Niebezpieczna pogoda w Polsce - zginęły 4 osoby

Kategorie: 

Źródło: Internet

Przez Polskę przeszedł niebezpieczny front pogodowy. Burze i huraganowy wiatr doprowadziły do bardzo wielu zniszczeń. Niestety dla czterech osób atak ekstremalnej pogody zakończył się śmiercią.

 

Dzisiaj po burzach, ponad 120 tysięcy domostw pozostawało wciąż bez dostępu do elektryczności. W bardzo wielu miejscach doszło do podtopień. Liczne wypadki drogowe spowodowały ogromne korki na drogach.

 

Na skutek niepogody rannych zostało nawet do 28 osób, w tym 5 ratowników działających w trakcie nawałnic. Ofiary śmiertelne to kobieta, która utonęła w wezbranej rzece, jedna osoba w aucie, który na skutek pogody uderzył w drzewo, jedna osoba, na którą wiatr powalił mur, oraz operator dźwigu budowlanego.

 

Ocena: 

Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika eva11

przeciez dopiero co pisali

przeciez dopiero co pisali ,ze przestali pryskac...

chyba pochodzimy  z tych samych okolic Angelusie , dlatego wiesz jaka sytuacja panuje na Dolnym Slasku?

u nas tez leje i totalna pizdzica, a naukowcy widza gdzies najgoretsze lata...

Strony

Skomentuj