Korea Północna chce w ciągu 10 lat umieścić swoją flagę na Księżycu

Kategorie: 

Źródło: Internet

Korea Północna ujawniła bardzo ambitne plany. Kraj chce stać się nie tylko mocarstwem atomowym, ale także potęgą kosmiczną. Rozwój technologii kosmicznej ma umożliwić Korei Północonej dotarcie na Księżyc w ciągu jednej dekady.

 

Mimo międzynarodowych sankcji zachodni eksperci uważają, że Korea Północna faktycznie jest w stanie tego dokonać. Mało tego - dyrektor Północnokoreańskiej Agencji Kosmicznej NADA, Hyon Kwang Il, zapowiedział wystrzelenie kolejnych satelit na orbitę okołoziemską. Dodał, że naukowcy z Korei Północnej podbiją kosmos, mimo działań USA, którym zależy na ograniczeniu rozwoju ich technologii.

 

Państwo Kim Dzong Una posiada obecnie na orbicie dwie satelity - KMS-3-2 i KMS-4. Sankcje nałożone przez ONZ, USA i inne kraje nie są najwyraźniej przeszkodą, której nie udałoby się pokonać. Specjaliści uważają, że w najbliższym czasie Korea Północna nie osiągnie zbyt wiele, ale z biegiem czasu możemy spodziewać się wszystkiego.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll
Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

------------------------

Wszystkie konwenanse, savoir-vivre i nonszalancki bon ton służą do sterowania społeczeństwem, by biło się o pozycje generowane przez najwyższe warstwy. To tylko potyczki o ładną obrożę i łańcuch.

Portret użytkownika Mojeimię44

No i prosze. Jednak da sie

No i prosze. Jednak da sie bez hegemoni stanow zjednoczonych osiagac postep technologiczny. Czytalem swego czasu na temat korei polnocnej felietony osob z Polski, ktore tam byly i co ciekawego. Wszystkie one twierdzily, ze to co podaja media na temat tego malego kraju to bzdury. Najbardziej zenujacym klamstwem masmediow (masonskich mediow) jest ten glod w korei polnocnej. Zadna z osob bedacych tam glodu nie widziala a ulice podobno sa bardzo czyste i zadbane. Wiec wiekszosc tego co pokazuje nam nasza telewizja to bzdury. To samo przeciez mowiono na zachodzie o Polsce za czasow komunizmu. Takie same kity sprzedaje sie nam teraz o Rosji. Chwila. Czy to nie jest tak, ze u szatanow mamy najwiekszy odestek bezdomnych, ktorych jest okolo 50 mln? Czy to nie jest tak, ze wsrod krajow rozwinietych to u szatanow jest najwiekszy odsetek analfabetyzmu? Czy to nie jest tak, ze to szatany sa najbardziej agresywnym krajem na swiecie? Jest tak i to wszystko w pieknej demokracji. Czy Polska moze stanowic o sobie sama? Pewnie, ze moze wystarcza tylko checi. 

Portret użytkownika XaX

Tylko wiesz, większość

Tylko wiesz, większość odwiedzanych miast które mogą swobodnie zwiedzać ludzie jest specjalnie przygotowane pod publikę żeby pokazać jakim to super krajem jest korea  to czyste propagandowe zagranie, choć propaganda K.Północnej blednie w porównaniu do tego co na codzień serwują nam mass media. Wystarczy spojrzeć na to jak pokazują Polskę obecnie na zachodzie, wręcz jako reżim równy Korei Północnej.... Co nie zmienia faktu że jeden niezaprzeczalny plus jaka ma korea to samowystarczalność, nie jest uzależniona od łaski lub nie łaski zachodu tak jak większość współczesnego świata.

Skomentuj