Tajne posunięcia PiS

Kategorie: 

Źródło: internet

Rząd pani premier Szydło zrobił wiele dobrego dla Polski i Polaków, jednak niektóre działania mogą być odbierane jako bardzo niebezpieczne dla nas obywateli. Dzięki PiS mamy względną polityczną stabilizację, powrót normalności religijnej, społecznej i gospodarczy wzrost. Rząd wspiera Grupę Wyszehradzką Słowian, co należy bardzo pochwalić. Trzeba również wspomnieć o wielce niepoprawnym politycznie czynie, a mianowicie o wycofaniu symbolu narodowców z policyjnych szkolen przeciw ksenofobii!

 

Ich plan budowlany, który ma zapewnić zwykłym Polakom minimum mieszkaniowe jest czymś przez wielu długo oczekiwanym. Niestety wszystkie dobre działania rządu przyćmiewa tajna umowa TTIP (Transatlantyckie partnerstwo handlowe i inwestycyjne). Gdyby zacytować jednego z francuskich zwolenników Nowego Porządku Światowego Francoisa Hollanda, odnośnie tej skrytobójczo narzucanej umowy, to moglibyśmy nawet pokusić się o dobitniejsze stwierdzenie, niż że jest to tylko i aż tylko niebezpieczne dla Polski. Prezydent Francji powiedział o tym cyrografie następujące zdanie: "Nigdy nie zaakceptujemy podważenia zasad istotnych dla naszego rolnictwa, naszej kultury, wzajemności w dostępie do publicznych rynków".

Przypominam, że Hollande jest czołowym wyznawcą Nowego Porządku, skoro on stwierdza, iż jest to niebywale niebezpieczna sprawa, to musi ona być wręcz gigantycznie groźna. Można by cytować i inne ważne osobistości świata polityki, które określają ten cyrograf jako co najmniej antycywilizacyjny. Dlaczego więc polski rząd żyruje Nowemu Światowemu Porządkowi? Tak niebezpieczne posunięcia mają swoją genezę w tzw. zdarzeniu smoleńskim. Sam prezes Jarosław wypowiada się przecież bardzo krytycznie w stosunku do poczynań Georga Sorosa, pomimo to godzi się na tak niebezpieczne umowy.

 

Oczywiście to nie wszystko - nad Polską, niczym miecz Demoklesa, ciągle wisi ustawa 1066, jej twórcy z premedytacją wybrali dwie szóstki, tak by w domyśle dopisać trzecią. Prawo i Sprawiedliwość w niewyjaśniony sposób ciągle odwleka dezaktualizację tej jakże zdradzieckiej ustawy! Możliwe, że prezes widzi w niej „zawór bezpieczeństwa”, na wypadek najazdu wojsk rosyjskich. Powtórzę kolejny raz, to wszystko można wytłumaczyć jedynie poprzez pryzmat „zdarzenia smoleńskiego”, gdzie ktoś skasował naszych rodaków, rodzinę pana Jarosława.

Wiele zatroskanych osób wskazuje, że PiS powinien zmyć te mało chwalebne poczynania poprzez oficjalną rządową delegację prezydenta Dudy, by uchwalić, inaczej intronizować Jezusa Chrystusa na Króla Polski. Przypomnijmy czym jest akt intronizacyjny. Ceremonia ta zasadniczo składa się z dwóch części: z aktu ustanowienia króla oraz z aktu oddania się pod jego władzę. Wyznajemy bowiem, że Jezus jest Królem Wszechświata, a więc Władcą nie tylko wszystkich ludzi i narodów, ale także Panem (Królem) całego stworzenia. To panowanie Chrystusa nad pojedynczymi osobami i nad całymi narodami zostaje proklamowane i wyszczególnione państwowo przez Intronizację Go na Króla Polski. Oczywiście władza i panowanie Jezusa są natury duchowej. Nie oznacza to jednak, że nie dotyczą one świata materialnego.

