Wojska Unii Europejskiej będą mogły siłą ulokować uchodźców w Polsce

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Powstanie Stanów Zjednoczonych Europy w miejsce Unii Europejskiej jest już pewne. Odejście Wielkiej Brytanii z UE zostało potraktowane jako zagrożenie któremu należy przeciwdziałać, ponieważ pozostałe kraje również zaczynają mówić o przeprowadzeniu własnego referendum a całej sytuacji przygląda się Władimir Putin. Rosja jest przecież uznawana jako rzekomo największe zagrożenie dla naszego bezpieczeństwa, dlatego Niemcy już planują jak zlikwidować poszczególne państwa narodowe, członków obecnej EU, i zbudować jedno wielkie superpaństwo.

 

 

Jeszcze przed brytyjskim referendum wspomniano coś o planach budowy jednej europejskiej armii. Podobno powstał już jakiś projekt ale oczywiście nie podano żadnych szczegółów. Zapowiedziano że plan zostanie ujawniony dopiero po głosowaniu aby przypadkiem nie wzrosła liczba zwolenników Brexitu. Trudno zresztą powiedzieć czy tego rzeczywiście chcieli ludzie, czy tak po prostu miało być - wiadomo przecież że nieważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy.

Fakty są jednak takie, że Wielka Brytania może wyjść z Unii Europejskiej a ta wielonarodowa organizacja, aby nie dopuścić do kolejnych "exitów", przekształci się w Stany Zjednoczone Europy przez co jej członkowie utracą status państwa. Polska, Niemcy czy Francja mogą zostać zrównane do poziomu stanu, niczym Teksas w USA. Zamiast Polaków, Belgów czy Austriaków będziemy mieć po prostu Europejczyków.

Powstanie armii Stanów Zjednoczonych Europy będzie niosło ze sobą wiele zagrożeń. Przede wszystkim USE (United States of Europe) będzie mogła pacyfikować dowolne powstania przeciwko rządowi i przywódcy całej Europy. Władze będą miały prawo rozwiązywać "problemy" i decydować o wszystkim co dzieje się od Europy Zachodniej po Europę Wschodnią. Skoro mówimy już o tych "problemach", europejskie wojska będą mogły wreszcie rozwiązać kwestię lokowania uchodźców w krajach/stanach, które tego nie chcą.

Unia Europejska groziła Polsce że może nas po prostu zmusić do przyjęcia imigrantów. Dawniej wydawało się to raczej mało prawdopodobne, mimo kontrowersyjnej ustawy 1066 która spełnia funkcję zaproszenia dla zagranicznych sił zbrojnych. Jednak teraz groźby te nabierają zupełnie innego znaczenia - nie dość że Stany Zjednoczone Europy pod przewodnictwem Niemiec zlikwidują Polskę jako państwo, to jeszcze będą mogły wysłać do naszego kraju wojsko i siłą ulokować tu tzw. uchodźców a jednocześnie zwalczać jakikolwiek bunt ze strony mieszkańców. Miejmy nadzieję że Polska nie zniknie znów z mapy świata, choć nasz kraj już znajduje się pod zaborami i dawno utracił niepodległość.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (6 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego WschoduKomentarze

Portret użytkownika Rodak

Z  przermówienia A.Merkel w

Z  przermówienia A.Merkel w Bundestagu jasno wyn ika, że dla Polski  nie będfzie miejsca w UE, jeżeli nie podda się  wymogom KE i UE, a więc trzeba sie przygotowac do obrony stanu posiadania Polski i jej polityki i nie wolno poddawać się  Niemcom.

Portret użytkownika inzynier magister

Moim zdaniem NWO wywoła jakąś

Moim zdaniem NWO wywoła jakąś wojnę europejska lub zamachy w UE albo jeszcze coś co zmusi panstwa do przymusowej konsolidacji i wprowadzenia porządku satanistow zwanym NWO ! Jedyną szansą i ratunkiem przed lucyferianami jest tylko i wyłącznie Jezus Chrystus oraz modlitwa różańcowa Maryi Dziewicy ! Trzeba się modlić i wspierać wszystkie grupy modlitewne, oraz organizaować marsze w intencji intronizacji Chrystusa na Króla Polski !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Taki

Chcialbym przypomniec Polakom

Chcialbym przypomniec Polakom ze nasz Kraj wcale nie jest taki biedny,To TYLKO ci co Rzadza wmawijaja Nam ze bieda, To jest ten problem, mamy Tyle bogactw Naturalnych ze inni TYLKO patrza z zazdroscia zeby Rozwalic ta Polske. Nie potrzebujemy ZADNEJ elektrowni Atomowej mamy Geotermie ktora mozemy ogrzac i zelektryfikowac Caly Kraj????!!!! Ludzie mamy Zloto,Miedz,Srebro a nawet Rude Ziemi Rzadkich o ktore sie wszyscy Zabijaja, Rolnicy sa w stanie wyprodukowac tyle zywnosci ze dla WSZYSTKICH starczy!!! TYLKO wypierdolic ta Zydoska Mafie i Upanstwowic na poczatek WSZYSTKIE wazne kierunki gospodarcze,TYLKO tyle i az Tyle.!!!

Portret użytkownika sdfsfdsdf

Soros pracuje dla Watykanu i

Soros pracuje dla Watykanu i katolickiej masonerii Opus Dei. UE to bedzie odtworzone Panstwo Koscielne.  Anglia wychodzi teraz i chca jej wyrwac PLN Irlandie i Szkocje, jak Polska zechce wyjsc z Unii to oderwa Slask i Pomorze zachodnie...
 

Portret użytkownika Mojeimię44

Taki czeka nas wybor. Dacie

Taki czeka nas wybor. Dacie sobie wszczepic chipa w imie demona racji (demokracji) i kapitalizmu ( bestii)? czy wybierzecie archaniolow racje (archekracje) i spoldzielnie spoleczne? Wszystko w waszych rekach. O archekracji slyszycie jako jedni z pierwszych wiec macie czas zeby sie z nia zapoznac i porownac do swiata ktory was otacza. Roznice sa przeogromne. Mozecie mi wierzyc ze zloty wiek archerow zacznie sie za niecale 30 lat. Czy doczekacie tego? Z chipem napewno do nacji archekratycznej nie wejdziecie. Szpiegow nie bedzie potrzeba. Mlodzi ludzie po 60 roku zycia to nie fantazja to zaczyna sie dziac na waszych oczach. Chcecie czy nie? Zrzuccie jazmo bestii i walczcie po stronie archekratow.

Portret użytkownika Janka

Dlaczego puszczasz reklame

Dlaczego puszczasz reklame tego filmu? Chodzi ci o to żeby był popularny i ludzie walili do kin jak w dym?! Przecież męzczyzna na końcu ostrzega przed nim. Nie ogladajcie tego! ten film niesie zgubę! Ludzie , którzy go obejrzą beda zahipnotyzowani i bezwolni. Juz był film , ktory bił rekordy popularności i pomomo tego po dwóch seriach znknął. Czy ktos słyszał żeby hit nie był

kontynuowany? "The ev

 

ent"  pomimo sukcesu dwóch serii nie doczekał się trzeciej. porównując wydarzenia z filmu z rzeczywistością mozna przypuszczać, że ten film byl ostrzeżeniem. natomiast film który reklamujesz jest zgubą.

Strony

Skomentuj