Decyzje ogłoszone na szczycie NATO w Warszawie sprowadzą na nas niebezpieczeństwo

Kategorie: 

Źródło: 123.rf

Odbywający się właśnie w Warszawie największy w historii Szczyt NATO, został przedstawiony w polskich mediach jako wydarzenie na miarę zjazdu gnieźnieńskiego. Propaganda zapewnia, że obecność obcych wojsk na terytorium Rzeczpospolitej (kłania się ustawa 1066) to gwarancja naszej niepodległości i suwerenności i o dziwo większość Polaków w to wierzy.

Swoją drogą to zadziwiający chichot historii, że w 60 lat po ustanowieniu Układu Warszawskiego, znowu mamy spotkanie w tym samym miejscu, ale tym razem zorganizowane przez prężący muskuły Sojusz Północnoatlantycki.

 

Niestety władze naszego kraju obrały kurs najbardziej niebezpieczny z możliwych. Drażnimy Rosję i odtwarzamy stare sojusze, które skończyły się katastrofą we wrześniu 1939 roku. Doprawdy trudno zrozumieć na jakiej podstawie Polacy zakładają obecnie, że tym razem Anglosasi nie rzucą nas na pożarcie jak zwykli to czynić, tylko nas obronią.

 

Tym bardziej dziwią buńczuczne i po prostu głupie wypowiedzi polityków partii rządzącej. Zwłaszcza teraz moment do drażnienia Rosji jest nieszczególnie dobry, ponieważ gospodarczo wiedzie się w tym kraju coraz gorzej i wojna może być sposobem na odwrócenie od tego uwagi i scalenie społeczeństwa. Dlatego czynienie z siebie wroga i celu ataku na własne życzenie i to względem atomowego mocarstwa, jest działaniem samobójczym.

Amerykanie już otworzyli front wojny z Rosją na wschodzie Ukrainy więc doprawdy trudno zrozumieć dlaczego widząc jej skutki, rusofobi u władzy prą do tego, abyśmy również ginęli w bezsensownej wojence wymyślonej daleko za oceanem. Polskie media zdają się tego zupełnie nie zauważać, a propaganda skupia się na zachwytach nad perspektywą stacjonowania na terenie naszego kraju obcych wojsk, głównie amerykańskich. Ale tych kilka tysięcy żołnierzy nie robi oczywiście Rosjanom żadnej różnicy, za to daje pretekst do działań w formie retorsji, bo jest dowodem, że NATO faktycznie przesuwa się coraz bardziej na wschód.

 

Na dodatek uwikłanie naszego kraju w potencjalnie katastrofalny konflikt zbrojny nazywane jest otwarcie przełomem w dbaniu o bezpieczeństwo Polski! Nazwijmy sprawy po imieniu. Obecność amerykańskich instalacji i wojsk nie oznacza naszej niepodległości ani bezpieczeństwa tylko coś zupełnie odwrotnego. I to bardzo smutne, że ledwie po dwóch dekadach od czasu gdy pozbyliśmy się bratnich wojsk ze wschodu, tak ochoczo przyjmujemy kolejnych okupantów, powtarzając sobie, że to dla naszego dobra.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.9 (8 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika SBL_R322

Dziś wyczytałem że Putin

Dziś wyczytałem że Putin odwołał spotkania w tym tygodniu, i nie był obecny publicznie i w mediach już tydzień. Bo według mnie siedzi wygodnie w fotelu w swojej fortecy, popija koniaczek lub inną wódeczkę z najbliższymi i na żywo LIVE STREAM ogląda transmisję ze szczelnie zamkniętego "Szczytu dna NATO". Biggrin

Portret użytkownika ACHILES

PRZY TYM szczytowaniu nato

PRZY TYM szczytowaniu nato nasujają się następujące pytania :

1. Od kiedy przestaliśmy być WOLNYM, NIEZALEŻNYM I SUWERENNYM ?, Bo to, że nie jesteśmy WOLNI OD DAWIEN DAWNA, chyba wszyscy tu bywający i pisujący, doskonale rozumieją I WIEDZĄ . 

