Unia Europejska zapłaci Afryce ponad 60 miliardów euro za powstrzymanie islamskiej inwazji

Kategorie: 

Źródło: iran-daily.com

Okazuje się że wypłacenie haraczu Turcji w zamian za uszczelnienie granic i powstrzymanie inwazji muzułmanów było dopiero początkiem. Komisja Europejska ogłosiła nowy, działający na identycznej zasadzie plan wobec państw afrykańskich. Europa w najbliższych latach zapłaci nawet 62 miliardy euro aby uchodźcy chcieli pozostać w Afryce.

 

Nad wspomnianą inicjatywą pracowała między innymi szefowa unijnej dyplomacji Federica Mogherini, zwolenniczka islamizacji naszego kontynentu która w przeszłości powiedziała między innymi że islam należy do Europy i zajmuje miejsce w europejskiej historii, kulturze i naszej przyszłości. Teraz wygląda na to, że Europa przyjęła już wystarczającą ilość muzułmańskich uchodźców, ponieważ Unii nagle zaczęło zależeć na powstrzymaniu nielegalnej migracji.

 

Najnowszy plan Komisji Europejskiej zakłada wypłacanie sporych sum do krajów afrykańskich, które w zamian mają uszczelnić swoje granice, poprawić warunki życia uchodźcom i postarać się aby migranci żyjący w Europie zechcieli wrócić do Afryki. Biorąc pod uwagę to jak funkcjonuje obecny plan Unii wobec Turcji można mieć pewne wątpliwości czy taki projekt jest w ogóle możliwy do zrealizowania.

Dla nas oznacza to że państwa członkowskie, w tym także Polska, znów będą musiały płacić za wywołany sztucznie tzw. kryzys migracyjny. Zresztą Komisja Europejska już apelowała do krajów UE o wpłacenie 500 milionów euro do funduszu na rzecz Afryki. W ciągu 5 najbliższych lat Unia może przeznaczyć na ten cel 8 miliardów euro, ale na dłuższą metę ma powstać specjalny fundusz w wysokości ponad 60 miliardów euro.

 

Pieniądze w zamian za powstrzymanie migracji w pierwszej kolejności mają trafić do takich państw jak Jordania, Liban, Niger, Nigeria, Senegal, Mali, Etiopia, Tunezja i Libia. Nie wiadomo jaki los spotka Syrię z której ludzie masowo uciekają w obawie przed śmiercią z rąk islamistów. Pomoc finansowa prawdopodobnie trafiłaby do tego kraju gdyby Amerykanom udało się wreszcie obalić syryjskiego prezydenta i zastąpić go swoim człowiekiem.

 

Co ciekawe, Komisja Europejska znów zapowiedziała że będzie karać i nagradzać państwa członkowskie w zależności od ich zaangażowania w projekt. Nie brzmi to najlepiej między innymi dla Polski, Czech, Słowacji i Węgier, które dotychczas jawnie sprzeciwiały się islamizacji Europy a rządy tych państw mogą ze sporym dystansem podejść do nowego planu Unii.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Kimbur

My, Europejczycy, utrzymujący

My, Europejczycy, utrzymujący ostatnio Greków, stajemy się stopniowo siłą roboczą utrzymującą Azjatów i Afrykańczyków. O ile to zasadne w przypadku państw kolonialnych takich chocby jak Francja czy Anglia, o tyle żałosne w przypadku Polski, która wielokrotnie padała ofiarą grabieżców z południa, północy, wschodu i zachodu.

Portret użytkownika zaduma

Przypuszczam, że te miliardy

Przypuszczam, że te miliardy już się drukują. Jak "przyjdzie góra do Mahometa" to różnica kursów sprawi, że wydadzą te puste ojro u siebie. I w to macie wierzyć,bo jest to kolejna akcja pomocy głodującej Afryce dostawami przeterminowanych olejków do opalania. "Olejki do opalania", zapewne od stu lat, zalegają w niemieckich magazynach.  Następna pseudohumanitarna papka dla naiwniaków.