 

Duchowa rzeczywistość jest wyższa od materialnej, a duch panuje nad materią (gdy jest odwrotnie, występuje zjawisko zniewolenia i degradacji godności osoby). Z tego względu duchowe władztwo Jezusa kieruje całą aktywnością ludzką i wszelkimi relacjami międzyosobowymi. Takie posunięcie mogło by zostać odebrane przez Zbawiciela jako akt przebłagalny, i jeżeliby zostało odpowiednio zrobione, to mielibyśmy szansę na obronę przed globalnymi elitami, dążącymi do światowej dominacji, w tym duchowej, a może jak to głosi doktor Krajski, przede wszystkim duchowej! W związku z tym chciałbym polecić prelekcję Grzegorza Brauna, którą zamieszcza pod tekstem. Chwała wielkiej i chrześcijańskiej Polsce!

 

 

Linki:

http://www.pch24.pl/symbol-narodowcow-wycofany-z-policyjnych-szkolen-przeciw-ksenofobii,43...

http://info.wiara.pl/doc/3130130.Nie-dla-umowy-TTIP

http://www.pch24.pl/ttip-to-zagrozenie--sprzeciw-wobec-niekorzystnej-dla-polski-umowy-nare...

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)Komentarze

Portret użytkownika zdzich

Stek bzdut.PIS narzucił wizję

Stek bzdut.PIS narzucił wizję pana prezesa,której wynikiem będzie całkowita izolacja tego kraju.Premier i prezydent to marionetki a tvp przypomina najlepsze czasy telewizji propagandowej PRL-u.Zima w stosunkach z USA,zatargi z rosją ,wyimaginowane teorie spiskowe ministra "wojny".Gloryfikowanie Lecha Kaczyńskiego.500+ to bzdurny pomysł wspomagający patologię i bogatych a mieszkania to nic innego jak dawny TBS z czynszem po wsze czasy.Gdzie tu normalność???Mieliśmy ośmiorniczki a teraz mamy nawiedzoną klikę.Gdzie płace na poziomie europejskim???Jesteśmy i będziemy 10000 lat za Europą Zachodnią,jesteśmy "murzynami"Europy :)Zresztą za 2-3 lata budżet pęknie i zobaczycie tą waszą "normalność" w portfelikach.

Portret użytkownika Taki

Dopuki jest ustawa 1066,TTIP

Dopuki jest ustawa 1066,TTIP,GMO , doputy nalezy Ludzi uswiadamiac ze To jest Najgorsze dla naszego Narodu i POLSKI.Jezeli politycy nie chca Tego cofnac to oznacza ze albo sa Tacy Durni albo wykonuja czyjes Polecenia???????. Bo nie ma innego wytlumaczenia jezeli sie troche poczyta O co chodzi w takim TTIP. I dlaczego do tej Pory wszystkie konsultacje czy przygotowania Sa TAJNE!!! DLACZEGO ???? To jest wymysl TYLKO Lichwiarzy zeby wszystkie Narody nie mogly sie obronic a co Najgorsze wykupuja zrodla wody pitnej ( firma NESTTLE) i przyjdzie czas ze we wlasnym kraju nie bedziesz mial co PIC bez zaplaty.Wydaje sie utopia ale poczytajcie co robi ta firma oprocz ciasteczek ktore sa przykrywka do innych Brudnych Rzeczy. Wszyscy powinni byc czujni Co robia POLITYCY i patrzec im na rece jak za czasow najgorszej Komuny,zeby pozniej jak przyjdzie czas wyboru nie miec zgnilego JAJA w naszym KRAJU.

Portret użytkownika maniek00021

a ten znowu czepil sie PiS-u

a ten znowu czepil sie PiS-u czlowieku odwal sie od naszego wkoncu Polskiego rzadu !!! pierwszy raz mamy szanse stac sie niepodleglym panstwem !!! przez takie mendy jak ty Polska gnila ale wkoncu wstajemy z kolan i nikt ani nic nas niezatrzyma ! Chwala Wielkiej Polsce !!!!!