2. Komu tak naprawdę te poddaństwo swemu panu zza oceanu zawdzięczamy?, ( osobiście obstawiam wszystkich sprzedawczyków donoszących wzajemnie na siebie, do kogo się tylko dawało i daje, czyli EKIPIE POSTSOLIDARNOŚCIOWEJ ).

3. Co i ile te wszystkie ekipy dostają w zamian, za zdradę Swego Kraju i jego Obywateli ( Miller za więzienia w Kiejkutach, to chociaż brał jakieś dolary w kartonach po butach i telewizorach, a reszta co takiego dostaje, od swych protektorów )?.

4.Jak dotkliwa, lub nawet straszna będzie odpowiedź Rosji i Rosjan, za to dzisiejsze przyklepanie ich z każdej możliwej strony OSACZENIE, przed atakiem, na nich, który to już chyba, nie ulega wątpliwości, że jest planowany i szykowany. 

5. Czy Polacy się wreszcie opamiętają i z tego ZŁEGO snu i letargu przebudzą, dostrzegając, jeszcze przed możliwą " WIELKĄ KUKĄ ", jak perfidnie byli i są OKŁAMYWANI, PRZEZ SWYCH REPREZENTANTÓW POLITYCZNY I ICH środki masowego MASS OGŁUPIANIA, brzmiących jedynie Polskojęzyczne, bo z Polskością, nie mającą nic wspólnego? 

6. Czy w obecnych czasach jest możliwe odzyskanie Państwowości i pełnej suwerenności Naszej Ojczyzny, ( pytanie o tyle zasadnie w obliczu dzisiejszych słów wypowiedzianych przez Ministra MONu, p. Macierewicza, który podczas swego wystąpienia też powiedział iż, cytuję z pamięci :

" W OBECNYM CZASIE I NAJBLIŻSZYM, NIE MA I NIE BĘDZIE SIŁY POLITYCZNEJ, KTÓRA BY ZAGROZIĆ MIAŁA MOŻLIWOŚCI ZMIANY OBECNEJ WŁADZY I DROGI PRZEZ NIĄ OBRANEJ "?

7. Co zostanie na tym szczytowaniu jeszcze potajemnie zaplanowane?, bo to, że będą takie ustalenia, to chyba nikt nie wątpi, biorąc pod uwagę, że po każdym tego typu spotykaniu się, samozwańczych " panów świata ", wybuchała, jakaś nowa WOJNA, gdzieś w jakimś Kraju, na Świecie. 

8. Co za przykazy zostaną rozdysponowane względem niby Naszej obecnej Władzy w stosunku, do Naszego banderowskiego sąsiada, ile mamy jeszcze przeznaczyć funduszy Polskiego Podatnika, czy ilu mamy wysłać tam do walk z Powstańcami na Donbasie dzielnych Polskich Żołnierzy za co w zamian otrzymamy, jak dotychczas KŁAMSTWO O RZEZI NA KRESACH, POBICIA NASZYCH RODAKÓW, co ma miejsce obecnie na granicy po stronie Naszego banderowskiego sąsiada i jawną próbę wywoływania niepokojów społecznych w Przemyślu ( a to dopiero próbowanie jak daleko i na ile mogą sobie jeszcze pozwolić, bez rezania ).

