Wojska Unii Europejskiej będą mogły siłą ulokować uchodźców w Polsce

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Powstanie Stanów Zjednoczonych Europy w miejsce Unii Europejskiej jest już pewne. Odejście Wielkiej Brytanii z UE zostało potraktowane jako zagrożenie któremu należy przeciwdziałać, ponieważ pozostałe kraje również zaczynają mówić o przeprowadzeniu własnego referendum a całej sytuacji przygląda się Władimir Putin. Rosja jest przecież uznawana jako rzekomo największe zagrożenie dla naszego bezpieczeństwa, dlatego Niemcy już planują jak zlikwidować poszczególne państwa narodowe, członków obecnej EU, i zbudować jedno wielkie superpaństwo.

 

 

Jeszcze przed brytyjskim referendum wspomniano coś o planach budowy jednej europejskiej armii. Podobno powstał już jakiś projekt ale oczywiście nie podano żadnych szczegółów. Zapowiedziano że plan zostanie ujawniony dopiero po głosowaniu aby przypadkiem nie wzrosła liczba zwolenników Brexitu. Trudno zresztą powiedzieć czy tego rzeczywiście chcieli ludzie, czy tak po prostu miało być - wiadomo przecież że nieważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy.

Fakty są jednak takie, że Wielka Brytania może wyjść z Unii Europejskiej a ta wielonarodowa organizacja, aby nie dopuścić do kolejnych "exitów", przekształci się w Stany Zjednoczone Europy przez co jej członkowie utracą status państwa. Polska, Niemcy czy Francja mogą zostać zrównane do poziomu stanu, niczym Teksas w USA. Zamiast Polaków, Belgów czy Austriaków będziemy mieć po prostu Europejczyków.

Powstanie armii Stanów Zjednoczonych Europy będzie niosło ze sobą wiele zagrożeń. Przede wszystkim USE (United States of Europe) będzie mogła pacyfikować dowolne powstania przeciwko rządowi i przywódcy całej Europy. Władze będą miały prawo rozwiązywać "problemy" i decydować o wszystkim co dzieje się od Europy Zachodniej po Europę Wschodnią. Skoro mówimy już o tych "problemach", europejskie wojska będą mogły wreszcie rozwiązać kwestię lokowania uchodźców w krajach/stanach, które tego nie chcą.

Unia Europejska groziła Polsce że może nas po prostu zmusić do przyjęcia imigrantów. Dawniej wydawało się to raczej mało prawdopodobne, mimo kontrowersyjnej ustawy 1066 która spełnia funkcję zaproszenia dla zagranicznych sił zbrojnych. Jednak teraz groźby te nabierają zupełnie innego znaczenia - nie dość że Stany Zjednoczone Europy pod przewodnictwem Niemiec zlikwidują Polskę jako państwo, to jeszcze będą mogły wysłać do naszego kraju wojsko i siłą ulokować tu tzw. uchodźców a jednocześnie zwalczać jakikolwiek bunt ze strony mieszkańców. Miejmy nadzieję że Polska nie zniknie znów z mapy świata, choć nasz kraj już znajduje się pod zaborami i dawno utracił niepodległość.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (6 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Akamai

"To było bardzo jasne

"To było bardzo jasne przesłanie - mówił szef Rady Europejskiej Donald Tusk na konferencji prasowej po niespełna czterogodzinnej debacie w gronie 28 przywódców na temat konsekwencji brytyjskiego referendum, w którym większość opowiedziała się za opuszczeniem UE."

W obecnych realiach nie tylko politycy są kompletnymi idiotami ale i sprzedajni "dziennikarze". Wedlug tej informacji, zamieszczonej dziś na niemieckiej interii, już co najmniej 15 państw chce opuścić UE.

Brawo Jasiu !

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika J23

Po to jest ta armia

Po to jest ta armia eurokołchozu jak nie dostosujemy sie to albo płacimy albo w łebbbb.

 

 

Projektowane przepisy wdrażać będą do polskiego prawa przepisy unijne – kontrowersyjny art. 9 Ramowej Dyrektywy Wodnej (RDW), który stanowi, że wszyscy korzystający z wody, mają za to płacić.

 

- Jeżeli tego nie wprowadzimy, grożą nam ogromne kary ze strony UE, nawet 10 mld zł. Chcę podkreślić, że to rząd PO-PSL miał obowiązek wdrożenia tych przepisów na grunt prawa krajowego. Nie zrobił tego, a dzisiaj niektórzy posłowie PO cynicznie udają, że nie wiedzą, skąd opłaty - powiedział wiceminister.

Portret użytkownika U_P_Adlina

bujaj się trollu reżimowy na

bujaj się trollu reżimowy na tvn24, gdzie twoje miejsce!!.........Tam żyjecie w błogim przekonaniu idioty, że hujnia gejropejska to najlepsze, co was spotkało!!.......Jedź więc do niemiec i poszukaj sobie jakiegoś fajnego afgańczyka do towarzystwa!!

