Papież Franciszek nadal namawia do przyjmowania islamistów

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Pełniący obowiązki papieża argentyński jezuita Jorge Bergoglio, używający pseudonimu "Franciszek" przyjechał do Polski na katolicki festiwal zwany Światowymi Dniami Młodzieży. W przemówieniu powitalnym nie odniósł się oczywiście do prześladowań chrześcijan przez muzułmanów, tylko zaznaczył, że trzeba przyjmować uchodźców.

 

Aż trudno uwierzyć, że trwająca w Europie czarna seria islamskiego terroru nie wywołała refleksji u Franciszka. Nawet poderżnięcie gardła księdzu w trakcie mszy świętej nie spowodowało, aby pełniący obowiązki papieża otrzeźwiał i ocenił prawidłowo sytuację w jakiej znalazła się Europa. A jest to ewidentna wojna religijna, w której spirala śmierci niewinnych dopiero się rozkręca.

„Potrzebna jest gotowość przyjęcia ludzi uciekających od wojen i głodu. Solidarność z osobami pozbawionymi swoich praw podstawowych, w tym do swobodnego i bezpiecznego wyznawania swojej wiary” – powiedział Franciszek podczas wystąpienia w Krakowie.

Wszystko to bardzo ładnie brzmi w ustach tego lewicowego papieża, ale łatwo się mówi, a dużo trudniej to robi. Podstawowym problemem jest odróżnienie tego kto jest potrzebującym pomocy uciekinierem z terenu wojny, kto jest leniem liczącym na darmowe pieniądze, a kto po prostu żołnierzem ISIS. Jak słusznie zauważył poseł Robert Winnicki, "Pasterze nie powinni prowadzić swoich owiec na rzeź."

Ostatnie wydarzenia wskazują na to, że w tej inwazji dominują młodzi islamiści oczekujący zasiłków. Część z nich przybywa do Europy tylko po to, aby aby wywoływać strach, poprzez bestialskie ataki na cywilów. Łatwo zatem mówi się aby wpuścić wszystkich, ale potem, gdy każdego dnia giną przez to ludzie okazuje się, że bezpieczeństwo obcych dla decydentów w Europie jest więcej warte niż bezpieczeństwo ich obywateli.

Oczywiście lewicowe media jak zwykle, z zachwytem przyjmują to, co mówi Bergoglio. Potem chętnie chłostają jego opiniami chrześcijan wskazując, że nie słuchają swojego papieża. Co ciekawe te same środowiska polityczne walczą zaciekle o rozdział kościoła od państwa i o nie wtrącanie się hierarchów do polityki. Tym razem jednak okazuje się, że dla lewaków, wykonywanie wytycznych Watykanu przez władze naszego kraju jest czymś nie tylko dopuszczalnym, ale też bardzo pożądanym.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.3 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Akamai

Jezuita Bergolgio zalecił by

Jezuita Bergoglio zalecił by każda parafia przyjęła choćby jedną rodzinę muzułmanów. A ile osób liczy taka rodzina ? Średno dziesięciu wyznawców Islamu. A ile mamy parafii w Polsce ? Prawie tysiąc. To ilu muzułmanów zalecił przyjąć "Ojciec Święty" ? Wychodzi na to, że dziesięć tysięcy !

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika w dupe jeżża

Jestem normalną dziewczyną

Jestem normalną dziewczyną pozbawiona infekcji kościelno-genderowej, patrząc na paieża w mojej głowie widzę obraz cichociemnego pedofila z uśmiechem szatana i te ząbki i ta podnietka na twarzy widać jaki podniecony zboczeniec.
 

Portret użytkownika zizu

To co dzieje się obecnie w

To co dzieje się obecnie w Europie odnośnie napływu muzułmanów jest planem chorych elit. Celem jest całkowite wyniszczenie białej populacji poprzez wymieszanie się i stworzenie bezrozumnej masy ludzkiej pozbawionej własnych wartości religijnych i tożsamości narodowej. Elity doskonale zdają sobie sprawę że taką Europę będzie łatwiej trzymać na smyczy i mieć nad nią pełną kontrolę polityczną. Watykan tak naprawdę niema nic w spólnego z biblijnym chrześcijaństwem od zawsze mieli znim problem, w średniowieczu wymordował miliony o czym każdy z nas wie. On chce mieć pełną kontrolę religijną, zepewne marzy mu śię ślepo posłuszna cała rzesza wiernych wypinające własne zady do nieba i waląca czołem w beton której będzie można narzucić akceptowalne dla niej nowe doktryny. Watykan to biblijna nierządnica, dlatego imam Franio jako szanujący się sutener musi odpowiednio zadbać o swój dom publiczny.

Portret użytkownika Mojeimię44

Mam do was wielka prozbe.

Mam do was wielka prozbe. Powiedzmy sobie szczerze w zyciu roznie bywa. Obiecac bym chcial wam, ze nigdy was nie opuszcze archekraci i anioly. wiem, ze duzo ludzi potrzebuje nadzieji i bedzie ich coraz wiecej. Potrzebujecie zwolnionego tempa ( slow motion) i fantazji prawie tak realnej jak ten swiat. Gdyby mnie nie bylo walczcie wciaz o archekracje. Mozecie byc troszeczke blizej nieba jesli tylko chcecie. Archekracja to droga, ktora musicie podazyc by byc blizej i zeby to wasze pokolenie bylo pierwsze w 4 wymiarze. Sluchajcie aniolow. Rozpoznacie ich wsrod demonow. Nie chce mowic wam zegnajcie i nie chce zeby to byl koniec tym bardziej, ze nie poczuliscie jeszcze raju. Jednak roznie bywa. czasami zabraknie milosci, wiary, poswiecenia. Sluchajcie madrego drzewa zycia niech ono bedzie waszym drogowskazem gdyby mnie zabraklo. Znajdziecie je w sercu. Jestem pewien, ze anioly 44 sie wami zaopiekuja. Gdy uslyszycie glos w swojej glowie. Glos piekny jak wiolonczela, donosny jak traba i realny jakby ktos stal obok  wiedzcie, ze to aniol archekracji. Anioly pojawiaja sie tylko na chwile i napewno nie wyrzadza wam krzywdy a skieruja na dobra drogie. To demony powoduja paranoje. Aniola rozpoznacie. nie bedziecie sie go bali a on was nie wystraszy. Wiedzcie, ze apokalipsa sie rozpoczela. Teraz trzeba z wody powyciagac topielcow. Im wiecej ich wyciagniecie tym szybciej dojdziecie do drzwi ktore byly przed wami zamkniete na tysiace lat. Ja walcze i bede walczyl. Sam jednak nie dam rady a tym bardziej, ze mam tylko same problemy przez to. Szkoda slow. Niech celem bedzie dom niebieskiego oka opacznosci a droga archekracja. Uwierzcie! Postawcie stope na tej drodze. Zrobcie pierwszy krok. Sluchajcie duzo muzyki i slow zawartych w niej. Bedziecie wiedziec, ze proroctwa sie wypelniaja. Do nastepnego.

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Strony

Skomentuj