9. Czy ci wszyscy obecni i poprzedni zaprzedani niby Nasi Politycy, zdają sobie sprawę, że za jakiś czas i bez WOJNY, mogą być zmienione wytyczne w Polityce światowej, a wówczas przyjdzie im zapłacić, za to dzisiejsze podżeganie, do wojowania z Rosjanami, krycie banderowskich rzezi, na wschodzie upadliny, w wyniku czego swoje życie już straciło DZIESIĄTKI TYSIĘCY CYWILÓW, W TYM I DZIECI. Pytanie to jest o tyle istotne, że SĄD w W. Brytanii, już stwierdził, że napad w 2003 ROKU, NA IRAK, był bezprawny, szkodliwy i gwałcący PRAWO MIĘDZYNARODOWE. Jako ciekawostkę tylko w tym punkcie dodam, że oficjalnie w tym najeździe jako Państwa brały udział, tylko 4 KRAJE, czyli : USA, W.BRYTANIA, AUSTRALIA I POLSKA NASZA.  

Czy ci politykierzy zdają sobie sprawę, że może nastać taki czas, na świecie, że jakieś nowe gremium ŚWIATOWE uzna dnia któregoś, że ta WOJNA była nielegalna w pełni bezprawna i nieuzasadniona niczym, w związku z czym Kraje, które brały udział w najechaniu IRAKU, winne są wypłaty odszkodowań dla tego Kraju, które to już dzisiaj można śmiało liczyć w BILIONACH $ i gdyby tak się stać miało, to jak i skąd Nasz Kraj będzie miał wziąć KASĘ, na spłatę swojej części tego HANIEBNEGO NIEGDYŚ CZYNU i czy wszyscy politycy, którzy wówczas to popierali i potem to kryli zechcą się zrzucić, na tą KARĘ, ze swoich kieszeni ? 

PRZEMINĄŁ : ALEKSANDER WIELKI, RZYM, NAPOLEON, HITLER I INNI WIELCY TEGO ŚWIATA, to i obecny hegemon i zła mocy kiedyś z pewnością przeminą I CO WTEDY i jak się zachowają wszyscy ci co zhańbili dobre Imię Naszego KRAJU, który do napaści, na IRAK, był Krajem, który się jedynie bronił, a nie ATAKOWAŁ INNYCH W ODLEGŁYCH KRAJACH LUDZI. 

10. Czy w obliczu tego wszystkiego o co powyżej pytam i co się obecnie wyprawia z Naszym Krajem, jest ktoś tu jeszcze, kto by zechciał mnie ponownie nazwać " RUSKIM TROLLEM " ? 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Obecnie rządzący mają

Obecnie rządzący mają priorytetowe zadanie od swoich Przewodników masońskich lóż amerykańskich:

Wywołać wojnę z Rosją, aby wszyscy młodzi Polacy zostali wyrżnięci, i obwołać Nową Polskę zwaną Wielkim Izraelem, która zawrze pokój...

 Otówrzcie oczy! Do tego to zmierza.!

Portret użytkownika kuba9131

Nie jestem zwolennikiem wojsk

Nie jestem zwolennikiem wojsk amerykańskich w Polsce ale dlaczego twierdzisz że NATO planuje napaść na Rosję. Wiem że Putin twierdzi że NATO planuje ich zaatakować bo chce mieć poparcie Rosjan i robi sobie wroga z krajów zachodnich. Tak właśnie działa propaganda rosyjska straszenia rzekomymi planami napaści NATO.

Portret użytkownika Taki

Czy ten Niepolski Rzad

Czy ten Niepolski Rzad zupelnie zdurnial???. Zamiast odbudowac Polska Armie Ci Idioci z Warszawy wzywaja Amerykanow i kogo tam jeszcze do pomocy,a zobaczcie co u nich w domu sie dzieje. Niedlugo wszyscy pojada do Ameryki wprowadzac u siebie porzadek a nas zostawia Samych jak do tej pory zawsze Robili. Niemiaszki juz po cichu przygotowuja teren pod swoja KONTROLE.,a Macierewicz widzi Wroga TYLKO na wschodzie??????? Polacy nie dajcie sie wciagnac w Zadna Wojenke, to jest TYLKO pretekst zeby Nasza mlodzierz Zgilela i zrobila miejsce pod Judeopolonie.!!!!!!!!!!!

Strony

Skomentuj