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika John Moll

No tak, to są pierdoły.

No tak, to są pierdoły. Kiedyś Polska straciła niepodległość i całkowicie zniknęła z Europy przez Rosję, Prusy i Austrię. II wojna światowa - pierwsze co Niemcy zrobili to napadli na Polskę i zniszczyli nasz kraj. Minęło kilkadziesiąt lat i teraz mamy bezgranicznie ufać Niemcom?? Z jakiej racji?? Niemcy realizują właśnie projekt budowy IV Rzeszy, tym razem uda im się bo ludziom nie chce się już buntować a rządy są jakie są, PIS=PO więc czego oczekiwać. Polska straciła niepodległość, niezależność, jest pod zaborami UE a teraz znowu może zniknąć z map świata.

Teraz wszystko co antyunijne i nacjonalistyczne to prorosyjskie. Idźcie się leczyć.

Portret użytkownika 33 stopień aktywacja podróżnik

dane z pergaminu, które

dane z pergaminu, które sprawdzają się od około 10 ciu lat śmiało pozwalają mi stwierdzić, iż przed nami kataklizmy oraz nuklearna wojna - w aktualnym momencie owej treści, jest przybycie czarnych najeźdźców co ma zaskutkować rozpieprzeniem chrześcijan.

Portret użytkownika fix

To nie tak. Niemcy obecnie

To nie tak. Niemcy obecnie odzyskuja swoje domy szczegolnie na slasku, bo stac ich na dobrych prawnikow a i polska nie zadbała zawczasu o to by do tego nie dochodziło. Nie sadze, ze na siłę kogos dadza nam. Raczej sie dogadaja finansowo jesli juz. Narazie sama wielka brytania nie wie czym bedzie o ile dojdzie do tego fiz. Brexit.nie straszmy ludzi niepotrzebnie. Wszystko sie okaze gdy bedzie papier i potwierdzenie tego faktu przez rzad oficjalnie. Polska sobie poradzi jesli rzad sie nie sprzeda za srebrniki oszustow. Unia jest dobra jesli bedzie wspierac swoich obywateli i nie bedzie zabierac wolnosci. bardziej obawiam sie destabilizacji w turcji. Jesli tam bedzie coraz gorzej pojdzie to na cala europe.

Portret użytkownika zaduma

Należy szybko rozprowadzić tę

Należy szybko rozprowadzić tę cenną informację na Fujzbuku, niech potencjalni przybysze wiedzą, co ich czeka. Najwyżej  zgrzybiała Ojropa nie dostanie taniej siły roboczej i, odmładzającego, zastrzyku świeżej krwi afrykańskiej a my wszyscy unikniemy zemsty oszukanych przychodźców [ miały być ojro od Allacha a są suche kartofle ].

Portret użytkownika Teterete

Tusk coś tam pitolił, że

Tusk coś tam pitolił, że niedopuszczalnym jest porównywanie Unii z III Rzeszą i planami Hitlera. Ten kolaborant, mistrz kłamstwa i kombinatorstwa pomylił się bardzo. Zresztą wyznaje zasadę, że nie gryzie się ręki, która go karmi, a karmi go tak, że jest gotów na wszystko. Ja bym tak nie panikował, że już, za chwilę będziemy mieli zjednoczone cesarstwo niemieckie...powoli.Gdyby rządziło PO to już kolesie byliby pierwsi w zaklepywaniu sobie stanowisk w nowym super rządzie. Ale tak nie jest. Cokolwiek się stanie, jeżeli Polska wejdzie w ten układ, wyjeżdżam gdzieś daleko do Eskimosów. W dupie mam, nie będę rzył pod niemieckim butem.

Portret użytkownika syriues

Polska jest Polską i moze nia

Polska jest Polską i moze nia zostac jezeli tylko Polacy beda Polakami.A nie zmijami.

Sens w tym,ze diabeł bedzie sie chwytał i próbował wszystkiego.Wazne,by czlowiek zdystansował sie do tej Uni ,mamony itp.

czlowiek nie musi byc niczyim niewolnikiem i zgadzac sie na to ,co mniejszosc w parlamencie eu wyglosi.To nie jest demokracja!!!!!!

Portret użytkownika black.serpent

Nie ma się co na zapas

Nie ma się co na zapas martwić. unia powstała, unia upadnie i tyle (celowo to ścierwo z małej). Dbajmy o siebie i pielęgnujmy słowiańskie korzenie a pesjom i innej "aryjskiej" zarazie nie zapominać co nam zrobiła, bo przyjdzie jeszcze dzień zapłaty.

New russian

Strony

Skomentuj