Sensacja w Austrii! Na skutek nieprawidłowości unieważniono wyniki wyborów prezydenckich

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Austriacka lewica bardzo się cieszyła z korespondencyjnego zwycięstwa swojego kandydata w wyborach prezydenckich. Po przeprowadzonej 22 maja drugiej turze, nieoczekiwanie wygrał przywódca austriackich Zielonych Alexander Van der Bellenem. Zdecydowały o tym rzekomo 30 863 głosy wysłane listownie.


Oficjalne wyniki wskazywały, że różnicą 50,3% do 49,7 % głosów wygrał lewicowy kandydat wspierany przez UE, mimo że bezpośrednio po zamknięciu lokali wyborczych wyraźnie prowadził kandydat Partii Wolności (FPOe), Norbert Hofer, z racji swych prawicowych poglądów nazywany "populistą".

 

Część społeczeństwa od początku traktowała ten werdykt wyborczy jako wątpliwy, a gdy zebrano wystarczająco dużo dowodów na nieprawidłowości, partia FPOe zgłosiła oficjalny protest, który rozstrzygał austriacki Trybunał Konstytucyjny. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że zdaniem Trybunału są podstawy do unieważnienia drugiej tury wyborów, która zostanie w związku z tym powtórzona. Miejscowi lewicowcy obawiają się, że po zapowiedzi wyjścia z Unii Europejskiej Wielkiej Brytanii, co jest konsekwencją brytyjskiego referendum secesyjnego, może to spowodować, że prezydentem zostanie jednak Hofer.

 

Jest to tym bardziej prawdopodobne, że społeczeństwa UE zobaczyły prawdziwe plany eurokratów z Brukseli, którzy otwarcie powiedzieli, że będą dążyć do stworzenia państwa z własną armią, sądownictwem i fiskusem. Dla małych państw członkowskich, takich jak Austria, oznacza to wielkie zagrożenie i na szczęście mimo wysiłków propagandy duża część społeczeństwa ma tego świadomość.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika xylotet

chyba też jestem prawicowym

chyba też jestem prawicowym populistą ,,,, a co za tym idzie neonasistą ,,,, rasistą ,,,, ksenofobem ,,, pewnie za niedługo dołączą  jeszcze do tego ,,, kanibalizm ,,,,, a tylko dlatego że dwa razy na niego głosowałwem ,,,, i zrobię to jeszcze raz ,,,, Dobra kończę ,,,, bo idę ,,, do konta ,,,, pokutować i wstydzić się za siebie ,,, ;-) 

Portret użytkownika Pacal

To w końcu wygrał jaki

To w końcu wygrał jaki prezydent: lewicowy czy "zielony"? Podobno lewica na zachodzie jest zielona jak do niedawna we wschodniej Europie, była czerwona, której pewne ostałości, są jeszcze w Azji. Tak ale może są tacy, którzy tego nei wiedzą! Dlatego zaznaczam. Pytam oczywiście retorycznie /i sarkastycznie/ Smile

Portret użytkownika inzynier magister

Żeby tylko PiS zrobił

Żeby tylko PiS zrobił prawdziwy trybunał a nie jakąś KODowską parodię demokracji sorosowej ! Teraz jest szansa bo UE się rozpada więc czas na Wielką i Chrześcijańską Polskę ! Nawet jeśli PiS robi ukłony w kierunku NWO z ich elektronicznym znakiem bestii to lepiej jak jest PiS niż folksdojcze co to nam chcą na siłę zafundować islamską rewolucję i niszczyć białą rasę chrześcijań ! Najwazniejsze to konsolidacja Obozu Narodowego w wyborach w 2019 roku i przejęcie władzy przez Polaków w sejmie i senacie ! Następnie uwłaszczenie rolników tak by mogli przejmować spółki rolnicze będace do tej pory w łapskach PLR III RP, robotników na zakładach pracy i ludzi na mieszkaniach i placach handlowych ! Polska dla Polaków a nie dla molocha lucyferian NWO !!!! T5rzeba też wspierać gdypy chcace intronizacji Chrystusa na Króla Polski tak by nas obronił przed złem lufyferycznych zboków NWO GMO !

Jest niebezpiecznie dlatego ważne by się modlić !!! NWO w opinii Alexa Jonsa i innych niezależnych chrześcijańskich Amerykanów planuje brudną bombę albo atak chemiczny rękami islamistów, potem nakazą walkę z terorystami i jednoczenie UE pod pozorem zagrożenia ! Z terorystami od NWO wszystko jest możliwe ! Skoro chcą zniszczyć cywilizację chrześcijan to są teorystami ! Lewacy zrobią wszystko by zniszczyć białych chrześcijan ! Teroryści lucyfera to banda wywrotowców ! Tym bardziej potrzebna jest modlitwa do Chrystusa Króla Polski !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika barpp

Wszystko się zgadza, tylko na

Wszystko się zgadza, tylko na BOGÓW, nie wiara watykańska, z jedenej okupacji na inną. Gdzie wolność człowieka do stanowienia o sobie samym. Chciałbym zjeść ser, mleko wipić zagryść miodem, jajko od kury karmiącej się sama, chleb bez ulepszaczy, aby z kg mięsa robili 1 kg wyrobów - a nie 3 kg (napchane wodą i syfel z mandelejewa). Dziękujemy Ci unio za wzrost alergrii (ten kto nie ma, to będzie mieć prędzej czy później), za bezdzietność, demencje wieku starszego, wysyp raka itp... Obudźmy się WŁADZA DLA NARODU -- na co nam poseł czy senator jak głosuje w imię wyszego dobra - tylko nie społecznego.

Portret użytkownika And

Nie czytajcie wypocin tego

Nie czytajcie wypocin tego człowieka i pseudoteologa. On potrzebuje pomocy psychologa a nawet księdza.

Ja nie czytam już i czuję się zdrowszy. Nie, nie lubię lewicy. Skrajnej prawicy też nie. Mam zdrowy rozsądek i to jest najcenniejsze niż przynależność do którejś z tych mafii. Wam radzę również uważać na wpisy tego typu.

Pozdrawiam

Portret użytkownika XaX

W ogóle wiesz co jest ciekawe

W ogóle wiesz co jest ciekawe? Że jak w referendum w sprawie wyjścia z UE Wielkiej Brytanii była różnica bodaj procenta czy tam 2ch to już chcieli powtarzać referendum bo zbyt małe różnice, ale tutaj gdzie nawet nie wynosiłą całego procenta różnica już im pasuje (pewnie dla tego ze ich koleś wygrał) ...

Skomentuj