Portret użytkownika Taki

Co to JEST 60 Miljardow, sama

Co to JEST 60 Miljardow, sama Grecja dostala ponad 200 Mil ??? TYLKO Grecy nie maja juz swoich Lotnisk ani Portow a pewnie co poniektorych Wysepek gdzie Przypadkowo jeszcze przed Kryzysem znaleziono ROPE,ale o tym SZA ????. Znowu Amerykanie za pomoca Satelitow wiedza wczesniej gdzie musza Atakowac. !!!

Portret użytkownika MiterMan

ta kasiora to ukryty element

ta kasiora to ukryty element planu aby przepompowac kase dla tych ktorzy nie maja za co do uni przyjechac... bajka ze im damy kase a oni przyjada nie przejdzie ale jak powiemy ze damy kase aby siedzieli w domu a i tak przyjada przejdzie bez wiekszego rezonansu medialnego. Polityka  to cos co nie ma oczywistych oczywistosci... przewaznie jest drugie dno...

Portret użytkownika MiamiVibe

Japier**** ... Naprawdę brak

Japier**** ... Naprawdę brak mi już sił do tego sqrwysyństwa. Zamiast płacić Afryce, pomóżcie tym ludziom stworzyć warunki do normalnego życia np. jak uprawiać ziemię, jak budować systemy irygacyjne, domy, farmy itp. pomóżcie im z juntami wojskowymi, do których pewnie trafi ta kasa Smile Oraz najważniejsze zostawcie ich w spokoju, czas pokaże czy sobie poradzą czy nie. Zamiast ciągle dawać,  pokażcie jak to stworzyć.

Portret użytkownika eva11

jakbym slyszala slowa wyjete

jakbym slyszala slowa wyjete z ust pewnego inwestora w Avatrze....

chcielismy im drogi budowac otworzyc szkoly!

czy ty myslisz,ze oni sobie bez bialych nie poradza i nie beda potrafili zyc jak ludzie?

Oni wlasnie zyli jak ludzie dokiedy bialy tam nie postawil swojej stopki!

moze oni wola zyc w slomiankach i pasc kozy!

przeciez to biali ich zgniezdzili w slumsach i zrobili z nich gnijacych schorowanych ludzi trzeciego swiata!

zabrali im ziemie i cale dziedzictwo,

na h............ im nauka czy kasa!

wystarczy,ze bialy czlowiek ich zostawi w spokoju jak reszte swiata,choc czy bialy czy lekko garbaty nos nikt tak naprawde nie wie........

oby nas wszystkich zostawili w spokoju Ci co to stworzyli kilka tysiecy lat temu nowy porzadek swiatowy ,a ktory sie tak rozwina,ze niektorzy ludzie postradali zmysly

o Boze co z tymi ludzmi sie dzieje!

 

Portret użytkownika gość1111

gdzie się rodzą tak durne

gdzie się rodzą tak durne pomysły by rozdawać miliardy euro za to by afrykanie zechcieli siedzieć w domu! może wezmą te miliardy a i tak przyjadą? a może ich wreszcie zawracać na środku morza a kto nie zechce tego zatopić? gdzie nasze granice?? jak mozna tak dać sobą poniewierać bo "u nich bieda" i pracować się nie chce?

Portret użytkownika X

więc już wiadomo jak koledzy

więc już wiadomo jak koledzy Sorosa zamierzają odzyskac kasę i zarobic nową Smile

Ależ to perfekcyjna organizacja: wpierw zarobić na broni, potem przejąć złoto, złoża, majątek, ziemię, potem wprowadzić restrykcje pod pozorem terroryzmu. Na końcu wyprowadzić kasę do systemu będącego poza kontrolą i przejąć miliardy z UE.

I jak to jest pięknie i konsekwentnie realizowane.

Nie ma co się łudzić: przed NWO i zamordyzmem chyba ta planeta nie ucieknie.

Skomentuj