Portret użytkownika MiterMan

Stoje za tobą, racji pełny

Stoje za tobą, racji pełny mózg z tobą, wyśmiany miedzy debilami, i wmanipulowany z lewakami, Dirol

nic nie zrobisz mass media szkola dobrze... np jak wejdziesz na tvn24 to ani jednego komentarza nie znajdziesz ktory popieralby PIS.... wszedzie tak pluja jadem na PIS ze az do przesady.... pis to pis tamto... a nasze zdemokratyzowane katole tak juz siedza w swoim Kodowskim mysleniem u zagranicy ze chce sie powiedziec.... starego psa nie nauczysz nowych stuczek.... i w tym patologia.... kazdy wie ze PO sprzedawalo kraj jak tylko sie da i kodowcom udowadniac mozna to wieki ale i tak bedzie pis to pis tamto...  komu służą ? skoro PIS jest be, to moze to juz nie rodacy a tylko polskojezyczni obywatele.... ja rozumiem ze z pisem nie kazdy sie zgadza ale demokratycznie wygrali wybory w szokujacej wiekszosci, to o czyms swiadczy....  wiec dajcie im rzadzic a nie wiecznie drzec koty jak niemieckie media... z niemieckimi politykami wlacznie...niestety bedacych w opozycji...

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

biedny niedorozwinięty mańku.

biedny niedorozwinięty mańku.. Nie rozumiesz, że nasz rząd prowokuje Rosję, która nie chce i nie planuje walczyć z nami.

Prowokuje nasz rząd Rosję potrząsając szabelką z amerykanami w postaci manewrów Anakonda..

Prowokuje Rosję  ujadając przeciwko Rosji wspólnie z żydobanderowszyzną Ukrainy,

 Prowokuje Rosję dewastując ich cmentarze ruskich żołnierzy co starcili życie nie za swój kraj..

Więc jak się niedźwieź wkurwi to z Polski kamień na kamieniu nie zostanie a ty idioto jesli przeżyjesz będziesz mutantem.. (Własciwie to już jesteś)

Portret użytkownika Gazi

Witam, 

Witam, 

Z całym szacunkiem, ale człowiek, jak Ty, który wierzy w bajki o dobrej Rosji nieskalanej przez żydowski syndykat, sam jest idiotą. 

Tak więc zanim zaczniesz pisać, weź dwa razy głęboki oddech, pomyśl....wtedy napisz.  

Twoje podejście do innych użytkowników tego formum jest niczym innym jak chamstwem, innymi słowy jestem zwyczajnym chamem zza monitora. 

Dodam do tego, że komentarze odnoszące się do innych nacji, przedstawiają Ciebie jako przykład najgorszego sortu,nie Polaka, Żyda, Niemca a najgorszego sortu...goja, no trzeba spojrzeć prawdzie w oczy.

Takie coś jak Ty które, zza monitora,  pluje na wszytkie strony jadem, stara się każdemu wmówić jego jedną jedyną i prawdziwą prawdę, która góruje nad każdą inną, nie jest wart  złamanego szekla. 

Niestety, tak już jest i tego nie zmieni Twój pyszniutki nick oraz przepełnione -wiedzOM- komentarze. 

Ludzie tacy jak Ty, kończą tam gdzie Ty właśnie kończysz, za ekranem monitora. Wielki patriota, bojownik o sprawę narodu....który walczy klawiaturą. Hue hue hue. 

Biedny, opuszczony, zostawiony sam z monitorem Angelusik. Jakie to smutne......ale sam na to pracujesz i sam sobie jesteś winien tego, że w tam daleko w ciemnych zakmarkach Twojego mózgu siedzi demon o którym pisze. Dobrze wiesz, że jesteś tylko gojem i gojem z tego swiata zejdziesz a wraz z tobą, twoje urojenia.  

 

 

Shalom!

Strony

Skomentuj