Szok i oburzenie spowodowane zachowaniem George'a W. Busha na pogrzebie zamordowanych policjantów

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Wielki skandal wybuchł w Ameryce. George W. Bush zszokował opinie publiczną swoim zachowaniem na pogrzebie zamordowanych kilka dni temu policjantów. Ex prezydent zatańczył podczas ceremonii żałobnej w Dallas, trzymając za rękę swoją żonę Laurę i Michelle Obamę.

 

 

Pierwsza dama Ameryki po raz pierwszy była wyraźnie zakłopotana, a następnie zaczęła się uśmiechać. W rezultacie, uśmiechnął się nawet sam Obama, który stał obok z powagą. 

 

Zachowanie Busha jest obecnie aktywnie krytykowane w mediach społecznościowych. Ludzie uważają, że było ono po prostu niewłaściwe.
 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika janwid

# 0013 - 1190

# 0013 - 1190
...Marihuana...
Marihuana
To s'rodek znieczula,jacy,
Kto'ry powoduje z'e sie, s'miejemy
Nawet wtedy gdy bliskich grzebiemy.

Grzebiemy dlatego bo brali znieczulenie
By pracowac' w s'wia,tek pia,tek i niedziele,.

Autor Janwid.Rochester, 29/2015

///

Portret użytkownika Herr Lawina

Przeczytajcie sobie tekst

Przeczytajcie sobie tekst piosenki "Glory, glory hallejah", to może zrozumiecie tego jebla, a nie będziecie się unosić w świętym wzburzeniu. To nie leciał jakiś k#rwa szopenowski, czy heidlowski nokturn, tylko optymistyczna pieśń, przy której na ogół nie stoi się jak p!żdy wołowe ze spuszczonymi łbami. Organizatorzy zaj#bal!, bo mogli coś puścić stonowanego, a nie amerykańską, wiejską pieśń biesiadną... 

Strony

Skomentuj