie można identyfikować islamu z terroryzmem

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Jak oświadczył papież Franciszek, islam nie może być identyfikowany z terroryzmem. Stwierdził, że głównymi przyczynami terroryzmu są rzekomo niesprawiedliwości społeczne i bałwochwalcze podejście do pieniędzy.

 

Przemawiając na pokładzie samolotu, którym leciał do Rzymu, po pięciu dniach pobytu w Polsce, powiedział że identyfikowanie islamu z terroryzmem jest czymś nie w porządku, ani nie jest to prawdą. Nawiązując do morderstwa 85-letniego katolickiego księdza we Francji dodał, że nie lubi mówić o przemocy islamskiej, ponieważ każdego dnia, widzi przemoc we Włoszech – "ktoś zabija swoją dziewczynę, ktoś zabija teściową. Robią to ochrzczeni katolicy”.

 

Z jego wypowiedzi można więc wywnioskować, że setki islamskich ataków terrorystycznych od 9/11 zostały rzekomo spowodowane przez pieniądze, a nie islamską agresję, ekspansję i wrogość wobec naszego świata. Porównywanie zwykłych bandytów, morderców czy złodziei z terrorystami, którzy giną w samobójczych zamachach z „Allahu akbar” na ustach, jest dość zaskakujące.

 

Zresztą nie jest to pierwsza dziwna wypowiedź Franciszka. Papież jest zwolennikiem przyjmowania do swoich domów tzw. uchodźców, wśród których jest wielu islamskich terrorystów. Stanowią oni poważne zagrożenie dla życia ludzi w Europie, lecz zagrożenie to jest bagatelizowane zarówno przez media, jak i samego papieża Franciszka.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Viking

I w sumie papież miał rację.

I w sumie papież miał rację. Nie każdy muslim to terrorysta, ale każdy terrorysta to muslim.
Natomiast inny gatunek terrorystów, taki w białych kołnieżykach i garniturach nie wiem jak zakwalifikować... W ich pryzpadku sprawa nie jest taka ocyzwista.

Portret użytkownika Alien1974

Są tylko dwa sposoby zawsze

Są tylko dwa sposoby na rozwiązanie tego problemu. Franciszek jako papież ma władzę absolutną w Kościele Kat...olickim i może zrobić dwie rzeczy (bo to ostatni papież, wcześniej były 3 wyjścia z tej sytuacji, dziś 2, a za 2 lata już tylko jedno), które i tak jedno z nich  musi się zdarzyć. 1. rozwiązanie - Franciszek rozwiązuje Kościół Kat..olicki. 2. rozwiązanie - ginie razem z nim. 

Głosuj za
13

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika Szkoda

Szoda ze papieżem jest taki

Szoda ze papieżem jest taki głąb, który głosi herezje....mam wogole wrazenie ze on jest muslimem, zwrocimy uwage ze w tym tylko krotkim tekscie porownał chrzesijan do morderców a muslimów odgradza od zamachów, tak wiec czyim on jest przedstawicielem? Nie od dzis wiadomo, że obecny człowiek w białej pelerynie zwanym papieżem to po prostu psychopata i antychrzecijańska postać. Słuchać jego słów to tak jakby słuchać samego diabła....

Portret użytkownika husarz

Watykan na czele z papieżem

Watykan na czele z papieżem to przeciwieństwo wiary w Boga i zawartych prawd w biblii. Kto choć trochę czytał nowy testament zauważy, że to co prezentuje Watykan to naśmiewanie się z Boga i sensu istnienia Jezusa. Mógłbym podać ze kilkadziesiąt przykładów choćby nazywanie papieża "Ojcem Świętym " "Nikogo na ziemi nie nazywajcie waszym ojcem, jeden bowiem jest Ojciec wasz, Ten w niebie", obrazy, rzeźby, posągi , krzyże z postaciami niby Jezusa, ikony Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią! 5 Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia względem tych, którzy Mnie nienawidzą. Nię będziesz tworzył rzeźb ani obrazów na obraz Boga swego, jest to ohydą w oczach Pana. " Nie mówie już o zasiadaniach w pierwszych rzędach, to że papieża wita się jak Jezusa zstępujacego z nieba ludzie płacza i mdleja na jego widok..chore. Nie mówie o złocie  i bilionach euro w bankach Watykanskich kiedy 4 km dalej narkomani czy bezdomni na dworcu zdychaja z pragnienia czy głodu. Nie mówie o tym, że kapłan powinien mieć żonę aby nie kusiły go pożądliwosci ciała (patrz pastor). Nie mówie już o bogatych szatach czy tronach, wywższaniu kapłanow, modlenia sie do "patronów i świetych" kiedy jest tylko jedno imie które może sie za Toba wstawic i Cie zbawic- Jezus. KK to mafia i twór Jezuitów, Lucyferan stworzony nadzorować globalną politykę, przypomne że to Watykan dał błogoslawienstwo Hitlerowi na mordowanie żydów i rozpoczecie wojny Wink Ktoś kiedyś powiedział, że Watykan to najdoskonalsza rzecz jaką stworzył Szatan na ziemi tuż po Islamie. Papież to jeden z wielu fałszywych proroków podajacych się za sługe Bożego, który wielu wiedzie ze sobą w otchłań.

AMOR PATRIAE NOSTRA LEX

Strony

Skomentuj