Wojska Unii Europejskiej będą mogły siłą ulokować uchodźców w Polsce

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Powstanie Stanów Zjednoczonych Europy w miejsce Unii Europejskiej jest już pewne. Odejście Wielkiej Brytanii z UE zostało potraktowane jako zagrożenie któremu należy przeciwdziałać, ponieważ pozostałe kraje również zaczynają mówić o przeprowadzeniu własnego referendum a całej sytuacji przygląda się Władimir Putin. Rosja jest przecież uznawana jako rzekomo największe zagrożenie dla naszego bezpieczeństwa, dlatego Niemcy już planują jak zlikwidować poszczególne państwa narodowe, członków obecnej EU, i zbudować jedno wielkie superpaństwo.

 

 

Jeszcze przed brytyjskim referendum wspomniano coś o planach budowy jednej europejskiej armii. Podobno powstał już jakiś projekt ale oczywiście nie podano żadnych szczegółów. Zapowiedziano że plan zostanie ujawniony dopiero po głosowaniu aby przypadkiem nie wzrosła liczba zwolenników Brexitu. Trudno zresztą powiedzieć czy tego rzeczywiście chcieli ludzie, czy tak po prostu miało być - wiadomo przecież że nieważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy.

Fakty są jednak takie, że Wielka Brytania może wyjść z Unii Europejskiej a ta wielonarodowa organizacja, aby nie dopuścić do kolejnych "exitów", przekształci się w Stany Zjednoczone Europy przez co jej członkowie utracą status państwa. Polska, Niemcy czy Francja mogą zostać zrównane do poziomu stanu, niczym Teksas w USA. Zamiast Polaków, Belgów czy Austriaków będziemy mieć po prostu Europejczyków.

Powstanie armii Stanów Zjednoczonych Europy będzie niosło ze sobą wiele zagrożeń. Przede wszystkim USE (United States of Europe) będzie mogła pacyfikować dowolne powstania przeciwko rządowi i przywódcy całej Europy. Władze będą miały prawo rozwiązywać "problemy" i decydować o wszystkim co dzieje się od Europy Zachodniej po Europę Wschodnią. Skoro mówimy już o tych "problemach", europejskie wojska będą mogły wreszcie rozwiązać kwestię lokowania uchodźców w krajach/stanach, które tego nie chcą.

Unia Europejska groziła Polsce że może nas po prostu zmusić do przyjęcia imigrantów. Dawniej wydawało się to raczej mało prawdopodobne, mimo kontrowersyjnej ustawy 1066 która spełnia funkcję zaproszenia dla zagranicznych sił zbrojnych. Jednak teraz groźby te nabierają zupełnie innego znaczenia - nie dość że Stany Zjednoczone Europy pod przewodnictwem Niemiec zlikwidują Polskę jako państwo, to jeszcze będą mogły wysłać do naszego kraju wojsko i siłą ulokować tu tzw. uchodźców a jednocześnie zwalczać jakikolwiek bunt ze strony mieszkańców. Miejmy nadzieję że Polska nie zniknie znów z mapy świata, choć nasz kraj już znajduje się pod zaborami i dawno utracił niepodległość.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (6 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika foro

Rosja sama z checia

Rosja sama z checia przystapila by do takiego tworu, wystarczy przypomniec sobie przemowienie Putina o Harmonijnej wspólnoty gospodarczej od Lizbony po Władywostok, na wiesc o tym  USA dostalo sraczki i wypuscilo swoje kundle które maja za zadanie rozwalic UE od srodka.

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Największe biznesy obecnie to

Największe biznesy obecnie to broń, prywatne więziennictwo, narkotyki, handel żywym towarem: kobietami, dziećmi, uchodźcami i handel organami ludzkimi i za niedługo czystą wodą. Przydałaby się też pełna kontrola źródeł energii: ropy, gazu i surowców z ziemi. Żeby jednak rządzić światem, potrzebna jest władza. Całkowita władza.

Portret użytkownika keri

Były wcześniej widoczne plany

Były wcześniej widoczne plany rozbioru Polski. Od jesieni zeszłego roku okazało się, że psychopaci mogą już tylko pisać katastroficzne scenariusze, których nikt nie zrealizuje.

Chazary nawet się już nie kryją, że to Polska jest ich ziemią obiecaną, opisują to nie tylko w żydowskich wspomnieniach, lecz nawet w pracach nałukofych!

I na tym się skończy ich podłość.

Z czym żydzi do Słowian? Nawet nie mają tego, co ma każdy mężczyzna w darze od natury!

Portret użytkownika Mojeimię44

Musze sie z toba zgodzic.

Musze sie z toba zgodzic. Tylko AMR czy my czasami nie jestesmy Judeopolonia juz dzis? Patrzac na te syjonistyczne twarze w tv i ich koneksje z masonami o czym zaczynaja juz nawet otwarcie mowic jestem w stanie stwierdzic, ze Judeopolonia to stan od 89 conajmiej. Jest ratunek. Tylko sie z tym nie zgodzisz.

 Archekracja- masz tam opisane jak pozbyc sie masonow, syjonistow i innych sekciarzy budujacych tajne mafijne ugrupowania zeby przejac wladze.

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Jesteśmy judeopolonią od

Jesteśmy judeopolonią od czasu, kiedy Jan Paweł II wprowadził tylnymi drzwiami żydostwo,wyjebane przez Gomułkę w 1968 r. Jest jednak to judeopolonia "w podziemiu", przygotowująca swoje wyjście od tamtego momentu, gdy sytuacja geopolityczna będzie ku temu korzystna. A tak siędziać zaczyna...

 Od chwili BRexit-u będą się ważyćlosy nasze i albo zostaniemy Judeopolonią, jeśli wygra te zmagania opcja amerykańska,albo będziemy rozebrani jeśli wygra opcja niemiecka, gdyż wtedy Niemcy połączą się z Rosją

 Jedyny ratunek Polski, to natychmiast wystąpić z UE i wstąpić do UE-A

 Jak to zrobic?  Tylko przewrót wojskowy, bo na naród nie można liczyć w obecnej chwili...

Portret użytkownika Mojeimię44

Zgadza sie na spoleczenstwo

Zgadza sie na spoleczenstwo nie ma co liczyc poprostu dlatego, ze mlodzi sie wogole praktycznie Polskoscia nie interesuja a ci starsi to albo juz maja dosyc przewrotow albo sa sprani przez pis i po. manipulacja tych parti zabila zdrowe myslenie. Wojska natomiast nie da sie tak latwo przestawic. Przykre. Czeka nas podly los murzynow europy. Zreszta juz nimi jestesmy.

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Strony

Skomentuj